Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki már megvette a gyerekén...

Valaki már megvette a gyerekének a karácsonyi ajándékot? És ha igen, mit? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
Én mindig időben megveszem, most úgy jutott eszemben a kérdés, hogy épp az előbb rendeltem meg. Egy Super Wings-es ( Bocsi, nem tudom magyarul a címét , az a kis piros repülő ) beszélő repülőt, nagyon jó vélemények vannak róla, és ez a kedvenc meséje, meg egy fagyikészítő gyurma készletet. Úgyhogy nekem ezzel le is van tudva , 3,5 éves lesz Karácsonykor. A kis repülő akciós is volt.
2018. okt. 28. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
76%

Neked nem megy a szövegértelmezés: rengeteg ember a hasznos ajándéknak örül, amit úgyis használ, kell neki.

Mit nem lehet ezen megérteni? Mert neked nem tetszene, mert snassz? Másnak meg bejön.

2018. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
75%

Köszi, hogy megvédtetek, míg ideértem :)



Kérlek, az én szüleim és apósom annak örül, ha olyat kap, amit HASZNÁLNI tud. Az illatszerben és tisztálkodószerben is tudni kell, hogy ki mit szeret... melyik márka, melyik illat, mást nem veszek meg. Minek vegyek neki olyat, ami lehet, hogy jópofa meg vicces, de megy a szekrény aljába, mert értelme nincsen???

Amúgy ha már az értelmezésnél tartasz. Nem az volt a bajom, hogy ajándlkot veszel Mikulásra, hanem, hogy azon is gondolkodni kell, vagyis nem egy kis csomag puzzle vagy kifestő van tervben, hanem a több ezres lego készlet és társai. A mikulás nem erről szól. Persze, kinek mi. Nekem fontosabb a hagyomány megtartása, meg az együtt ünneplés, mint hogy minél drágább és nagyobb, kreatívabb meg eredetibb ajándékot ötöljek ki mindenkinek és kapjak agyvérzést a fa alatt, ha mégsem találtam el... (hozzáteszem, hogy minden évben szoktak egyedi ajándékot is kapni, az unoka fotóival 1-1 naptárt, amit elejétől a végéig én csinálok, szóval nem csak leveszem a polcról, bár gondolom szerinted ez is gáz, mert minden évben ugyan az...)

2018. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
12%
De Te pont abba kötöttél bele, hogy nem csokit kap. Igen lego keszletet kap, mert annak örül. Imád építeni, megtervezni előre mit hogy épít. Nem fogok neki mást venni csak mert az a szokás, olyat kap aminek örül is. Igen a többi családtag is, mert nekik nagyobb öröm mondjuk egy közös program mint egy dezodor. Apukámnak pl. koncert jegyet szoktam venni ahova kettesben tudunk elmenni vagy valami egyéb programot és tudom felhánorító de jobban örül ennek mint egy dezodornak amit megvesz magának is.
2018. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
82%

Jó, hogy a te apukád megveszi magának. Az enyém csak a 300ft-osat veszi, én meg megveszem neki a legdrágbbat. Van még kérdés???



Amúgy úgy kezdtem, hogy a mikulás ajándékon is GONDOLKODNI kell??? Nem a csokin volt a hangsúly. Na mindegy

2018. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
12%
Igen és azzal folytattad, hogy csoki és annyi. És igen kigondolom, hogy minek örülne, de ebből nem tudom miért következik, hogy drága ajándékot kap. Egy kisebb legot de még nem tudjuk milyet és rajzoláshoz valamit.
2018. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
68%

"felhánorító de jobban örül ennek mint egy dezodornak amit megvesz magának is."


Felháborító, de más meg annak örül amit magának is megvenne, mert a hasznos ajándékot szereti :D Látom nem tudsz elszakadni attól hogy TE mit vennél, TE minek örülnél, de azért fel vagy háborodva ha más hozzád szól. Vonatkoztass már el a saját családodtól, ha megy.

2018. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
89%
Könyvet kap, 3 éves :)
2018. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
22%

Aki dezodort vesz az ennyi erővel egy csomag budipapírt is vehetne, azt is elhasználják......de Zewa epreset ám, mert azt használ az illető..

jááj mennyire utálom az előrecsomagolt tusfürdő-deo klisét. Rosszabb, mint egy 20. gyertya. Olyan érzésem van mintha kaptam volna egy palírzsepit vagy egy kiló sót, mondván "úgyis elhasználod".



Az ajándék lényege, hogy olyat vegyél/adj ami a másik szíve vágya, de nem áldozna rá. Egy deo meg tusi aztán nem ilyen. Azt mindenki megveszi egy Tescos bevásárlásnál. Qrva nagy ajándék Szenteste a fa alatt, mondhatom.

2018. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
65%

Hihetetlen mennyi ősbunkó ember van ezen az oldalon. Írtam, vonatkoztassatok már el.

Gondolom aki ilyet ajándékoz az tudja hogy a másik örülni fog neki.

Ti meg vegyétek csak továbbra is az extra különleges méregdrága ajándékokat mert ti ilyen szupermenők vagytok, és legyetek magatokra nagyon büszkék.

2018. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy meg gondolhatjátok hogy jórészt idős emberekről van szó, akik eleve úgy nőttek fel hogy az a jó ami hasznos. Nekik hiába veszel egy ezredik vackot, ami szerinted jópofa meg jajj de személyre szólt, mikor ő nem tudja értékelni. Nem csak a fiatalos koncertre járó, aktív rokonok léteznek.

De nem tudom mind ez hogy jön ahhoz hogy még a gyereke 1 pukizásának az évfordulójára is gondolkodik mit vegyen mert az mekkora esemény! Nem változtat semmit azon hogy a gyerek el lesz kényeztetve mert megszűnik az ajándékozás öröme, a különleges alkalom.

2018. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!