Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek ha az anya...

Mi a véleményetek ha az anya nyilvánosan szoptat?

Figyelt kérdés

Velem tegnap fordult ilyen elő, hogy Debreceni fórumban kirakja az anya a mellét és már szoptat is.


Nektek mi a véleményetek ha ilyet láttok?



2017. jún. 14. 09:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/146 anonim ***** válasza:
32%

REMÉLEM, mindannyian kivonultuk a moziból, amint az aktuális mellékmacának kivillan a cickója!

Mindannyian kikapcsoljátok a tévét is, és mindkét helyzetben követelitek vissza a pénzeteket a mozijegy árából és a tv előfizetésből, mert fel vagytok háborodva ezen a magamutogatáson és erkölcstelenségen!


UGYE ÍGY VAN?!


Engem nem zavar, ha egy anyának emlője van, amennyiben otthon, a négy fal között van neki, ugye?!

2017. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/146 anonim ***** válasza:
38%

31, mert ugyan az a tvben látni mint melletted a padon, igaz?? Gondolom te is nyugodtan eszed tovább a szendvicsedet a padon, ha nekiállnak melletted kufircolni, ugyan úgy, ahogy tömöd be a popcornt az aktuális mozifilm-kufirc közben...


nagyon erőltetett volt a hasonlatnak szánt beszólásod, ezt ugye te is érzed??

2017. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/146 anonim ***** válasza:
27%

32:

Mi köze van a szexnek egy újszülött táplálásához?


Fújj.

2017. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/146 anonim ***** válasza:
89%

Nekem bizonyos keretek között nincs bajom a nyilvános szoptatással. Nyilván egy kicsi baba még nincs órához igazítva, simán megéhezhet 1 órával az előző szoptatás után. Ha ez épp nem otthon történik meg, akkor inkább etesse meg akár az utcán, parkban, bevásárlóközpontban... mint hogy ordítson a gyerek hazáig. Nagy melegben meg hamar megszomjazik a baba.

El lehet diszkréten takarni magad, nem kell csador, elég egy sál vagy egy bő felső. Én nem nagyon mászkáltam el az első időkben, így én sose szoptattam nyilvánosan, de akinek valamiért ki kell mozdulnia hosszabb időre, ez marad.

Ami viszont zavar: Múltkor egy több mint 2 éves gyereket szoptatott mellettem az anyja. Csak felhúzta a pólóját és adta a szájába, pedig csak egy kicsit nyűgölődött. Szóval akkor tényleg zavarban éreztem magam, hogy mellettem egy kvázi félmeztelen nőn csüng egy már szépen járó és beszélő, láthatóan az én lányomnál (2 éves ) idősebb gyerek. Azért az ő szomját mással is lehetett volna csillapítani. Ha szoptat is, akkor meg lehet vele beszélni, hogy az már csak otthon.

2017. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/146 anonim ***** válasza:
33%

#32

Tehát NEKED ugyanazt jelenti egy újszülött mellből való etetésére vetett oldalpillantás messziről, mintha d.nak melletted a moziban?


Nem, nem erőltetett. Azon megy a hiszti, hogy "TE JÓ ÉG, OTT EGY MELL!", és ez magamutogatás. Nos, a moziban embernagyságú csöcsöket kapsz az arcodba premier plánban, míg egy gyermekét tápláló anya melle pár méterről nem is látszik, lévén, takarja agyerek fej, te pedig nem ülsz velük szemben gúvadt szemekkel.


Akkor, mivel is van a gond?

2017. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/146 anonim ***** válasza:
21%

ismeritek a HASONLAT fogalmát???

Ugyan annyira lehetetlen hasonlatot állítottam, mint a drága 31es, és szépen nekem is estetek ;)

2017. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/146 anonim ***** válasza:
92%
jajj, 35, most olvastam végig, még értelmezni se tudsz :D hát ki írt olyat, hogy melletted dugnak a moziban??? ennek fuss neki mégegyszer...
2017. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/146 anonim ***** válasza:
8%

#36

1, Amiről te beszélsz, az metafora volt.

2, Egy hasonlat sem hangzott el itt.

3, Nem, nem olyat állítottál, hanem hülyeséget.

4, Semmi baj, nem jöhet minden össze.

2017. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/146 anonim ***** válasza:
72%

#37

Idézet tőled: "Gondolom te is nyugodtan eszed tovább a szendvicsedet a padon, ha nekiállnak melletted kufircolni, "


Azaz te írtad, hogy az ember mellett szex zajlik.


Hány éves vagy? Melyik faluban/vidéki városban élsz te?

2017. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/146 anonim ***** válasza:
58%

Mindenki azzal jön, hogy a moziba meg itt-ott is látni ciciket stb.

Azért valljuk már be,nem mindegy, hogy egy csinos cicit vagy egy "tejeszacsit" dobsz ki a közönségnek.

Pl. Egy fiatal lányon fel se tűnik, ha cicanadrág vagy egy mini szoknya van, de egy nem túl dekoratív hölgynél látod már egyből szemet szúr.

Amúgy a véleményekből azt vettem ki, hogy a diszkrét szopiztatás szinte a kutyát nem zavarja.

Én azért már láttam olyat is, hogy alulról húzta fel a polóját a szopihoz és bizony nem csak a cici, de még a hurkák is látszottak a hasán. És ami még furcsa nagyon nagyon ritka amikor egy vékony csinos anyuka csinálja. De sokszor a ducibb hölgyeknek ilyenkor jön meg az önbizalma a testével kapcsolatban, mert a +kilókat a gyerekre tudja fogni. (de ez már egy másik téma)

Egy kendőtől meg nem fog hűgutát kapni a gyerek, gondolom napozósapit is kap a fejére, ha tűz a nap.

2017. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!