Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek szakember segítségével...

Akiknek szakember segítségével sikerült feldolgozniuk a szülésélményt, kórházi létet, ez mennyi időbe telt? Mikor éreztetek javulást?

Figyelt kérdés
2023. szept. 17. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
23%

uristen!!! Ez borzaszto!!!

Ilyeneket nem lehet feljelenteni!!!???

Ez ha megtörtent volna itt Becsben ahol en szültem..el sem tudom kepzelni.


Remelem mihamarabb feldolgozod. Szerintem a leirtak alapjan gyorsan tulteszed magad rajta.


A lenyeg hogy a baba egeszseges

2023. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 A kérdező kommentje:

Túljutni szeretnék ezen, nem kívánok még éveken át pereskedni is (+ bármiféle pernél az eü-sök borzalmasan összefognak).


Persze, a kislányunk a legfontosabb, de mi itthon a boldog mami = boldog baba elven vagyunk, szóval az én egészségem is szempont, lelkileg is.

2023. szept. 17. 19:39
 23/84 anonim ***** válasza:
61%
Ó Istenem hercegkisasszonynak mégis csak meg kellett szülni azt a gyereket .... nevetseges....
2023. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 A kérdező kommentje:
Az is, hogy anyaként te így reagálsz más nők problémáira. Csodapélda lehetsz otthon a gyerekednek.
2023. szept. 17. 19:44
 25/84 anonim ***** válasza:
60%

Hát az biztos, hogy egyik se lesz egy életképtelen, nyavalygós rinyagép. Szégyellném ha ilyenen problémáznék,hogy mit adtak a gyerekre.


Nézz egy kicsit szét a világban a vattacukorfelhőről ahol ülsz, és próbáld a nehézségekben is a szépet és hasznosat keresni, mert így baromi nehéz és elégedetlen életed lesz!

Rengeteg embernek van valós problémája, de ez .... na hagyjuk is!

2023. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem azért nem kellene valakit ennyire leszólni azért, mert ő nem úgy élt meg egy szituációt, ahogy mások, és hogy ami mások szerint teljesen normális, az szerinte nem az.


Szülészeti osztályon dolgozom, és szerintem ami a kérdezővel történt, az igen is gáz. Kierőszakolni valakiből a gyereket hüvelyi úton úgy, hogy ő ezt abszolút nem akarja, az egyáltalán nem normális, pláne nem így.


A kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, de remélem kapsz értelmes választ is.

2023. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 A kérdező kommentje:

25-ös, pontosan, szépen kérlek, hagyd a kérdésemet!

Neveld ki az osztály következő bullyját, de figyelj rá, hogy az ő szájából is lógjon majd a kapanyél, ahogyan a tiédből! :)

2023. szept. 17. 19:52
 28/84 anonim ***** válasza:
67%

Szánalmas a legtöbb válasz. Azért tart itt (többek között) ez az ország, mert mindenki elfogadja, hogy az a normális, ha szülés/foghúzás stb alkalmával szarba sem vesznek és kb élve feltrancsíroznak. :D


De ez is csak Magyarországon van így, normális (fejlett) országokban alapszolgáltatás, amit a kérdező is elvár. De balkánon csak fizetik a TB-t a semmire és már annak is örülnek, ha nem pusztulnak el a műtőasztalon. Akinek meg elvárásai vannak egy FIZETETT (bocs, fizetésből levont) "szolgáltatásért" az meg hülye.

2023. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
45%

Most ne haragudj, de te is írod, hogy érzékenyebb vagy az átlagnál, meg hát elég egyértelmű az eddigiekből is. Miből gondolod, ha Julikának x idő kellett a feldolgozáshoz, neked is annyi lesz? Tök mindegy, milyen terápiáról van szó, tök egyéni, hogy meddig tart. Látod, itt is a te szülésélmenyednek a feldolgozása másoknak 0nap lenne. Másnak meg tök mást kell feldolgozni.

Semmi értelme a kérdésednek. Ha szerinted ehhez neked szakember kell, keress fel egyet. Majd meglátod, meddig tart. Tök független Julikától vagy Marikától.

Off: Horoszkópod oroszlán, mi?🤣

2023. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 A kérdező kommentje:

Szimplán olyanok válasza érdekelt volna, akik szintén segítséget vettek igénybe a szülés után. Ennyi, nem az érdekelt, hogy legyek hálás, amiért egyáltalán mind a ketten kijöhettünk a kórház kapuján.


Nem hiszek a horoszkópban, november elején születtem.

2023. szept. 17. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!