Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki már megvette a gyerekén...

Valaki már megvette a gyerekének a karácsonyi ajándékot? És ha igen, mit? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
Én mindig időben megveszem, most úgy jutott eszemben a kérdés, hogy épp az előbb rendeltem meg. Egy Super Wings-es ( Bocsi, nem tudom magyarul a címét , az a kis piros repülő ) beszélő repülőt, nagyon jó vélemények vannak róla, és ez a kedvenc meséje, meg egy fagyikészítő gyurma készletet. Úgyhogy nekem ezzel le is van tudva , 3,5 éves lesz Karácsonykor. A kis repülő akciós is volt.
2018. okt. 28. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
61%

"Oké felfogtuk mindenki bunkó te meg tiszteled az időseket. Lezárhatjuk? Mehetsz szappanért.


(tudom ez is bunkó volt. Még kapsz egy szmájlit is: :)2


Igen az volt, nem rámnézve hanem szüleimre nézve de legyél büszke magadra. Ez vagy te.

2018. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
37%

"Értjük, sokadszor írod, most is bebizonyítottad, hogy nem vagy "csóró".



És?"


Te vádoltál irigységgel.

Mi ÉS???

2018. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
24%

63

Akkor kibontom.

1, SENKI nem írta azt, hogy egyformát kell venni mindeninek, sőt, éppen azt írtuk, hogy mindenkinek más a jó, tehát nem az egyen tisztasági csomag.


2, Erre te sokadszor leírtad, hogy itt téged lecsóroznak azok, akik azzal "menőznek", hogy "milyen szuper meő drága ajándékokat" vesznek.


3, Erre e sok hozzászóláson keresztül bizonygattad, hogy te itt le vagy nézve, és a vidéki öregek is.


Egyik sem történt ment, de ordenáré módon próbáltál beszólni mindenkinek, röhögős szmájlikkal, gyerekek elkényeztetésével, és a többi.


Majd most leírtad, hogy nem, bezzeg te "drága" ajándékot vesz. Rajtad kívül senki nem beszélt arról, hogy milyen drága holmikat vesz.


tehát:

Értjük, csakazértsem vagy szegény. És akkor mi van? Hogy jön mindez ide?

2018. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
0%

62

Semmi köze nem volt ennek a szüleidhez.

2018. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
37%

", SENKI nem írta azt, hogy egyformát kell venni mindeninek, sőt, éppen azt írtuk, hogy mindenkinek más a jó, tehát nem az egyen tisztasági csomag."


Ezt másold már be, hogy hol írtam hogy csak ezt kell meg ez lehet a jó, mert nekem nem rémlik. Mint írtam eleve úgy jött fel hogy egyik válaszoló ezt ad, és nekimetek itt páran. Nem magamtól hoztam fel, hogy na márpedig ez a jó ajándék és semmi más.

Azt is letisztáztam hogy más ha az ember fiatalabbaknak-aktívabbaknak vásárol, vagy olyan idősebbeknek akiknek egyszerűbb a felfogásuk.



Igen leírtam hogy vettem neki egy drága ajándékot ami szíve vágya volt. Mondjuk ha én azt írtam volna neked ISMERETLENÜL hogy ha az irigység fájna üvöltenél akkor mit szóltál volna? Ilyen az esetben az ember megvédi magát.


A szüleim meg csak úgy jönnek ide hogy ők is idősek én pedig úgy járok kedvükbe ahogy tudok. És ha egy ajándékcsomagba szerepel egy ilyen dolog IS akkor szerepel.

A menjél szappanért hsz-t meg már nem is minősítem.


Komolyan el nem hiszem hogy ezek után még én vagyok a szemét meg a vagdalkózó.

2018. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
24%

66

A szüleiddel csak takarózol, mert nem NEKIK szólt menjélszappanért, hanem neked. Csak téged valamiért frusztrál a helyzet.


