Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki már megvette a gyerekén...

Valaki már megvette a gyerekének a karácsonyi ajándékot? És ha igen, mit? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
Én mindig időben megveszem, most úgy jutott eszemben a kérdés, hogy épp az előbb rendeltem meg. Egy Super Wings-es ( Bocsi, nem tudom magyarul a címét , az a kis piros repülő ) beszélő repülőt, nagyon jó vélemények vannak róla, és ez a kedvenc meséje, meg egy fagyikészítő gyurma készletet. Úgyhogy nekem ezzel le is van tudva , 3,5 éves lesz Karácsonykor. A kis repülő akciós is volt.
2018. okt. 28. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
49%
Utolso elotti, jo bunko vagy. Elkepzelem, ahogy a gyereked "utalja" a csokit, maximum telitomted az agyat azzal hogy egeszsegtelen. Illatszer csomagot is minek leszolni? Van aki orul neki ha olyasmit kap amit honapokog hasznal utana. Ja de bocs, szoktassuk ra a gyereket, hogy mind a 20 csaladtagnak/rokonnak kreativ, draga ajandekot kell venni. Aztan kesobb fohet a feje mar augusztusban, hogy o mit adjon ajandekba, es hogy mibol fizesse ki.
2018. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
49%

Igen, már megvettem.

Mindenkiét.

Nem, nem "új mánia", hanem régi, ésszerű időbeosztás. Ugyanis egyetlen embert sem ismerek, aki ne kezdene el november végén hisztériázni, egészen december végéig, hogy tömeg van a plázákban, a bkv-n, és meglepődik, hogy év végén itt a karácsony és neki ezer dolga van és jajj, de nehéz az élet ...


Nálunk minden meg van véve, sőt, azon ételfélseségek is, melyeket egyébként is fagyasztva tárolnak vagy elállók.


Mi decemberben már csak élvezzük az adventet, kényelmesen, kipihenve. Édesanyám ajándéka pl. augusztus óta a szekrényben pihen, mert akkor kaptam meg valamit kedvező áron, amire vágyik.

2018. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
47%

56%-os neked mi közöd van hozzá, ki mit ad a saját családjának? Tudod vannak emberek, akik jobban örülnek olyan dolgoknak amiket el lehet használni, hasznosak, mint az ezredik porfogó ajándékot, csak mert jól néz ki, és drága volt. Idősebb szülők pl pont ilyenek sok esetben.

Tudom nehéz elhinni, hogy vannak emberek, akiknek nem a pénz körül forog minden, mint neked, aki örökké azzal reklámozza magát hogy hány százezret kölött már a gyerekére mert van valami ünnepnek kikiáltott "hatalmas" esemény lásd mikulás.

Lehet több szeretet van más illatcsomaga mögött, mint a te drága ajándékaid mögött, aminek úgy is az a lényege hogy "dehát az drága volt".

2018. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
Oktober óta ötletelek, és nem azért mert karácsonyi lázban égek, hanem nem szeretnék egyszerre ennyi pénzt kiadni és az utolsó pillanatban rohangálni sem. A szűk család nagy. Ezért felnőtteknek nincs ajándék, csak gyerekeknek. Ott is van limit, kb 5-7000 per/gyerek, de persze van hogy kevesebből is kihozzuk. Attól függ, mit találok ki. Fiamnak duplo, ezt megvettem, mert akció volt rá. Egyik unokahugomnak még ötletelek, elég nehéz, mert mindene megvan... Masik unokahugomnak megvan hogy mit szeretnék ez kb 4000ft lesz(maszohenger) Unokaocseme 3000ft, de olyan amit szeretne, kiegeszito kutyu s telojahoz. Anyosek, kisse kivetelek, mert kapnak unokas naptárat, az összes unoka, nem csak az en gyerekem lesz benne. Szuleim nem elnek. Paromnak meg gondolkodok. Keresztfiamek 1-1 konyvet kapnak. Azt is megvettem, volt kuponom es ingyenes hazhozszallitas. A karacsonyi menun mar elgondolkodtam. Diszek a tavalyi, fenyőfank meg van. Igaz mufenyo, de apum vette meg a halala elott, nalunk az lett hagyomány... Menu egy reszet megcsinalom hamarabb, mert fagyaszthato. Sutit is tudom, van egyszerű osszekeveros, meg van olyan is amit laponkent kell sutni, meg lesz mezeskalacs amit hamarabb lehet csinalni. Nagytakarítás nem lesz. Allando a tisztasag, majd talan egyszer novemberben ablakot pucolok, de nem a karácsony miatt. Eldontottem, hogy nem lesz nálunk az az idegbeteg karacsony, mint a mai nagyszulokre igaz, hogy csak a suvickolas, sutes-fozes, vasarlas, idegbaj.... Es karácsony napjan veszekedes legyen. Nekem nem errol fog szólni, es mar tavaly is sikerült, hogy nekem is igazan karácsony legyen! Ebbe beletartozik az is, hogy ötletelek, nézegetem az akciókat es vasarlok is hamarabb. Karácsonyi hangulatom nincs, hiszen ősz közepe van, őszi dekor az ablakban, napsutes... siman ajándéknak gondolom amiket veszek, ami mehetne szülinapra vagy csak siman kedveskedesbol is. :)
2018. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
Aki gyurmas fagyi készletet vett, az hol vette? Mert mar egy hónapja keresem es sehol nincs!
2018. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
52%

