Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek ha az anya...

Mi a véleményetek ha az anya nyilvánosan szoptat?

Figyelt kérdés

Velem tegnap fordult ilyen elő, hogy Debreceni fórumban kirakja az anya a mellét és már szoptat is.


Nektek mi a véleményetek ha ilyet láttok?



2017. jún. 14. 09:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/146 anonim ***** válasza:
92%

nekem, személy szerint, furcsa DE emiatt nem háborgok, vagy szólok bárkinek is

én igyekeztem elkerülni, szerintem meg lehet oldani, de ha valakinek ez esik jól, így jött ki a lépés, hát mit tegyen

továbbmegyek, kész

2017. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/146 anonim ***** válasza:
59%
2 lányom van, mindkettőt 1 éves korukig szoptattam. Nyaraltunk, kirándultunk télen, nyáron. Ügyet is intéztem, de egyszer sem szoptattam az utcán. Le lehet pontozni, de nem hiszem el, hogy normális ez a nyilvános szoptatás. Ez intim dolog, egy csomó helyre félre lehet vonulni. És mindig úgy időzítettem a dolgaim, hogy etetésre otthon vagy valami zárt helyen legyünk.
2017. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/146 anonim ***** válasza:
36%

És téged ez most miben érint, hogy ő ott szoptatott? Jobb melle volt, mint neked? ;)


Férfiakat soha, semmikor nem zavar se a szoptatás, se a mellek látványa.

Csak egy pár (lélekben) vén, álszent öregasszonyt, akinek vagy a szoptatás nem jött össze, vagy a testét szégyelli.


Tudom, tudom, mindenki roppant büszke rá, hogy szoptat, azért bujdosik el, és azért csak otthon, titokban, a négy fal között...

Aztán büszkén felveszi a nyakig zárt kismama felsőt, és kijelenti, hogy ő nő maradt a férje szemében.


Tudod, én még a te férjed szemében is nő vagyok. ;) Majd gondolj erre, ha látsz egy rövidnadrágos, nyári toppos fiatal nőt, telt mellekkel, aki után forognak a férfiak. :D

2017. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/146 anonim ***** válasza:
70%

#20

3 óráig elvan?3 Ki mondja? Egy diónyi gyomrú újszülöttnél? 37 fokban? Megszomjazik?


Facepalm.



Kicseszett egy szánalmas világ, ahol megdöntjük a nőket, de nem fekszik, akkor szűzkva, ha fekszik, és nem elég jó, akkor is béna kva, ha többször feküdne, akkor ócska kva, ha terhes lesz, mert nem húzok gumit,a kkor anyagias kva, ha eteti a gyerekét, akkor csöcsmutogató kva.


Hát nem. Nem minden úgy van, ahogy setétbalkánon elképzelik a nőelnyomó sötét minikukik és már betört kápóik.


Nyugat-Európában alap a szoptatás, elegánsan, diszkréten. És senki nem bámulja meg a setét magyar bevándorlókon kívül. Vajon miért?


Szánalmas. Jöhet a nulla %, mert igazam van.

2017. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/146 anonim ***** válasza:
66%

#19

Örülök, hogy örülsz, hogy erőfeszítéseid mellett elérted, hogy nagy nehezen nő maradhattál a férjed szemében, ami nyilván kegy.


Én erőfeszítés nélkül az vagyok, nem csak a saját férjem szemében. Nem szextárgy, dugható alany, hanem NŐ. És nem is teszek érte semmi.


Megdöbbentő, nem?

2017. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/146 anonim ***** válasza:
70%

22: ezt hogy kell elképzelni? Ha a szemérmetlen kölyke megszomjazik, de nincs etetési idő, akkor ordít? Vagy a kisebb ordít, a nagyobbat meg kézen fogva húzod, amíg találtok egy nyilvános wc-t és a bokáig álló vizeletben várja, hogy a slozin ülve szoptatod a kisebbet? Vagy a nagyobb ül apuval a padon félórákat, amíg te szoptatsz "zárt helyen"?

Esetleg csak egy órás köröket róttál a lakás körül egy teljes évig?


Biztos nagyon élvetes az egész családnak!


Nem tudom elképzelni.


Én ilyen ősanya típus vagyok. ;)

Kendőben hordozom a picit. Ha éhes, akkor odaigazítom, feljebb húzom a kendőt, és szoptatok. A gyerek se látszik, nem hogy a mellem. ;)

Ha elmegyünk kirándulni, akkor nem az a fő szempont, hogy etetésre otthon legyünk. Pl. Budapest-Esztergom hajóval 5 óra. Csodálatos a panoráma. :)

Szomorú lennék, ha a két nagyobb gyerek ilyenben nem vehet részt, mert kis séta a parkban, és futunk haza.


Nem szabad feláldozni a család többi tagját, főleg a többi gyereket, csupán azért, mert szoptatok. Nekik is szükségük van anyára, közös programokra.

2017. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/146 anonim ***** válasza:
62%

"Nem szabad feláldozni a család többi tagját, főleg a többi gyereket, csupán azért, mert szoptatok."



az ilyen ellenzők azt várják el,hogy áldozd föl a családod jó közérzetét,rángasd magaddal a nagyot amíg vadászol egy szoptató helységet,vagy rohanj haza velük 2 óránként. És mindezt azért,hogy nekik ne okozz 10 másodperces "kellemetlenséget" a létezéseddel addig amíg elmegy melletted,és érzékeli,hogy szoptatsz.

Hát bocs,ha pont letojom,hogy ők,hogy érzik magukat.

2017. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/146 anonim ***** válasza:
57%

27: az ilyen kérdéseknél mindig van pár bezzeg-anyuka, akinek percre pontosan 4 óránként evett a gyerek, mégis legalább egy éves koráig szoptatott. Aki SOHA nem mutogatta a mellét, mert nyaralásból mindig időben hazaért szoptatásra. És természetesen ettől​ nő a férje szemében, mert az ő melle nem etetésre van. ;)


Én meg elhiszem. ;)

2017. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/146 anonim ***** válasza:
87%

Azért ennyire ne sarkítsunk már. Speciel ennél a kérdésnél senki nem volt bezzeg-anyuka.

26-28, lehet itt verni a melled, meg hogy te ősanya vagy, de ugyanazt írtad le, amit a "negatív" kommentelők: hogy annak ellenére, hogy szoptatnod kellett, nem villogtattad a melledet, mert a nagyvilágnak semmi köze hozzá. "Kendőben hordozom a picit. Ha éhes, akkor odaigazítom, feljebb húzom a kendőt, és szoptatok. A gyerek se látszik, nem hogy a mellem. ;) "

Ez itt a lényeg. Hogy nem tolod a másik arcába a melled. Veled nincs baj. A baj azzal van, aki csakazértis a meki közepén ül le a mellét villogtatni, mert neki szabad.

2017. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/146 anonim ***** válasza:
72%

most nem azért, nem jártam még ott, de nem tudom elképzelni, hogy a kérdező által említett helyen nincs pelenkázós-szoptatós helység. Ha van, akkor magamutogatás. Ha van erre kialakított, kényelmes hely, ahova el lehet vonulni, akkor MIÉRT kell ezt közszemlére tenni????

Teljesen más egy park, vagy a balaton part, bár ott is meg lehet oldani, egy félsátor és kész, be se fülled, befordul anyuka és kész. Játszón se zavar, amíg nem ül be a homokozó közepére és kapja elő a csöcsét.

Nem zavar a nyilvános szoptatás. Az zavar, ha valaki ezt megbotránkoztatásra használja.

2017. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!