Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha korházba vizsgálnak es...

Ha korházba vizsgálnak es korházba szülök fogadott orvos nélkűl, akkor fognak velem foglalkozni? más is szűlt fogadott szülõorvos nélkűl?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 08:37
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
75%
Íme a tipikus lesajnálóan magyarozó beszólogató. Eredeti.
2020. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
14%

29: Én kérek elnézést, hogy mertem írni egy mondatot, meg hogy most is írok, legközelebb engedélyt kérek őnagyságától. Egy szóval nem említettem, hogy nem írok többet csupán fárasztó, hogy a csökött agyaddal nem tudsz értelmezni és teljesen átszínezed a mondadómat illetve hozzáképzeled a kitalált baromságaidat.


Éljél abban a tudatban, hogy nekem az a bajom, hogy másnak telik fogadott dokira nekem pedig (szerinted) nem és ez bassza a csőrömet. Aranyom, szerinted vállaltam volna gyereket ha fogadott dokit nem tudnék kifizetni?


Bár mit is állok le olyannal akinek fingja nincs az egészről, hogy mi a helyzet fogadott dokik illetve nem fogadottak területén.

2020. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
36%

Jesszusom higgadj már le mielőtt felrobbansz, komolyan még mindig itt tartasz?

Engem nem zavar, ha ide írsz, tőlem nem kell engedély. De ha már dacosan beközlöd hogy neked nincs energiád meg időd arra hogy velem vitázz, akkor elég logikátlan hogy itt cseszed az értékes időd és energiád egy "olyan" emberre mint én, akinek "fingja sincs semmiről".

Jó akkor ne állj le :))) Bár gyanítom megint visszatérsz felpaprikázva és leüvöltöd a fejem :D

Komolyan már csak nevetni lehet rajtad.

2020. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
12%
Bagoly mondja verébnek... 😂
2020. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
84%
Nincs fogadott orvosom, eddig semmi rosszat nem tapasztaltam. Tény, hogy a genetikai UH-kat magánrendelőben, olyannál csináltattam, aki csak ezzel foglalkozik. Gondtalan terhességem van, lehet ezért sem érzem a hiányát. Egyszer sem volt hüvelyi vizsgálatom, mégis tudom a méhszáj státuszom,mivel az ultrahang látja. Vérvételeket megoldotta a háziorvos. Legutóbbi terhesgondozáson is normálisak voltak, 10 percet vártam. A szülést majd meglátom, de én attól se parázok, több tanulmányt olvastam, hogy kisebb volt a beavatkozások aránya fogadott doki nélkül. Páran megszóltak ismeretségi körben, hogy minek szül, aki ilyen felelőtlen, de engem ez nem hatott meg. Ha nem jön be ez a verzió, a következőt magánkórházban szülöm inkább, én azt korrektebbnek tartom.
2020. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
24%
Kedves 31-es! Valóban tipikus, ahogy a helyzet is, ami a hozzászólást generálta. Én szégyellem magam, komolyan. A nők, akik semmi mást nem tudtak letenni az asztalra, mint, hogy szültek. Na ez nem az én pályám. További kellemes fröcsögést mindenkinek. Üdvözlettel: a lesajnálva magyarozó. (Amúgy ha nem buktál volna meg a saját anyanyelvedből, feltűnt volna, hogy a lényeg az "anya" és nem a magyar, de látom, nem megy. Ez is tipikus, sajnos.)
2020. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
75%

És te honnan tudod hogy itt ki mit tett le az asztalra te nagyokos? Vagy élsz a "tipikus" beszólással ami ilyen fórumokon dívik? Ismét: nagyon eredeti :)

Lehet hogy összeugrottunk, de legalább bennünk volt annyi, hogy egymással vitáztunk, és nem toltuk oda a pofánkat máshova, ahol csak magas piedesztálról osztottuk az észt, de közben érdemi mondanivalónk a témához nem volt. De itt ez is "tipikus" sajnos, hogy név és arc nélkül itt mindenki aaaaanyira különb mindenki másnál hogy hajj. Hatalmas szellemi erkölcsi fölénnyel rendelkezel te is, látom, kár hogy csak a GYK felületén :)

És ha nem buktál volna meg a saját anyanyelvedből, te írtad oda a "magyar" szót az anya szó mellé, semmivel nem jelezve hogy "mi a lényeg". Bár ha a magyar nem lett volna lényeg, akkor oda se írod eleve, de ugye szép próbálkozás az önmosdatásra.

Azért ahhoz már nagyon unalmas életűnek kell lenni, hogy egy olyan vitába állj bele amibe egy benne se vagy, kettő és még ne is a témához szólj hozzá, három "nem is a te pályád" :) De azért bele vauzol. Jól van, okos vagy, jár a keksz :)))))

2020. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
27%
Most már legalább tudjuk, miért van ennyi elcseszett gyerek. Mert ilyen anyjuk van, mint akik itt megnyilvánultak. Maradtatok volna a kis széknél.
2020. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
72%

Mikor nincsennek észérvek marad a személyeskedés, meg a mocskolódás.

Nem bántalak érte, ritka nyomorult életed lehet, másként nem álltál volna bele olyan ismeretlenekbe akik hozzád 1 szót nem szóltak, és számodra irreleváns dolgokról beszéltek.

Szánlak.

2020. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem utolsó 39es miert nem lehet elfogadni hogy masnak mas a véleménye?

Látom itt mindenkit lepontoznak aki olyan velemenyt ad ami pont mas tapasztalatot mutat.


Pont az a jó hogy minel tobben leirhassák a véleményuket, így azok akik szules elott vannak tudjak h kb.mire számítsanak.


Te fogadott dokira "eskuszol" a másik szerint nem muszálj.

Engedjük meg h másnak is legyen saját véleménye.

2020. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!