Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha korházba vizsgálnak es...

Ha korházba vizsgálnak es korházba szülök fogadott orvos nélkűl, akkor fognak velem foglalkozni? más is szűlt fogadott szülõorvos nélkűl?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 08:37
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:
62%
Én a vírus alatt találkoztam egy kismamával akivel 2 órát álltunk sorba, mire bejutottunk. Szegény végig sírt, hogy 8 hónapja pénzeli nem gyengén a magándokit és most a telefont se hajlandó neki felvenni, egyszer vette fel, hogy ne hivogassa már, nincs rendelés.
2020. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

kedves utolsó , ez melyik korhazba volt?

Ha nem akarod nyilvanosan irj privit,koszi

2020. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim válasza:
Egri Markhot Ferenc Kórház
2020. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

#35-ös voltam, frissítés. Gond lett a 35. hetente, amit csináltak az ambulancián, az kabaré volt. Három doki, 3 véleményt mondott, konkrét kérdéseimre nem tudtak válaszolni. Az utolsó olyan lekezelő volt, hogy megkaptam szó szerint, hogy" na és, akkor koraszülött lesz, mit érdekel az engem, ha orvost se voltam képes fogadni?"

Panasz ment a betegjogi képviselőnek, és fogadtam végül magándokit ismerős segítségével. Még kértem egy másik kórházban másodvéleményt. Hihetetlen, ami ma itthon megy, eszem megáll tőle..

2020. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:

Az Isten verje meg a dokit aki így beszélt veled.

Jól tetted h szóltál a betegjogi képviselõnek ,tett vmit?

2020. aug. 3. 10:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!