Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi van ha nem akarom, hogy a...

Mi van ha nem akarom, hogy a gyerekemnek sütit adjanak oviban?

Figyelt kérdés
Még nem jár közösségbe a gyerekem, de látom hallom hogy születésnapokat ünnepelnek gyakran vagy akár névnapot is. Akkor elég gyakran torta van mondjuk. Mi van, ha én nem akarom hogy az én gyerekemnek adjanak? Kérhetem ezt külön??
2022. febr. 4. 20:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:
48%
Jó, azért az hogy valaki gyümölcsöt eszik nagyon messze van attól, mintha kristálycukrot kanalazna. A cukor mellett csomó vitamin meg rost is van a gyümölcsben. Ha nem is épp turmixolva a legjobb, de messze jobb a finomított répacukornál
2022. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:
46%

Ennyi erővel ne egyél gyümölcsöt, mert cukor.

Ne essünk túlzásokba.

2022. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim ***** válasza:
84%

De gyerekek,kit érdekel,hogy mennyi cukor van benne,vagy miben mennyi van? Azért a gyerek nem fog bele halni,ha az oviban egy kicsit jól érzi magát a többi gyerekkel és eszik egy szelet tortát.Már ha képes megenni egy egész szeletet.


Nem lesz egy szelet sütitől cukros,függő vagy cukrosbácsi a gyerekből.Szerencsétlen kölykök,minden sz*rt szabályozni akartok felettük azon az áron is,hogy nekik úgy rossz vagy kellemetlen lesz a közösségben lenni..

Ültessék külön az olyan gyereket akinek ilyen hülye anyja van és ne egyen vagy mi? Vagy titokban tegye..? EGY KIB*SZOTT SZELET SÜTIRŐL VAN SZÓ..

2022. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!