Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kin mennyi smink volt szülés...

Kin mennyi smink volt szülés közben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
38%
Ebből melyik történt meg? :)
2016. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
38%
Ráadásul a rágalmazás és a fórumszabályzat nem ugyanaz. Atyaúristen...
2016. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
24%
Jesszus,milyen jogi tanulmányaid vannak neked?? Gyanítom,csak bekamuztad,mert közöd nem sok van hozzá. Már a google is jogi tanulmánynak számít???
2016. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
24%
Itt igen. :)
2016. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
24%
Nála már az is tanulmányoknak számít, ha elolvas egy női magazint. :-)
2016. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 L1lla ***** válasza:
42%

A nagyon igényes sminkben szülő lánynak üzenem, hogy hiába görcsöl, ha a pasija olyan, hogy egy szép fenékkel el lehet csábítani, akkor úgy is el fogják csábítani, ha ő a lelkét is kiteszi, hogy tökéletes teste maradjon. Az ilyesmi fejben dől el, és ha valaki hűséges típus, akkor egy nagyfenekű sminktelenhez is hűséges lesz (pláne,, ha még örömét is leli abban a nagy fenékben - ha értitek, mire gondolok...), aki meg eleve hűtlen természet, mert állandóan szüksége van a megerősítésre, hogy ő mekkora nagy ..., az akkor is félre fog lépni, ha egy kiló vakolatot ken magára a csontsovány felesége...

Ezt csak azért írtam, mert minden hozzászólása végül is oda futott ki, hogy ő csak azért ilyen "igényes", mert nem akarja, hogy a férje más fenekekre is ránézzen. Pedig a nézés még nem bűn...

2016. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
26%

[link]


En ugy ertem a becsuletem csorbitasa javara irhatom a szerencsetlent es a libust!

Az elobb mar az en szavaimmal megfogalmaztam mi reszemrol a ragalmazas (ahogy en tanultam) de ezek szerint nem csak en vagyok a hulye,hanem ez az ugyved is,mert reszerol is kimeriti a ragalmazas fogalmat! Ugyanis szamomra ez serto volt es valotlan allitas!

2016. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
24%
Megsértődhetsz, ahhoz jogod van. A tények viszont tények.
2016. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
24%

Ahogy te tanultad??? :-)

Jaj, hogy fognak rajtad röhögni....

2016. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
24%

Nem érted, hogy senki nem tudja, hogy ki vagy? És mellesleg senkit nem érdekel, de ez már más kérdés.

Persze, hogy nem érted, költői kérdés volt. Az rémlik?

2016. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!