Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki már megvette a gyerekén...

Valaki már megvette a gyerekének a karácsonyi ajándékot? És ha igen, mit? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
Én mindig időben megveszem, most úgy jutott eszemben a kérdés, hogy épp az előbb rendeltem meg. Egy Super Wings-es ( Bocsi, nem tudom magyarul a címét , az a kis piros repülő ) beszélő repülőt, nagyon jó vélemények vannak róla, és ez a kedvenc meséje, meg egy fagyikészítő gyurma készletet. Úgyhogy nekem ezzel le is van tudva , 3,5 éves lesz Karácsonykor. A kis repülő akciós is volt.
2018. okt. 28. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
78%

Igen bunkózok mert úgy beszéltek velem mint valami csóró irigy emberrel.

Nem tudtok semmit rólam de már megállípítottátok hogy én férjemnek gyerekemnek csak deot vennék holott eszembe nem jutna.

Én szimplán megvédtem egyik válaszolót hogy valszeg azért ad apósnak azt amit mert ő annak örül.

Erre jöttök ti nem bunkó kihanem ének akik rögtön rászálltok az emberre, és a pénztárcájába kotorásztok.

2018. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
33%

50

A közönséges és prosztó te vagy, ugyanis EGYEDÜL te vered magad arra, hogy más mennyi pénzt költ el, hovatovább biztos "gazdag", mert megvesz egy nyamvadt legót, vagy idősebb embernek drágább dolgot, mint egy papírdobozba berakott folyékony szappan és egy sampon.


Van nálad baj, nem kevés. Tudtad, hogy mindig az kiabál a leghangosabban, akinek a háza ég?


Ajánlom a magnézium szedését.

2018. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
22%

52

Továbbra is te emlegeted folyton a másik pénzét, neked e témában csak válaszokat írtak.


Ha frusztrál valami, oldd meg, ne itt ordibálj.

2018. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
65%

"Ha megöregszel majd a gyereked vesz neked Karácsonyra egy protkótisztítót a gyógyszertárból. Mert ezt tanulja tőled, hogy aki megöregszik az úgysem szeret semmit, úgysem örül semminek, úgyis csak otthon rohad."


Én idősen nem olyan leszek mint egy mai 70-80 éves. Nem lenézés de más generáció akkor is.

Szüleim 70+, párom szülei fiatalabb aktív emberek kirándulnak utaznak, más más tetszik érdekli őket.


Látszik nincs közeletekben sem ilyen ember, de jobb is. Megsértenétek csak őket. Itt ti vagytok a bunkók nem én.

2018. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
55%

Nem üvöltök de egyszerűen nem fogjátok fel miről beszélek nektek, és ezért személyeskedtek meg csóró xarnak állítook be.

Jó nem vitázok, nem tudtok ti semmit az átlag falusi 70+os emberekről az értékrendjükről csak köpködtök.

Annyi érzelmi intelligenciátok nincs hogy belássátok másnak valami olyan lehet fontos ami nektek nem az.

És akkor én vagyok a bunkó?

2018. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
25%
Én azzal sérteném meg a nagyszüleimet ha meg sem próbálnék örömet okozni hanem odabsznék egy 999 forintos tisztasági vackot. De tudom én bunkó vagyok. Mert szeretek ajándékozni. A többi válaszoló is bunkó mert ők is. Sőt mindenki bunkó aki tudja mit szeret egy idős ember a mosakodáson kívül.
2018. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
38%

55

Ne áltasd magad, te vagy a bunkó, te pattogsz egyedül, több hozzászóláson keresztül, teleböfögve röhögős szmájlikkal, mert az olyan nyomatékos ... Szánalmas.


ÉS ne keverd ide a vidéki idősek lenézését, ne takarózz azzal, szó sem volt róla.


Érdekes, nekem pl. van ilyen idős rokonom, aki a hasznosnak örül. Kapott már új, kényelmesebben használható vasalót, meleg pulóvert, új postaládát a régi helyett, sőt, olyan ajándékcsomagot is, melyben volt finom kávé és tea, finom kekszek, cukorkák. Nem, egyik sem előre csomagolt, és egyik sem olyan, amit ő vesz meg magának, hanem olyan, amit sosem venne meg.


A törődés a kulcsszó. Az odafigyelés.


Ezek közül a tisztasági csomagban egy sincs meg. Azt tőlünk ugyanis havonta kap, mert használati higiénés cikk. Az ünnep pedig nem erről szól.

2018. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
0%

Bas.zikám szakadj már le erről a bunkó szó ismételgetéstől! Oké felfogtuk mindenki bunkó te meg tiszteled az időseket. Lezárhatjuk? Mehetsz szappanért.

(tudom ez is bunkó volt. Még kapsz egy szmájlit is: :)

2018. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
71%

Nem azért vagy bukó mert nem vennél neki ilyet, hanem mert lenézed azt aki meg igen venne mert tudja hogy a másik örül neki. És ezzel azt a másik embert nézed le. Jó a te nagyidnak sértő lenne, nem is mondta senki hogy vegyél neki azt.

Nem takarózok, mert életből hozott példa. Szüleim 70+ falunk éltek világ életükben. Egy szóval nem mondtam hogy csak a tisztasági csomag jöhet szóba ezt megint ti kevertétek ide csak hogy belémrúgjatok. Én is értelemszerűen vettem már egy csomó más mindent neki ezen kívül de tudom ha kapnak ilyet IS nekik nem sértő.

Majd pont ti fogjátok basszus eldönteni, hogy más családokban mi legyen. De igeeeen én vagyok a prsoztó nem is ti, aki apró hasznos dolgoknak örülő idős embert is kvázi leigénytelenez mert milyen ember már aki ennek örül.


De hogy megnyugodjon a kis lelketek értelemszerűen tesóknak, ő gyerekeinek, férjemnek nem vennék ilyen ajéndékot de van 1000 más opció ami szóbajöhet, és képzeld nem csak olcsó.

Férjem időn kifejezetten drága dolgot kapott, amire tudom hogy nagyon vágyott. Most ezt csak azért írom hogy lásd nem vagyok se xarrágó se semmi. De ti meg fogjátok már fel hogy nem mindenkinek ugyanaz a jó!!!!!

2018. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
0%

60

Értjük, sokadszor írod, most is bebizonyítottad, hogy nem vagy "csóró".


És?

2018. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!