Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha korházba vizsgálnak es...

Ha korházba vizsgálnak es korházba szülök fogadott orvos nélkűl, akkor fognak velem foglalkozni? más is szűlt fogadott szülõorvos nélkűl?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 08:37
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy meg nem mintha közöd lenne hozzá, de igaz szülni nem szültem sajnos de missed abom volt, ahol is volt fogadott orvosom, ahogy mindenkinek körülöttem. És igen ott voltak ránk néztek, a műtőben tartották bennünk a lelket altatás előtt, majd bejöttek hozzánk és mindent szépen elmondtak ami fontos volt. Szóval éppenséggel van némi tapasztalatom fogadott orvossal. De már előtte is jártam hozzá egyéb okokból, alapos volt, körültekintő, emberi. Ha ő nincs eleve teherbe se esek, vagy 1 év fölösleges kör után rohangáltam volna szt-kba hogy kezdjenek velem valamit.

Szóval nyugodtan leszállhatsz a magas lóról ezzel a felnövős ócska dumáddal, nem csak az látott már magán nőgyógyászt életében aki túlesett a "szent szülésen".

2020. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
84%

"Sejtettem, hogy innen fúj a szél és itt a bibi, hogy gyereket akarsz, ezért is vagy így befeszülve :) akkor viszont ne stresszeld magad ezen ennyire, mert nem jön össze. :)))"


Jó nagy bunkó vagy hogy azon vigyorogsz, kárörvendsz hogy valaki gyereket akar, és nem jön össze neki.

De nem tudom mit vártam tőled ilyen értelmi színvonallal....

Büszke lehetsz magadra tényleg.

2020. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
12%
Hát légyszi ne rajtam éld már ki a saját frusztrációdat. Leírtam a saját véleményet és látásmódomat, te pedig rámtámadtál egyből. Itt nem nekem hanem neked kéne mélyen magadba nézned, hogy miért bánt téged az ha másnak különbözik a véleménye. Sok sikert ehhez a munkához, tudom nehéz.
2020. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

Ne mááár! Nem ér ennyit az egész!!!Mindkét eset tapasztalat. Tök jó, hogy valaki megteheti a fogadott dokit. És jó lenne, ha minden doki suskától függetlenül normálisan végezé a dolgát!

Áldás és békesség! (1es)

2020. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
81%

Milyen frusztrációmat?

Te kezdted "fajtázni" azt akinek magánorvosa van/volt, vihogtál ott magadba azon hogy rájuk se néztek SZERINTED meg te úgy azt hallottál amit.

Majd közölted velem, hogy nekem fel kéne nőnöm a te szellem szintedhez :))))

Meg hogy mit keresek itt egy nyilvános fórumon.

Majd közölted vigyorogva hogy én be vagyok feszülve mert nem jön a gyerek.


Hát cicuka akinek itt mélyen magába kéne nézni az te vagy, mert a kapanyél lóg ki a szádból. Teszek én a véleményedre, ha nem tűnt volna fel, más is leírta a sajátját, ami hasonló volt a tiéddel, mégis "valamiért" csak téged szólítottalak meg, fura mi? Talán mert más nem fajtázott meg hehrészett azon hogy valakivel nem foglalkozott a saját orvosa ismétlem SZERINTED.

De nyugi én legalább értem neked miért fáj ha másnak különbözik a véleménye a tiédtől :)) Az ilyen embereknél olyan egyértelmű.

2020. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
11%

Mit heherésztem? Ne haragudj, de nincs energiám ehhez. Sződd tovább magadban úgy ahogy akarod, mert eddig is sok hülyeséget állítottál. Komolyan mondom hogy kicsit dolgozz magadon, mert ha ennyitől vérszemet kapsz akkor lesznek itt még bajok.

És nem, mielőtt még azt gondolod, hogy a pénz szúrja a szememet, szó sincs róla. Csupán velem ne azért legyenek kedvesek, mert pénzt dugok a zsebükbe. Ennyi:)

2020. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
36%

Fejezd már be hogy kéretlen jótanácsokkal látsz el, hogy nekem min kéne gondolkodnom meg min dolgoznom. Most őszintén ki a jó frász vagy te? Szerintem egy nagy senki.

Mit heherészel....olvasd vissza magad.

2020. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
12%
Mégis a nagy senki véleménye mélyen belevágott a kis lelkivilágodba.
2020. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
45%

Kevés vagy te ahhoz hogy az én lelkivilágomat megérintsd. Épp csak most azzal szórakozok hogy egy ilyennel vitázom mint te.

És ahhoz képest hogy neked "erre nincs időd" azért csak visszajösz ideszúrni. Fuck logic.

2020. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
24%
Íme a nagy magyar anyák. Gratulálok, hölgyeim.
2020. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!