Mit tegyek, rossz ember vagyok ha örökbe adom?

Figyelt kérdés

Most költöztem ki Salzburgba és itt dolgozom azt amit mindig is akartam.

2 hétre rá kiderült, hogy babát várok, de már nem lehetett elvetetni.

Ahogy halad előre az idő egyre inkább érzem, hogy nem lennék képpes otthon ülni éveket, nem lennék boldog és akkor tudom, hogy a baba sem.

35 hetes terhes vagyok és mostmár biztosnak érzem, hogy nem tartom meg. De nem tudom, hogy képpes lennék-e arra, hogy otthagyjam a kórházban. Ha valaki volt már ilyen helyzetben, kérem segítse!!!



2017. jan. 5. 17:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van :)

Valaki azt mondta, hogy ha megfordult a fejembe, hogy megtartom akkor nem fogom tudni oda adni.

2017. jan. 5. 18:03
 12/63 A kérdező kommentje:
Nem ez az indok. Az indok az, hogy 7 éve ezért küzdök, hogy itt éljek,itt dolgozzak, ezt az életet éljem, nem az az indok, hogy tetszik.
2017. jan. 5. 18:05
 13/63 anonim ***** válasza:
100%
ne gyűlöld magad. Mindenki maga tudja és érzi, mire képes. HA te nem akarod vállalni, lesz szerető családja, valakit nagyon boldoggá fogsz tenni vele.
2017. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
63%
A gyerekvallalast eleg rossz dolognak fogod few valamiert.hidd el ha egy au pairt felfogadsz melle Akkor is lehetsz jo anya es dolgozhatsz tovabb. Maximum az elso evet vagy felevet erdemes otthon tolteni! Sztem se add orokbe megbánnád.:) 1#
2017. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy rossz ember, sokkal jobb, mintha a wc-be/kukába dobnád. De ha már most kételkedsz abban, hogy ott tudod hagyni a kórházban, szerintem nem fog menni. De ez egyedül rád tartozik, senki másra. (Egyébként nem kell feltétlenül otthon ülni éveket.)
2017. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a Gólyahír egyesület?
2017. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
85%
Orokbefogado szulo vagyok.Nyilt orokbefogadassal fogadtunk orokbe.En a masik oldalrol latom a dolgokat.Sokat beszelgettem a mi orobeado anyukankkal.Sokat tiprodott.gondolkodott hogy mit tegyen.de o igy latta biztosabbnak a gyereke jovojet.Nem vagy rossz ember.Ha nem szeretned megtartani akkor inkabb te dontsd el kinek adod.semmikepp ne hagyd a korhazban a lemondasod nelkul.Akkor meg nem fog uj szulokhoz kerulni sok ideig.35 hetesen mar nem sok idod van ezen gondolkodni.
2017. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
74%
Számomra az nem indok egy örökbefogadás kapcsán, hogy nem tudsz évekig otthon ülni. Egyrészt, mert nem kell éveket otthon ülni. Par hónapos gyerek mellett már mehetsz is dolgozni. Másrészt ez merőben változhat a gyeremk születését követően. Én pl. azt hittem, hogy meg fogok bolondulni otthon. Pörgős jól fizető, munkám volt, magas beosztásban dolgoztam. Rengeteget túlóráztam, estig az irodában ültem, aztán megszületett a gyerekem és csodák csodája. Egy pillanatig sem hiányzott a régi életem. Nagyon jól el vagyok itthon a gyerekemmel már évek óta. Most fogok visszamenni dolgozni, de már nem azzal a tempóval akarok,mint idáig. Ha arra gondolsz, hogy szeretnéd néha lárptni, tudni róla, akkor mégsem akarsz végérvényesen elszakadni tőle.
2017. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
67%
A gyerek apjáról egy szót se írtál (nem láttam legalábbis). Ő mit akar? Tudja egyáltalán, hogy terhes vagy? A munkahelyedre visszamehetsz szülés után? 6 hónapos kortól elvileg már létezik bölcsi vagy dadát lehet hozzá fogadni, gondolom ha Ausztria akkor a fizetés se magyar. Nyilván ez se ideális de még mindig jobb mint végleg elveszíteni a saját gyerekedet.
2017. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
29%
engem is érdekelne hol az apa? ő mit gondol? tud egyáltalán a babáról?
2017. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!