Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi van ha nem akarom, hogy a...

Mi van ha nem akarom, hogy a gyerekemnek sütit adjanak oviban?

Figyelt kérdés
Még nem jár közösségbe a gyerekem, de látom hallom hogy születésnapokat ünnepelnek gyakran vagy akár névnapot is. Akkor elég gyakran torta van mondjuk. Mi van, ha én nem akarom hogy az én gyerekemnek adjanak? Kérhetem ezt külön??
2022. febr. 4. 20:51
 51/103 anonim ***** válasza:
93%
Volt ilyen kislány a bölcsiben a túrórudiról lekellett venni a csokit. Hát nem kicsit van elhízva általánosban, ahogy nem volt kontroll mindig a nagyon egészséges cuccokat vette magának a boltban. Volt mikor adtam egy kekszet neki a bölcsibe elbújt és úgy ette meg😔
2022. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 A kérdező kommentje:
Voltam régen kövér, köszi, a gyerekemnek nem szánom ezt a szomorú sorsot.
2022. febr. 4. 22:19
 53/103 anonim ***** válasza:
83%

Szomorú sorsot?

De az megvan, milyen szomorú lesz a gyereked, amikor az összes csoporttársa kap pár falat tortát, neki meg nem adnak? Egyedül neki?

Nem attól lesz kövér, hogy részt vesz az ovis szülinapokon, hanem attól, ha nem tanul meg mértéket tartani. Amire nagyobb az esély, ha te tiltod az édességektől.

2022. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
83%
A péntek esti kamu kérdés :)
2022. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
92%
Van esélye hogy ezért lesz kövér, mert tilos, arra tanítsd meg, hogy mértékkel egyen sz@rt.
2022. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 A kérdező kommentje:
Hát akkor próbálom magam túltenni rajta, de már előre idegesít :%
2022. febr. 4. 22:29
 57/103 anonim ***** válasza:
88%

Szóval szegény álljon ott a többi gyerek közt üres tányérral mert te megtiltottad,hogy kapjon egy kis szeletkét?

Még bele gondolni is rossz,áll ott szomorúan a kis tányérral aztán "bocsi,anyád nem engedte". :(


Nem lehetsz te se ilyen gyökér.Fontos az egészség,de nem egy szelet tortán vagy sütin fog múlni semmi.

2022. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
87%
De miért nem érted meg, hogy a mértéken van a hangsúly? Te etesd továbbra is így, de ne tiltsd neki, hogy más helyen elfogadja. Ha tiltod, akkor sunyiban fogja enni. Egy ovis gyerek alig eszik pár falatot egy ilyen tortából. Nehogy már annyi ne férjen bele! Ahogy az egyik válaszoló is írta, a nagy tiltásból majd az lesz, hogy amikor kap zsebpénzt, vesz magának cukrot a boltban. És egyszer csak azt veszed észre, hogy az általad csomagolt egészséges tízórait el fogja cserélni titokban kakaós csigára.
2022. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
78%
A "Charlie és a csokigyár"-ban van egy csodálatos jelenet (amikor visszaemlékszik a gyerekkorára), ami ide vág. Kérdező, érdemes lenne megnézned a filmet, ha eddig kimaradt.
2022. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, személyes véleményem szerint a cukormentes joghurt tok egészségtelen egy gyereknek, mert teleralják mesterséges édesítőszerrel. A dumát még ugye cukorral. Az ovis kosztnál a szülinapi torta lesz a legkisebb gondod, csomószor van lekváros tészta, csokiöntetes piskóta meg ilyesmi. Úgy rémlik nem heti szinten, hanem hetente többször.
2022. febr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!