Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek szakember segítségével...

Akiknek szakember segítségével sikerült feldolgozniuk a szülésélményt, kórházi létet, ez mennyi időbe telt? Mikor éreztetek javulást?

Figyelt kérdés
2023. szept. 17. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
68%

Én értem a problémád, csak hiába kaptál volna normális válaszokat, nem hasznos az se, mert nem azon múlik, hogy neked meddig fog tartani.

Uh, skorpió. Még rosszabb 😁

#29

2023. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
90%

Csak mondom, hogy Németországban is pont ilyen volt a szülésem, mivel ott is a hüvelyi szülést preferálják.

Egy rokonom Angliában ki volt írva programcsászárra (42 éves), és mégis hüvelyi úton szült, mert az akkor ott lévő orvos úgy döntött.

Nem csak Magyarországon fordul elő ilyen.

2023. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
59%
Én nem mondom, hogy örülni kell az állami kórházi ellátásnak, de aki mentálisan annyira gyenge, hogy még azt is pszichiáterrel kell feldolgoznia, hogy hüvelyi úton kellett megszülnie a gyerekét (ami ugye mégis az alapvető emberi szülési mód), az nem alkalmas gyereknevelésre. Ilyen pszichés háttérrel nem tudom, hogy fogod kezelni a gyerekedet érő attrocitásokat.
2023. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 babyboom567 ***** válasza:
35%

Az ilyen "hercegnők" mint te ,szokták jól megsz..opni valami extrém durva dologgal, amit az élet/karma dob nekik.Mert rengeteg dologra nincs és nem is lehet ráhatásod, akkor sem ha milliárdos vagy.Pl ha balesetben megnyomorodsz/összeégsz/börtönbe kerülsz(pl Rezesova),és nem látod felnőni a gyereked stbstb.Vagy pl ha a gyereked megunja a hisztijeidet, és lelép 20 évesen, és az ajtót sem nyitja majd rád.

De van egy mondás, amit nagyom mondott mindig.Hogy felnőttként mindenki úgy cs...eszi el az életét ahogy akarja.

Illetve nekem anyám ilyen,hogy ott is problémát csinál ,ahol nincs is.Túl kényelmes az életed, azért hiperventillász ilyen hülyeségeken.

2023. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 A kérdező kommentje:
babyboom, inkább te figyelj a karmádra, nagyobb szükséged van rá, mint nekem!
2023. szept. 17. 20:26
 36/84 anonim ***** válasza:
32%

Jol osszefujta a szemetet a szel ennel a kerdesnel.


Sajnalom kerdezo, ne vedd magadra.

2023. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
62%
De most ennyit agonizálni azon, hogy szülni kellett, ne már... Hogy a gyerekvállalás ilyen dolgokkal jár többek között.
2023. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 babyboom567 ***** válasza:
39%
Én különben őszintén sajnállak, mert látom anyámon is, hogy nagyon nehéz élete van "bent a fejében",és nem érti hogy magának nehezíti meg.Az energiádat fordítsd inkább a hála felé,hogy egészségesek vagytok, és hogy rengeteg lehetőségeitek van az életben sok mindenre.Több millió anya a világon annak is örülne,ha steril helyen szülhetne,rengeteg nőnek a kórházi kezelés csak egy álom.
2023. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 A kérdező kommentje:

Nem az a gond, hogy "szülni kellett".

Hanem ahogyan kellett, és milyen körülmények között, az a probléma!


Elhiszem, hogy ti annak is örültetek, hogy élve kijutottatok onnan, nekem az elégedettségi szintem kicsit máshogy működik.

2023. szept. 17. 20:31
 40/84 A kérdező kommentje:

babyboom, továbbra sem ismersz.


Nincs nehéz életem, mert mint írtam, eddig az ilyen emberek, mint akik jó néhányan itt vannak, vagy pl. a kórházban, elkerültek.

Az életem nem a problémákról szólnak, mert szerencsére nagyon kevés van belőlük, és amik vannak, igyekszem minél hamarabb megoldani, feldolgozni (pl. szakember segítségével).

2023. szept. 17. 20:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!