Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kin mennyi smink volt szülés...

Kin mennyi smink volt szülés közben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
51%

Először is: minek kell smink?

Másodszor: nem, egyáltalán nem volt rajtam smink, nem is terveztem és nem is volt rá idő.

2016. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
80%

Csak a szemöldököm volt megcsinálva. Nem nagyon szoktam sminkelni, szülésre meg kifejezetten feleslegesnek gondoltam. Viszont a szemöldökömet mindig megcsinálom. Ha csak leugrok a sarki boltba, vagy akár elmegyünk a strandra, akkor is.

Még annyit csináltam, hogy szülés előtt elmentem manikűröshöz és leszedettem vele a géllakkot és csak simán kifestette átlátszóval. Utána azt már én is tudtam magamnak csinálni. Mikor 2 hónapos lett a kislányom akkor kezdtem újra járni hozzá.

2016. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
78%
Szempillám és szemöldököm tartósan festve van, ha az számít az rajtam volt.
2016. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
81%

Szemceruzával van kihúzva a szemem. Ezt minden reggel megteszem. De csak ennyi.

Szülés napján is így volt, főleg hogy mentem CTG-re, meg vásárolgatni.

2016. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
82%
A zuhany alatt állva folyt el a magzatvizem, utána már nem álltam neki vakolni. Így is alig értünk be a kórházba, elég sietős volt a kis huncutnak. :)
2016. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
68%
Semennyi smink nem volt rajtam, mivel rögtön ébredés után elfojt a magzatvizem és mivel első baba, nem a sminkelés jutott eszembe először, hanem elmentem tusolni, beraktam még a pakkba a kedvenc poharamat és a kedvenc evőeszközeimet (amit otthon használtam általában) és míg telefonáltam a páromnak, hogy jöjjön, (ő nem volt otthon) addig leellenőriztem a pici pakkját, hogy minden megvan-e neki.
2016. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
41%

én alapozót, púdert és pirosított tettem fel :) jah meg szájfényt, de azt a 2. fájásnál leharaptam :D

szememre csak azért nem kentem semmit, mert ha lefolyt volna, akkor a célnak ellenkező dolgot értem volna el.

férjem még most, évekkel később is röhög rajtam, na jó, én is magamon, de akkor, két fájás között úgy éreztem, hogy mikor először találkozunk, legyek már szép :) a hajamat is beszárítottam, de azt még 6 percesekkel :D

2016. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem felesleges túlsminkelni magad,mert vajúdás közben úgyis leizzadod magadról.

Ha valami olyan bőrhibád van,ami nagyon zavar,akkor természetesen azt lefedheted,hogy jobban érezd magad,de ha nincs ilyen problémád én úgy gondolom,hogy nem érdemes túl sokat sminkelni,csak gond lenne belőlle,hogy elkenődik stb

2016. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
40%
Szemceruza, spiràl, szemöldökceruza, mint mindig! Nélkülük el sem indultam volna a kórházba!
2016. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
65%

Ha ez sminknek számít, bár szerintem nem, de a hajam festve volt, a szemöldököm megcsinálva és tartós szempillafestékem is volt. Átlátszó lakk volt a körmeimen.


A császár reggelén egy kis korrektort tettem az arcomra, a nagyon problémás részekre, de ennyi. A dokim nem tiltotta a sminket, körömlakkot, ilyesmit, de én nem akartam, hogy esetleg más szakdolgozók mégis lemosassák (magánkórház), rúzst, ilyesmiket meg nem hordok.:)

2016. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!