Mit tegyek, rossz ember vagyok ha örökbe adom?

Figyelt kérdés

Most költöztem ki Salzburgba és itt dolgozom azt amit mindig is akartam.

2 hétre rá kiderült, hogy babát várok, de már nem lehetett elvetetni.

Ahogy halad előre az idő egyre inkább érzem, hogy nem lennék képpes otthon ülni éveket, nem lennék boldog és akkor tudom, hogy a baba sem.

35 hetes terhes vagyok és mostmár biztosnak érzem, hogy nem tartom meg. De nem tudom, hogy képpes lennék-e arra, hogy otthagyjam a kórházban. Ha valaki volt már ilyen helyzetben, kérem segítse!!!



2017. jan. 5. 17:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
59%
Sokáig nem kellene várnod. Egyre nehezebb, ha örökbeadnád. Gratulálok a kislányhoz! :)
2017. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
0%
Puszilgasd meg nagyon, olyan kis csöppség, úgy szeretné ha szeretnéd...
2017. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
22%
Mi az hogy"csak most derult ki hogy babat varsz" es mar 35heted vagy?? Neked talan az nem tunt fel,hogy nem jott meg a menstruaciod,es talan terhes lehetsz? Uramatyam! Vedekezni kellett volna,es akkor most nem lenne ilyen jellegu priblemad,egy az,masreszt ez puszta felelotlenseg! Idoben rajohettel volna,es akkor elmehettel volna abortuszra! Szomoruan latom,hogy 2017--ben is folytatodnak az orbitalis hulyesegek!
2017. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
64%
"Varok egy Isteni sugallatra" Jezusom...:D
2017. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok! Hogy döntöttél?
2017. jan. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
81%
Gratulálok. Egyébként azt írtad, hogy az apuka szeretné a gyereket akkor neki add oda, ő majd felneveli te meg néha látogatnád. Ez nem opció?
2017. jan. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
17%
Ez nem semmi!Soha nem fogom megértei,hogy egy nőnek hogy a fenébe nem alakul ki az anyai ösztöne,az anyai szeretetnek mindennél erősebbnek kellene lennie.Én a kutyámat nem adnám oda senkinek!!!Ha ilyen megfordult a fejedbe,te nagyon rossz anya lennél!Sűrgősen add örökbe szegény babát,legalább valaki szeretni fogja!!!
2017. jan. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:

Néhány nagyon okos válaszadó miatt nem nézem meg többet ezt a kérdést,tehát nem kérek több választ!!

A normális,segítőkész válaszadóknak, üzenet küldőknek köszönöm!

2017. jan. 12. 09:25
 49/63 anonim ***** válasza:
3%
Azt jol teszed.Inkább szégyeld magad!Segítséget ilyen komoly dologban meg nem itt kell kérni.
2017. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
21%
Egyet ertek az utolso valaszolokkal!Megis mihez gratulaltok???A kerdezo kuldi itt a mosoly jeleket."Megszuletett!:)""Nem sertettel meg:)"Pedig jobb lenne ha megsertodnel!Az azt jelentene, hogy felmerted a problema sulyossagat!A gyerekedrol beszelsz!!Egy eletrol!!
2017. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!