Mit tegyek, rossz ember vagyok ha örökbe adom?

Figyelt kérdés

Most költöztem ki Salzburgba és itt dolgozom azt amit mindig is akartam.

2 hétre rá kiderült, hogy babát várok, de már nem lehetett elvetetni.

Ahogy halad előre az idő egyre inkább érzem, hogy nem lennék képpes otthon ülni éveket, nem lennék boldog és akkor tudom, hogy a baba sem.

35 hetes terhes vagyok és mostmár biztosnak érzem, hogy nem tartom meg. De nem tudom, hogy képpes lennék-e arra, hogy otthagyjam a kórházban. Ha valaki volt már ilyen helyzetben, kérem segítse!!!



2017. jan. 5. 17:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
23%
Én azért ellenzem az örökbefogadást, mert van szerencsém közelről végignézni két örökbefogadott életének a tönkretételét. Ha ezeknek a gyerekeknek az anyjuk látná, hova kerültek a gyerekeik, felkötnék magukat. Mind a kettőt azért adták örökbe, hogy jobb életük legyen. A pokolnál is sz..abb helyre kerültek!!!
2017. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim válasza:
19%
Azt ìrtad azért csak szeretnèl tudni róla néha. Ebből arra gondolok hogy nem fogod tudni otthagyni a gyermeked! 9 hónapig a szíved alatt hordtad a te hangodat hallotta, csak te räd számíthat. A részed lett, a véred és összetartoztok!persze nem akarlak befolyásolni. De lehet hogy egy hét mulva, vagy évek multán rájössz hogy ugyan mit ér a pénz a karrier a fiatalsäg és majd megbánod. Mindíg lesz benned egy üresség. Ne félj hogy rossz anya leszel.Rossz anya aki a gyermekét bäntja! Te képes leszel felnevelni még ha az elején nehéz is lesz!
2017. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim válasza:
75%
Kérlek írj nekünk hogy döntöttél!
2017. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
88%

Azért ez furcsa. Rendszeresen olvasom az oldalt, minden abortuszra készülő lánynak megy a kampány, hogy tartsa meg és adja örökbe. Itt meg lebeszélik az örökbeadásról...

Kérdező, a kérdésedre válaszolnék: nem vagy rossz ember, ha örökbeadod, hiszen jó életet akarsz neki. Majd eldöntöd, de szerintem a nyílt örökbefogadás lenne nektek a legjobb, ha emellett döntesz.

2017. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:
Megszületett.
2017. jan. 11. 21:11
 36/63 anonim ***** válasza:
58%

Gratulálok!!!! :-)

Szabad tudni hogy kisfiu vagy kislany? Es hogy dontottel vegul?

2017. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
14%
Lelkiismeret furdallásod van már most, szerinted milyen poklot élnél át ha elengednéd. Lehet hogy egész életedben elkisérne ez a rémálom és nem tudnád feldolgozni. Inkább szerezz egy babysittert aki magyar és mehetsz vissza dolgozni. Megoldódna minden probléma. Szerencsés esetben van még pár heted találni egy megbízható embert. Vagy egy idősebb hölgyet keress, sokan járnak nyugdíjas otthonba dolgozni vagy házhoz itthonról. Ne add örökbe.
2017. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
62%
Hogy döntöttél?
2017. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
0%
Gratula!
2017. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:

Kislány :)

2810 grammal és 46 cm-rel született.

Charlotte Emily

Nem tudom mi lesz...

Én itt az apja London :(

Várok egy Isteni sugallatra :/

2017. jan. 11. 21:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!