Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki már megvette a gyerekén...

Valaki már megvette a gyerekének a karácsonyi ajándékot? És ha igen, mit? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
Én mindig időben megveszem, most úgy jutott eszemben a kérdés, hogy épp az előbb rendeltem meg. Egy Super Wings-es ( Bocsi, nem tudom magyarul a címét , az a kis piros repülő ) beszélő repülőt, nagyon jó vélemények vannak róla, és ez a kedvenc meséje, meg egy fagyikészítő gyurma készletet. Úgyhogy nekem ezzel le is van tudva , 3,5 éves lesz Karácsonykor. A kis repülő akciós is volt.
2018. okt. 28. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:

Már gondolkodom rajta, de a lányom nem könnyíti meg. 3,5 éves, és kb. mindenre rámondja, hogy ilyet szeretne, naponta változik :D mondjuk ezek közül sok mindent megkap, mert a rokonok is folyton kérdezik, mit szeretne, így az értelmesebb dolgokat elhintem nekik. Tőlünk még nem tudom, mit kap, egyelőre a cumis babát nyomja nagyon, de bizonytalan vagyok, mert eddig nem babázott, csak nagy ritkán, de most lehet, hogy fog, mert januárban születik testvére. Még egy picit kivárok, max egy hónapot, decemberben már biztos nem fogok rohangálni 34+ hetes terhesen az emberekkel tömött boltokban. Mondjuk ha nem muszáj, most sem, szívesebben vásárolok amúgy is online.

Mikulásra nálunk csak apró ajándék van, kirakóst kap, amiben összesen 4 kép van, a kedvenc meséjét ábrázolja. Épp rákattant nagyon a puzzle-ra, úgyhogy ez adta magát.

2018. okt. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Én is szeretek korán ráhangolódni, még nem vettem meg ugyan, mert nálunk még előtte van a szülinapja, és most még arra készülünk. De sok mindent megveszek én is előre, és max 1-2 dolog van, amit hagyok a végére, ami épp aktuális szerelem a gyereknél. A fekete pénteket szerintem érdemes megvárni a Karácsonyi ajándékokkal azért.
2018. okt. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap jutott eszembe nekem is hogy kozeledik a karácsony.

Otleteim vannak es bizony ha jo aron valahol szembetalalkozok valamelyikkel naná hogy megveszem.

En utalom a decemberi tomegnyomort, 1 honap alatt meg mi valtozna?

2018. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
100%

Én kb októbertől meg szoktam venni ha valami olyasmit látok ami jó lenne karácsonyra. Nekem sok szempontból jobb így, nem kell az utolsó pillanatban idegeskedni, és nem egyszerre kell kiadni azt a pénzt sem, nem állunk rosszul anyagilag, de inkább azt mondanám hogy közepesen, szóval nekem jobb ha eloloszlik kicsit a költség. A nagyobb fiamnak (4 éves) vettem eddig ajándékot, kétféle Lego-t, mind a kettő olyan témakör (rendőrség, tűzoltóság) ami nagy kedvenc, és jó áron sikerült hozzájutni,ezen kívül még kisebb dolgokat fog kapni, könyvet, puzzle-t ilyesmiket.

A kisebbnek (1.5 éves) most kezd körvonalazódni a fejemben hogy mi lenne jó, így most kezdtem nézelődni. Ezen kívül a férjemnek vettem már egy pulóvert amit megláttam és megtetszett hogy nagyon az ő stílusa. A Black Friday szerintem is jó alkalom megvenni ami még hiányzik, akkor is mindenképpen körülnézek majd.

2018. okt. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
70%

Oké, tudomásul vettem, nagyon gáz, hogy 21 éves gyerekem van, az is, hogy van ajándéka már. Vérlázító, hogy képes vagyok rá kiadni 15e-t, hogy lazítson egy hétvégét a barátjával, az meg végképp, hogy még egy rohadt képre is áldoztam pénzt.


Tényleg érdekel, ki az a hülye, aki ezeket lepontozza? Figyi, ha unatkozol, küldök neked valami jó könyvet, olvass...

2018. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 A kérdező kommentje:

Koszonom a kedves valaszokat :)


Mikulasra nalunk is csak csomag van, ami jatek benne, az egy Kinder tojas. Anyukam is mindig azt rakott anno a mienkbe, annyira vartuk es szerettuk, ezt viszem tovabb.


Elozo, a 21 evesnek a pihenes nagyon jo otlet !


Meg a keresztfiam ( 10 eves ) es az unokahugom ( 5 eves ) van a csaladbol, egyiknek Lego, a masiknak puzzle - szinten mindketto megvan, szinten fel aron kaptam meg oket.

2018. okt. 28. 09:28
 17/82 anonim ***** válasza:

6 éves fiamnakár vettem egy lego city sarkvideki felderito jarmuvet es repulot. Meg keresek taviranyitos autot lehet ez is lego lesz.

Nagymamatol slime keszito gyarat kap ennyi amit mar megvettunk

2018. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 Norman Bates ***** válasza:
Babam 8,5 hos lesz karacsonykor. Tanuloasztalt, peppa pig plussoket meg konyveket szeretnenk neki venni, de mi is varunk Black Friday re.
2018. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
30%

"Kedves" 3as válaszoló!


Igen mikulásra is játékot kap, egyrészt mert utálja a csokit és a legtöbb édességet, másrészt sokkal értelmesebb szerintem egy doboz lego meg pár apróbb játék mint egy tonna egészségtelen édesség.

Szerintem nahyobb gáz, hogy a saját apádnak meg a férjed apjának egy illatszer csomagot akarsz adni. Biztos hatalmas öröm lesz nekik a szokásos tucat ajándék.

2018. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
En mar mindenkinek megvettem, csak a gyereknek nem. Varom az ihletet. 2 eves szoval eleg sok mindent lehet neki venni. Valoszinuleg ruhat, konyvet es jatekot is kap majd.
2018. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!