Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha korházba vizsgálnak es...

Ha korházba vizsgálnak es korházba szülök fogadott orvos nélkűl, akkor fognak velem foglalkozni? más is szűlt fogadott szülõorvos nélkűl?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 08:37
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
29%

Utolsó mi az hogy a "magadfajták"? Fajtád az max neked van, ilyen undorító stílussal.

És ha kipengeti akkor mivan? Látom neked nagyon bacca a csőrödet, ha így neki ugrasz meg ledegradélod azt, akinek volt orvosa, sőőőt még örülsz is a fejednek ha esetleg valakivel nem úgy foglalkoznak mint veled. Hát nagyobb örömöd ne legyen az életedben mint ez.

2020. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
38%

"A saját orvosos szobatársaimra senki más rá se nézett soha."


A saját orvosnak pont az a lényege, hogy nem vegzál, zaklat mindenki fölöslegesen.

Az meg nevetséges hogy a fogadott orvososok rosszabb ellatást kapnának. Miért, mert te láttál egy olyat?

"Mindenhonnan ezt hallani". Ó hogyne :)

2020. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
50%
11-es: aham, mert fordítva nem szokták lehurrogni azt aki nem fogad dokit, ugye? Olyankor jönnek azzal a szöveggel, hogyha fontos a babád meg a saját épséged akkor fogadsz dokit. Ezek az emberek azok akik azt hiszik, hogy a pénz a biztosíték mindenre. Hát tegyék. Fizetnek a dokinak, van hogy előre is, aztán baszik megjelenni a szülésnél mert hopp épp nyaral mondjuk.
2020. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
39%

Ja értem szóval te most azért szólsz le ismeretlenül több ezer magándokit, mert téged egyszer valaki megsértett és leszólt mert nincs orvosod?

Nagyon felnőtt viselkedés, gratulálok hozzá.


"Ezek az emberek azok akik azt hiszik, hogy a pénz a biztosíték mindenre. Hát tegyék. Fizetnek a dokinak, van hogy előre is, aztán baszik megjelenni a szülésnél mert hopp épp nyaral mondjuk."

Ismét egy általánosítás. És amúgy ha igaz? Neked ez mit fáj? Kotorássz a saját pénztárcádban, a frusztrációdat meg viseld felnőtt ember módjára, mert ez így elég szánalmas.

2020. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
14%

14: senki nem szólt meg, de ezt egy szóval nem mondtam, szövegértés egyes.

Itt aki frusztrált az egyedül te vagy és ez az írásodból le is jön. :)

2020. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
27%

"aham, mert fordítva nem szokták lehurrogni azt aki nem fogad dokit, ugye? Olyankor jönnek azzal a szöveggel, hogyha fontos a babád meg a saját épséged akkor fogadsz dokit."


De jó akkor a fenti ki szösszeneted nem is igaz hanem kitaláltad és nem szólt le senki senkit? Akkor meg ne hazudozzál.

Nem, nem vagyok frusztrált, én még nem szültem tehát nincs se kifizetett szüléspénz se negatív élmény.

Az viszont tisztán látszik hogy mennyire cseszi a kis csőröd hogy van akinek telik erre és áldoz is rá. Nem véletlenül akarod szándékosan bemocskolni az orvosait, meg heherészel rajtuk.

Az miért lenne frusztrált, akinek telik magánorvosra?

Semmiért. Na további jó hebegés habogást arról, hogy ki szólt be kinek meg mikor.

2020. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
36%

Igen 15, mindenki frusztrált aki nem szidja kórusban az összes magánorvost, meg azokat akiknek telt rá hogy kifizessék őket, és akik SZERINTED nem is kaptak ellátást cserébe.

Értjük.

2020. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
14%

“De jó akkor a fenti ki szösszeneted nem is igaz hanem kitaláltad és nem szólt le senki senkit? Akkor meg ne hazudozzál.”


Jesszusom! Mondd, hogy nem vagy ennyire hülye hanem erre rájátszol? 🙈 tudod, vannak ismerőseim akik szintén szültek, tőlük tudok ezt-azt.


“Az miért lenne frusztrált, akinek telinek magánorvosra?”


Ilyet szintén nem mondtam, de azt már tudjuk, hogy szarul értelmezel.


A frusztráltat rád írtam és nem arra akinek magándokija van. Ha terhes lennél és érintett akkor azt mondom, hogy oké hogy magadra veszed és bassza a csőrödet. De mégcsak érintett sem vagy viszont pattogsz itt mint egy nikkelbolha. Szóval nem is értem mit keresel te itt. És igen, magadra vetted ezt a témát. Bocsánat, hogy belegázoltam a lelkivilágodba, neked ehhez még fel kell nőnöd. ;)

2020. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
36%

:)))))))))

Jó akkor módosítom, akkor te azért szólod le az összes magánorvost, mert az ismerősöd azt mesélte hogy az ismerősének az ismerősét leszólták, hogy nincs orvosuk. És te amúgy is hallottál "ezt azt". Jajj de meggyőző.

Jó, értjük, most már elég lesz a vergődésből. :)


Hogy mit keresek itt? Mert mondjuk akarok gyereket, és érdekel a téma? De ha nem akarnék se lenne hozzá semmi közöd.

Tudod ez nem olyan fórum amit te csak úgy kisajátíthatsz és majd az ír ide akit te úgy ítélsz meg. Nem tudom hogy jössz te ahhoz hogy bárkit megkérdezz "mit keres itt?"

Fel kell nőnöm? :) Mihez ehhez az értelmi szinthez amit te képviselsz?

Popót csinálsz itt a saját szádból, hebegsz habogsz, majd kérdőrevonsz egy idegent hogy mit keres itt, egy nyilvános fórumon. Egyre szánalmasabb vagy, mit ne mondjak, ja ehhez biztos fel kell nőni.

2020. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
14%

“ó akkor módosítom, akkor te azért szólod le az összes magánorvost, mert az ismerősöd azt mesélte hogy az ismerősének az ismerősét leszólták, hogy nincs orvosuk. És te amúgy is hallottál "ezt azt". Jajj de meggyőző”


Jaaa, hogy te magadban ezt így tovább szövöd? Tehát egy ismerősömmel se eshetett ez meg? Hanem a szomszéd Jóska mesélte, hogy a lányának a kolléganőjének a gyerekével történt ez. Hát hogyne valójában ilyen városi legendákból informálódom.


Sejtettem, hogy innen fúj a szél és itt a bibi, hogy gyereket akarsz, ezért is vagy így befeszülve :) akkor viszont ne stresszeld magad ezen ennyire, mert nem jön össze. :)))

2020. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!