Nem mondtam, hogy drága valamit kell venni, hanem mondjuk olyat amiben érezni, hogy gondoltál is a másikra.

A fiam azért nem szereti a csokit, mert nem szereti, sosem mondtam neki, hogy egészségtelen, egyszerűen nem ízlik neki, én sem szerettem soha.

Egyébként az nyilván nem gond, hogy ő lefikázza azt, hogy a gyerek játékot kap mikulásra, csak az, hogy én szóvá teszem, hogy ennél érzelem mentesebb ajándékot nehéz lenne venni.

2018. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:

Fiam sem eszi meg a csokit és az édes dolgokat is utálja. Nagyobb öröm neki a sajt mint a csoki. Pici korától utálja. Mikulásra is egy csomagot kap, azt is az apja eszi meg esetleg süti tetejére olvasztom. A mikulás legot, kifestőt és lego adventi naptárat hoz majd és ha találok akkor star wars mintás pizsit.

Legokat megvettem már kuponnal. Még lehet veszek lego csoda kittyt mert imádja ha akciósan találok.

Karácsonyra ps4 lesz lego és fortnite játékokkal. Egy ropi naplója köNyvsorozatot is szeretném negvenni

2018. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
Mivel jártam már úgy,hogy a hőn áhított játék Karácsony előtt 3 héttel országos készlethiány volt és semmilyen boltban,semmilyen webáruházban nem volt kapható (végül használtan sikerült venni,már annak is örültem)így ha van olyan amire vágyik nagyon a lányom azt megveszem.A héten vettem is már egy most divatos köröm meg tetkó készítő szettet,de mondta is az eladó,hogy jó,hogy ilyen előrelátó vagyok...
2018. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
50%

"Nem mondtam, hogy drága valamit kell venni, hanem mondjuk olyat amiben érezni, hogy gondoltál is a másikra."


Egy sekélyes ostoba ember vagy: nem a pénzben fejezzük ki, hogy mennyire gondolunk a másikra. Akinek van dögivel az is levehet valamit a polcról ami jó drága de az akadt kézre, illetve olcsó dolgot is lehet szeretettel adni.

Téged minősít hogy ezt magyarázni kell neked.


És igen leszólják azt aki egy névnapból is akkor ajándékozást csap mintha karácsony lenne kb, mert az ilyen ember gyereke szokik hozzá ahhoz, hogy nincs olyan dolog a világon amit ne kapna meg bármilyen apropóra. Mikuláskor meg névnapkor is repkednek a százezrek, aki meg szerinted sablonos ajándékot vesz még az a hülye.

2018. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
29%

Az a baj, hogy neked még a szövegértelmezés sem megy. Senki nem beszélt százezrekről, csak arról, hogy nem csokit, hanem játékot kap a gyerek.

Illetve arról, h9gy egy old spice ajándék csomagon egyből látszik, hogy egy másodpercet nem szánt az ajándékozó az ajándék kitalálására. Ugyan ennyi pénzből ha akarna lehetne személyes ajándékot is venni.

2018. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!