Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen élmény volt az...

Kinek milyen élmény volt az első szülése?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 19:09
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
A szülés hát hogy is mondjam.4050 g volt simán szültem a férjem is bentvolt.De komplikációk léptek fel,mert lelassult a szíve a babának,hirtelen 4 orvos állt felettem!Könyökölték ki belőlem a fiam és meg is vákuumozták,mert nem fért ki.Egy ponton már éreztem,hogy kilépek a testemből,nem nagyon voltam magamnál.A férjemet kiküldték,ott már éreztem,hogy valami nincs rendben.Akkor hívták vissza amikor már "kiszedték" a fiam,hogy elvágja a köldökzsinórt.Utána több mint 1 órán keresztül varrtak,mert belül is teljesen szétrepedtem.Tovább is kellett lent maradnom a szülészeten,mert amikor fel vittek volna,felültettek és kérdezte a szülésznő,hogy magyon szédülök?Mondom igen.Visszafektettet és kaptam egy infúziót.Az erőlködéstől teljesen kipattogott az arcom,karom,mellkasom.Utána amikor felkerültem,jött az orvos és mondta,hogy a babát el kell vinni 1 másik helyre,mert még mindig lassú a szíve a kicsinek és december végén szültem 2 ünnep között.A csecsemő részlegen,nem volt orvos csak ápoló és ha valami baj lenne legyen ott orvos.Ugyhogy nem is velem volt a baba,át jártam szoptatni.Nagyom szörnyű volt az egész.
2014. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! De már jól vagytok, ugye?
2014. jún. 16. 22:37
 43/44 anonim ***** válasza:

Igen már jól vagyunk!Igaz még utána kellett járnunk korházba,mert bevérzett az agya 2 helyen is és vissza kellett vinni,hogy ultrahangon megnézzék,hogy felszívódott-e.De teljesen felszívódott,ugyhogy utána megnyugodtam!Mondta a főorvosnő,hogy nagyon jól "megúszta" a vákuumozást,mert általaban előfordulhat,hogy lassabban fejlődik meg stb.De hál'Istennek nincs semmi baj :) Most lesz 18 hónapos.

Könnyű szülést kívánok :)

2014. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 17. 18:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!