Mit tegyek, rossz ember vagyok ha örökbe adom?

Figyelt kérdés

Most költöztem ki Salzburgba és itt dolgozom azt amit mindig is akartam.

2 hétre rá kiderült, hogy babát várok, de már nem lehetett elvetetni.

Ahogy halad előre az idő egyre inkább érzem, hogy nem lennék képpes otthon ülni éveket, nem lennék boldog és akkor tudom, hogy a baba sem.

35 hetes terhes vagyok és mostmár biztosnak érzem, hogy nem tartom meg. De nem tudom, hogy képpes lennék-e arra, hogy otthagyjam a kórházban. Ha valaki volt már ilyen helyzetben, kérem segítse!!!



2017. jan. 5. 17:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, nezzetekw meg a 48-as bejegyzést.
2017. febr. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

Igen ,olvastam,csak gondoltam hátha ír...

/Tudod a remény hal meg utoljára:-)/

2017. febr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 GKM válasza:
72%

Sokan megteszik. Van egy barátom, akik már több mint 20 éve várnak saját gyermekre. Aztán hazavittek egy kislányt a kórházból. A baba szerető családba kerül. De sem ők nem tudják ki a baba édesanyja, se a szülő nem tudja kik fogadták örökbe. És ez így jó a babának leginkább.

Én egyedül neveltem fel a fiamat. Szegényebb lennék nélküle. Szerintem be lehet rendezni az életünket gyerekkel úgy, hogy magunkra is maradjon idő.

Mikor megszületett a fiam nem éreztem azt a csodàlatos érzést, hogy anya lettem, de már az első éjszaka tudtam, hogy az én kisfiam sír. Ez az anya - gyerek kapcsolat a legkülönlegesebb érzés a világon.

Ha nem vagy biztos abban, hogy meg akarsz szabadulni a felelösségtől, az örömtől, a gyermekedtől, akkor ne tedd!

2017. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!