Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek szakember segítségével...

Akiknek szakember segítségével sikerült feldolgozniuk a szülésélményt, kórházi létet, ez mennyi időbe telt? Mikor éreztetek javulást?

Figyelt kérdés
2023. szept. 17. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
67%

Nem szeretnélek megbántani, de ha hajnalban közlik, hogy reggelre meglesz a baba persze, hogy nem akarják, hogy te még másik orvosra várj.

Az, hogy nem engedik, hogy ott legyél a vizsgálatnál természetes,frissen szültél, kimerült vagy, fájdalmaid lehetnek, vérveszteség stb. Így nem engedhetik, hogy mindenhová kövesd a kicsit.

És de, ameddig a kórházban vagy a csecsemősnővér hatásköre, hogy mit kap a babád.

2023. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 A kérdező kommentje:

Igazából nem felmentést keresek az egészségügyiseknek, vagy okokat, hogy éppen miért ne adhatnék a saját gyerekemre olyan ruhadarabot, amit én jónak látok.


Elhiszem, hogy valakinek ez semmiség és legyintene az egészre, de számomra nem az.

Pont emiatt szól azokhoz a kérdésem, akiknek kellett külső segítség a feldolgozáshoz. 2 oldalnyi válasz, de ebből egyetlen egy, ami tényleg a kérdésre válaszolt.

2023. szept. 17. 18:49
 13/84 babyboom567 ***** válasza:
60%
Ilyen hozzáállással ,nagyon sok bajod lesz még az életben.
2023. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 A kérdező kommentje:

Reméljük, hogy nem lesz igazad! :)


De tanultam a hibánkból, a kistesóval teljesen más körülmények között fogjuk indítani az életünket.

2023. szept. 17. 19:05
 15/84 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem, ha megfogadsz egy tanacsot, erdemesebb lenne ezt a kerdest feltenned az “ufo anyukak” facebookos csoportban.


Nagyon segitokesz mindenki. 😊

Teljesen valid erzeseid vannak, en megertelek. Aki egy picit is mashogy akarna csinalni, az minden szarnak el van hordva, ahogy az abra is mutatja.

Es most biztos en is le leszek pontozva, de nem erdekes.

Szoval varunk szeretettel a csoportban :)

2023. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
54%
Nem kicsit el vagy te kényeztetve.
2023. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 A kérdező kommentje:

Nem vagyok, csupán egész életemben a kedvesség, a szép, a jó vett körül.

Nem pedig az, hogy "ez van, szokj hozzá".

2023. szept. 17. 19:17
 18/84 anonim ***** válasza:
79%

Erre csak azt tudom mondani, hogy legközelebb erősebb görcsökkel irány Pest.

Miért nem hívtad fel a pesti magán kórházat amúgy, ahogy protokoll szerint kellett volna, ha úgy érzed megindul a szülés?

A helyi kórházba be sem mentem volna. Magadnak csináltad a bajt :/

2023. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 A kérdező kommentje:

Legközelebbre már kicsit más felállással készülünk, mert ez többet biztos meg sem kockáztatjuk.


Én elsőre megijedtem, szerettem volna megnyugodni, hogy biztosan minden rendben van a babával, féltem volna közel 200 kilométernek úgy elindulni, hogy totál vakon vagyok, éppen mi van.

2023. szept. 17. 19:19
 20/84 anonim ***** válasza:
78%

19.

Ez volt a felelős döntés!

Mi lett volna, ha baj történik út közben az autópályán pl?


Lehet, hogy utólag ezt gondolod, mert történt ami történt, de ez volt a helyes.

A magánkórház sem mondta volna látatlanban, hogy indulj neki, ez 100%.

2023. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!