Az irigység fájna kommentet az alábbiakért kaptad:


"Ti meg vegyétek csak továbbra is az extra különleges méregdrága ajándékokat mert ti ilyen szupermenők vagytok, és legyetek magatokra nagyon büszkék."



Igen, védekezel. A helyzetedért, amiben valami téged baromira frusztrál.


Igen, vadalkozol, idézlek:


"Itt az idő elgondolkodni milyen klassz cuccot vegyél a gyereked első fogkibújásának az évfordulójára, nem?


De lehetőleg ne olyat amit nem használ amúgy csak most mert az nem igazi ajándék :)))"


Úgyhogy továbbra is: ha bajod van, oldd meg. De ne add elő, hogy itt szegány áldozatot jajj, de bántják ...

2018. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
37%

"Az irigység fájna kommentet az alábbiakért kaptad:



"Ti meg vegyétek csak továbbra is az extra különleges méregdrága ajándékokat mert ti ilyen szupermenők vagytok, és legyetek magatokra nagyon büszkék.""


Látom az tud fájni ha visszanyal a fagyi. Ti letorkoltátok az egyik válaszolót mert apósnak deot vesz, de ha nektek célozgat valaki hogy a gyereknek egy amúgy jelentéktelen alkalomra elgondolkodtok az ajándékán, elkényeztetitek őket akkor már fel vagytok háborodva.

Csak tudnám miért turkáltok más ajándékai között ha más a tiétekbe nem turkálhat.


Nem tudom miért mondogatod azt hogy én takarózom velük, meg frusztrációm van? Mi lenne? Mármint azon kívül hogy egyértelműen le vannak nézve azért mert egyszerűbb dolgoknak is örülnek? Igen ez zavar, mert a szüleim. Kiváncsi vagyok hasonló esetben mit tennél.

És nincs semmi bajom, ellenben veled, aki képtelen még most is kulturáltan válaszolni holott szépen leírtam mit gondolok.

De még mindig megy a személyeskedés, hogy frusztrált vagyok meg irigy meg kitudja mi minden.

Hát nem tudom itt kinek vannak bajai.

2018. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
19%

68

Nem, senki nem torkollt le senkit, a stílust te vetted elő.


Másoknak beszólogatni, köpködni, hogy biztos "gazdag" és emiatt bunkó, azért nem illik, mert egyrészt hülyének nézel ki tőle, másrészt NEM a válaszolók ajándéka volt a kérdés, tehét nem "nyal vissza" semmi, sehová.

Ennek a neve, a mit csináltál: bunkó személyeskedés. És még mindig nem érted.


Másik: még mindig kulturáltan válaszoltam, hiába írod, hogy nem, az a tényt nem változtatja meg.


Harmadik: ha frusztrálnak a szüleid szokásai, mint nyilvánvaló volt és mint írod is, akkor tedd azt, amit leírtak már neked válaszban, a bunkóság helyett.


Igen, itt egyedül neked van bajod, még mindig.

2018. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
0%

Hopp, lemaradt: NINCSENEK lenézve az egyszerűbb dolgoknak örülők.


MINDEN megjegyzés arra irányult, hogy aki vesz egy egyencsomagot, az mennyire rossz dolog, mert nulla törődés van benne.


A kisebbrendűségi érzéseddel kellene kezdnei valamit, amiatt konfabulálsz folyamatosan.

2018. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
0%

67

Tudod, sokkal inkább egy szerinted elkényeztetett, nem nélkülöző gyerek, mint másféle. Ezerszer inkább, mint egy kisebbségi komplexusaival kezdeni nem tudó valaki, annyi jelentőséget tulajdonít pár tárgynak, hogy az képes jellemt is rombolni gyerekekben, de zavarja is felnőttekben, mint írod.


Sokkal inkább egy olyan gyerek, aki a tárgyakat egyszerű örömforrásként kezeli és nem misztifikálja túl.


Viszont alja suttyóság más gyerekét sértegetni próbálni. Nem, a szüleidet CSAK TE keverted ide. Ellenben teli pofával emlegetted más gyerekét.

2018. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!