Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki már megvette a gyerekén...

Valaki már megvette a gyerekének a karácsonyi ajándékot? És ha igen, mit? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
Én mindig időben megveszem, most úgy jutott eszemben a kérdés, hogy épp az előbb rendeltem meg. Egy Super Wings-es ( Bocsi, nem tudom magyarul a címét , az a kis piros repülő ) beszélő repülőt, nagyon jó vélemények vannak róla, és ez a kedvenc meséje, meg egy fagyikészítő gyurma készletet. Úgyhogy nekem ezzel le is van tudva , 3,5 éves lesz Karácsonykor. A kis repülő akciós is volt.
2018. okt. 28. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:
75%
én komolyan nem hiszem el, hogy van olyan értetlen ember, mint te, utolsó... nem fogom leírni mégegyszer...
2018. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök ha ilyen parfümös csomagot kapok zöld adidas a kedvencem.
2018. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!