Mit tegyek, rossz ember vagyok ha örökbe adom?

Figyelt kérdés

Most költöztem ki Salzburgba és itt dolgozom azt amit mindig is akartam.

2 hétre rá kiderült, hogy babát várok, de már nem lehetett elvetetni.

Ahogy halad előre az idő egyre inkább érzem, hogy nem lennék képpes otthon ülni éveket, nem lennék boldog és akkor tudom, hogy a baba sem.

35 hetes terhes vagyok és mostmár biztosnak érzem, hogy nem tartom meg. De nem tudom, hogy képpes lennék-e arra, hogy otthagyjam a kórházban. Ha valaki volt már ilyen helyzetben, kérem segítse!!!



2017. jan. 5. 17:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem csak anyai ösztön kérdése, hanem józan átgondolásé is. Például abból a szempontból, hogy egy gyereknek apa is kell (arról nem is beszélve, hogy az anyának is kell az apa érzelmi támogatása, jelenléte a gyerek kiegyensúlyozott neveléséhez). És az apára nem csak most van szükség, hanem 10 vagy 20 év múlva is (hangsúlyozom, nem a pénzére, hanem a jelenlétére). Ez pedig itt, úgy tűnik, nem biztosított. (Nyílt) örökbeadással pedig családba kerülne, nem kötelezően megoldandó feladatnak, hanem évek óta nagyon várt ajándéknak. - Ezzel nem azt mondom, hogy ez az egyetlen jó megoldás, csak azt, hogy ez is egy felelősségteljes módja a gyerekről való gondoskodásnak.
2017. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
68%

Arról nem is beszélve, hogy aki elmegy abortuszra, mert nem tudja vállalni a gyereket, azt felelősségteljesnek kiáltják ki - aki pedig kihordja, áldozatot vállal, gondoskodik róla 9 hónapon át, életet ad neki, majd örökbefogadókat keres neki, azt pedig megkövezik, hogy milyen anya az ilyen és szégyellje magát.

Fehérre meszelt sírok.

2017. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, az első 6 hétben az örökbefogadás nem végleges. A lemondást csak a gyermekágy leteltével kérik. Szerintem most inkább érezz, ne gondolkozz. Szülővé válni folyamat, nem pedig adottság.
2017. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
41%
Nyilvan kamu volt, gondolom a Hill fele kamu folytatasa,
2017. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:

#55


Milyen Hill féle kamuról beszélsz?

2017. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem mentel abortuszra par hetesen, akkor most mar szuld meg es neveld fel. Az orokbefogadok hiaba bizonygatjak, h te mennyire joooo ember vagy, mert nem dobtad a kukaba (wtf?), meg mebnyire felneznek rad, valojaban melysegesen elitelnek. Mivel nekik nem lehet gyerekuk, el sevtudjak kepzelni, milyen mocskos, onzo lelek kepes lemonfani a kihordott, gyonyoru gyetmekerol. De ugy vabnak vele, mondjak, amit hallani akarsz, csak add mar oda a kisbabat es tunj az eletukbol. Ne akarj belegobdolni, h mit meselbek majd a gyeteknek rolad.
2017. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
2%

Az meg felhaborito,h vki azert jo embet, m nem dob a kukaba csecsemot. Hat bakker akkor ilyen alapon en egy szent vagyok, mert fel is nevelem sot meg szetetem is a gyrrmekem. Ezen az alapon aki a kukaba dobja, az us jo ember, m hat legalabb nem kinozta meg elotte. Nem?



Edes istenkem,milyen buta nok vanbak....

2017. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
59%
Mi lett a babával?
2017. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
????
2017. febr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Most már én is kíváncsi vagyok, mi lett a babával?
2017. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!