Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek elerjuk valaha...

Szerintetek elerjuk valaha azt a szintet, hogy az mehet szulesznonek csak, aki msr szult?

Figyelt kérdés

A sajat szulesemnel 11 orat vajudtam a szuloszoban, elotte itthon kozel 2 napot. Burokrepeszres utan meg 3 orat csak szenvedtem, aztan kozbe beszelt a szuleszno, hogy jajj o is szult (csaszaroztak) tehat o marhara nem vajudott 2,5 napig, fogalma nem volt mit elek at.

Par napja egy baratnom szulesenel szinten a szuleszno, jajj sohajtsa el a fajdalmat, ne kiabaljon, nem faj az annyira. En csak igy neztem, aztan rakerdezett a baratnom, hogy es o egyebkent szult e mar, mire azt mondta, hogy nem... akkor miert is beszel o, hogy a baratnom, hogy vajudjon, nem faj az annyira stb. En fixen kotelezove tennem, hogy csak ha mar szult valaki, mehessen szulesznonek.. ha tudja mi a fajdalom...


2021. jan. 22. 17:45
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem oldaná meg a "bajod".

Van olyan már szült szülésznő aki simán odavágja, hogy ne drámázz már ennyire, meg van olyan aki még nem szült, de a legnyugodtabb, bátorítóbb fajta akit csak el lehet képzelni.

Empátiát nem adnak egy gyerekkel. Attól, hogy szült még lehet érzéketlen, vagy bunkó.

2021. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
93%

Remélem nem, mert akkor nem lesz szülésznő.

Szerintem azt a szintet kéne inkább elérni, hogy nyomorba ne szülessen gyerek, nem azt hogy duzzogó nők rinyáljanak, mert hogy az a szemét, csak éveket tanult és érti a szakmáját,de nem szült, szóval nekem ne mondja h mit csináljak...

2021. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
93%

Nem olvastam el a válaszokat, de kiverte a biztosítékot ez a kérdés..


Tavaly karácsonykor missed ab miatt voltam kórházba, amikor az egyik ápolóval beszélgettünk és elmondta, mennyire fáj neki hogy itt kell dolgoznia - egész életében ezt csinálta, nincs tapasztalata másban - és NEM LEHET GYEREKE.. ebből kiindulva szerintem nem jogos a kérdésed., sosem tudatjuk hogy ki milyen utat jár be..

Ne törjünk pálcát mások felett....

2021. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
91%

"ajj o is szult (csaszaroztak) tehat o marhara nem vajudott"


Jajj, de szeretem ezt. Én is 17 órát vajúdtam a kórházban, aztán sürgősségi császároztak. Nem tudhatod, hogy nem vajúdott.

2021. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
27 te inkább azt mondd el nekem, hogy tuntetted el az aranyered kérlek 🙂
2021. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
72%

Hogy megragadjam a lényeget.

Miért nem mehet valaki rendőrnek 30 évesen?

2021. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

32

Ez hogy kapcsolodik most ide?😂

Tok mindegy ki mennyit tanul, ha egyszeruen erzeketlen, meg hulyesegeket beszel. Ha nem is a szuleshez akkor, de valamihez biztos kotnem, minimum egy palyaalkalmassagihoz.


34

De tudhatom, ha elolvastad volna a kommenteket, leirtam mar.


36

Hat, azt nem tudom pontosan, de 30 evesen nem vesznek mar fel suliba. 25 a korhatar, ha jol tudom. Talan azert, mert a fizikai vizsga eleg kemeny, es ugy gondoljak, egy atlagember 25 alatt tudja teljesiteni a leghatekonyabban. De lehet hulyeseget irok.

2021. jan. 22. 22:06
 38/49 anonim ***** válasza:
91%

Olyannyira bárki mehet szülésznőnek, hogy képzeld, akár még férfiak is!

Egyébként szerintem ha a 30+ válaszadó közül mind szembejön az autópályán, akkor lehet, hogy te mész rossz irányba.

2021. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
85%

Azt meg lehet esetleg tudni, hogy államiban vagy magánban szültél e? Mert ha államiban, akkor szemléld meg kérlek, hogyan néz ki az egész egészségügy. Rá fogsz jönni, hogy semmilyen államilag finanszírozott ellátásban sem fogják simogatni a pici lelked a túlhajszolt, alamizsnáért güriző orvosok, ápolók stb.


Erre pedig nem az a megoldás, hogy tovább csökkentjük a számukat mindenféle balfék szabályokkal amik teljesen érzelmi, nem pedig logikai alapokon nyugszanak.

2021. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

38

SzuleszNOnek ferfiak?😁

Amugy ez egy egyszeru kerdes volt, es ha elolvastad volna a kommenteket, tobben irtak a kommunikacios treninget, es irtam en is, hogy igaz, sokkal esszerubb otlet lenne mint amit en irtam, mert valami mindenkeppen szukseges lenne szerintem.

De majd 3 valasz mulva megint leirjak, hogy milyen hulyeseget kerdeztem, aztan amjd megint leirom, hogy ez egyebkent egy kerdes volt, nem egy kijelentes, tehat igazabol nem igazan lehet egy autopalyas hasonlattal illetni, foleg, hogy kb harmadszor irom le, hogy igen, nem igazan kivitelezheto amit irtam, de egy palyaalkalmassagi, vagy kommunikacios trening jo lenne mindenkepp.Szerintem.


39

Igen, allamiban. Nem kertem, hogy babusgassak a lelkem, igazabol az a resze nem tetszett, legfokepp nem az en, hanem mint irtam a baratnom szulesenel, hogy raszoltak, hogy ne kiabaljon. Nem hiszem, hogy az babusgatas, hogy nem szolok ra meg tok feleslegesen idegesitve ezzel...

2021. jan. 22. 23:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!