Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha korházba vizsgálnak es...

Ha korházba vizsgálnak es korházba szülök fogadott orvos nélkűl, akkor fognak velem foglalkozni? más is szűlt fogadott szülõorvos nélkűl?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 08:37
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
#40 ha nem tűnt volna fel már rég nem az orvosokról van szó.
2020. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
54%

Utolso előtti áruld már el, hogy azon mi a vélemény, hogy kategorikusan kijelenti hogy az összes magánorvosos kismamára tojik az orvosa bezzeg az sztk-sokra nem. És még hozzá is teszi, hogy "a magadfajta csak fizessen"*vigyorgófej*

Nem ez nem vélemény, hanem tömény rosszindulat. Nem véletlenül csak vele vitáztak, nem azokkal akik leirtàk hogy az ő sztks orvosukkal elégedettek voltak.

2020. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
15%

“...hogy kategorikusan kijelenti hogy az összes magánorvosos kismamára tojik az orvosa bezzeg az sztk-sokra nem....”


Lécci, másold már be azt a mondatot, ahol így ki van jelentve, hogy az összes magánorvos tojik a kismamára, mert én nem látom.

2020. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
73%

"hát pedig de. Pont hogy mivel nincs fogadott doki ezért jobban figyelnek. Én is több helyről hallottam ezt. Nem vehetik félvállról a dolgot, de a magadfajták nyugodtan pengessék csak ki a pénzt "


Parancsolj. Ez arra érkrzett hogy "ne állítsuk már be úgy hogy rosszabb ellátást kap az, akinek fogadott dokija van." Erre írtad te a de igen....kezdetűt.

2020. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
27%
#44: Tehát ebben a mondatban ki van jelentve, hogy az összes magándoki tojik a kismamájára. Jézusatyaúristen, nem gondoltam, hogy van lejjebb a szintednél, de bebizonyítottad, hogy igen.
2020. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

Hat borzalmas mi lett ebbõl.

Azt látom hogy képzelõdések vannak , hogy ezt-mondta azt-mondta, majd kiderűl nemis mondott olyat.

Lehet a 43as mást hallott, ugyanis valószínű mas régióba lakik, vagy ti laktok máshol mint ö.


Tényleg vannak különbségek városok , korházak között.


Csak egyet nem értek hogy miert nem írhatja le ide bárki a véleményét, miert kell lepontozni ha vki más tapasztalatot ir le.


Nekem hasznos volt a 43as véleménye is, ami az elsõ oldalon található , és ha belegondolok normális körülmények között tényleg nem szabadna bajnak lennie ha vki pont nem tud fizetni orvost.


Sajnos en nem tudom ennek a menetét , most lettem terhes elõszõr, ezért akarom tudni hogy mit érdemes , egyáltalán érdemes-e fogadni dokit és miért. Itt gondolok nem csak a szülésre , hanem arra hogy elõtte elküld-e vizsgálatra a doki ha nem fogadott orvos.

2020. máj. 26. 19:55
 47/55 anonim ***** válasza:
37%

#45?

Te milyen szintemről beszélsz? Ismerjük tán egymást? Kérdeztél, én feleltem.

Azért sokat elárul rólad hogy egyből paffogsz meg személyeskedsz.

És igen ha te kijelented hogy a magándokisok rosszabb ellátást kapnak mint az sztk sok (ami önmagában nem helytálló, és sértö) azzal kvázi kijelented hogy a magánorvosok nem figyelnem rendesen a saját betegeikre.

Ha meg nem igy gondolod fogalmazz érthetőbben. De igy gndoltad ez egyertelmü.

2020. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én írtam a 21-et.

Nekem volt ismerősöm aki vizsgálatokra magánba ment, majd szült ügyeletesnél. Szerintem egy jó kompromisszum ha nem szeretnél fogadott orvosnál szülni, de szeretnéd ha minden vizsgélat rendben legyen. Mint írtam ha nekem nincs az orvosom teherbe sem esek, vagy 1 év fölösleges próbélkozás után kezdhettem volna rohangálni. Ő Csinált nekem teljes hormonprofilt, gyógyszert beállított stb, szóval nagyon körültekintő volt, és alapos.

Persze a döntés a tiéd, sokan járnak csak sztk alapon vzsgálatra is, és ahogy írták korábban ott is vannak jó tapasztalatok.

2020. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
50%

#47 rá kell hagyni, nem érti meg hogy sértő dolgot írt, már eleve a gúnyos "fajtázással" akik "csak fizessenek", meg hogy váltig állítja hogy az rosszabb ellátást kap akinek fogadott orvosa van. Nem, ő nem mondott ilyet, aztán meg kínjában személyeskedik, mert máshogy nem tudja magát védeni.

Érdekes más kibírta annyival hogy "elégedett voltam az ügyeletes orvossal" és nem volt se fajtázás, se más tárcájában kotorászás, meg az összes magándokiját se húzta le.

2020. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a kérdésen én is gondolkodom, mert az orvosom, akinek a magánrendelésére járok, nem vállal szülést fogadott orvosként, csak ügyeletben lehet nála szülni. Szóval van is fogadott orvosom, meg nincs is. Szerintem is alapvetően mindenki a saját tapasztalatát írja le, ami úgy tűnik, különböző, kórháztól, orvostól függ, gondolom.
2020. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!