Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kin mennyi smink volt szülés...

Kin mennyi smink volt szülés közben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
52%

Koszonom a lepontozast azert,mert adok a kulsomre! 😂 nevetsegesek vagytok! Ez egy kerdes volt,amire mindenki a sajat tapasztalatat irja.ez nem hasznos-nem hasznos valasz fuggo dolog!

1. En tudtam mikor fogok szulni,mivel a 41.het vegen inditottak be,ugyanis nem akart beindulni a szulesem!

2. Inkabb lepontozas helyett mindenki nezzen a tukorbe! Basszus attol,h szulni mesz,meg kinezhetsz ertelmesen!

3. Kepzeljetek el,barmennyire hihetetlen is,en a 3nap benntartozkodasi ido alatt mikor jottek latogatni,akkor is rendbetettem magam! Farmernadrag,felso,smink es 2emeletet setaltam le (nem liftel mentem) elejuk a varoba,h felkiserjem oket a szobamhoz!

Mas anyuka haloingbe mindenfele idegen elott kocos hajjal,csipas szemmel kigombol haloinggel,amibe ossze vissza kikandikalt a logos csocse (fogadva ismeretlen,ferjeket,apukakat,nagypapakat,gyerekeket)!!

Na most pontozzatok le,ugyanis szoptatas utan kitetovaltattam a szemoldokom,szemhejam,szam, megcsinaltattam a mellem es basszus kepes voltam leadni 15kilot azonnal! Mert nem voltam lusta nekiallni edzeni este miutan letettem a gyereket aludni es kitakaritottam!

Nezzen inkabb tukorbe mindenki,aki azt gondolja,h a szules velejaroja az,h el is asszonyosodj! Noveremnek 3fia van (1,3,5 evesek) megis akar mikor viszi oket ovodaba,mindenki utana nez... Anyukam 4gyerek utan 50felett a mai napig nem szegyellek megjelenni vele,mert ad magara!

Nem mellesleg,ha beleneztetek a tukorbe,gondolkozzatok el azon,h igy neztetek ki akkor is,amikor a ferjetek/parotok megismert? Ugyanis minden ferfi vizualis es ha nem akarod,h x ido utan felre kacsintgasson mert a felesege elhanyagolja magat,akkor ideje a lepontozasok helyett inkabb kicsit magatokkal foglalkozni! Az en ferjem nem varta el tolem,h mindig toppon legyen,se a mucicit,viszont en nem fogom megadni az eselyt arra,h mas csajok utan forduljon,mert en elhanyagolom magam!

Nem divatbemutatora mesz mikor szulni mesz az teny! De miert baj az,ha meg a szuleszno is azt mondja,h "aztaa mennyire igenyes anyuka vagy,nem sokat latni ilyet..." Mert nekem ez jol esett bocsi! Na es pontozzatok le,mert en a hajamat se vagtam le fiusra szules utan,hanem maradtam noies! (Ja es a teson dolgozunk jelenleg a ferjemmel,de akkor is ugyan ilyen igenyesen fogok bemenni szulni es ugyan ugy le fogok setalni elejuk,mert nem szokasom elhagyni magam,pedig engem is vagtak,varrtak...)

2016. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
50%
Akkor miert vagyok szanalmas? Megfogalmaznad nekem?
2016. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
41%
Mert hisztérikusan bizonygatod mennyire igényes vagy, miközben rettegsz, hogy ha valami nem tökéletes rajtad megszólnak és elhagy a férjed. Nekem ez borzasztóan szánalmas és üres gondolkodás. Ja és belenéztem a tükörbe, nincs velem gond, bár az is igaz, hogy a házasságom nem a sminktetováláson és ilyesmiken alapul.
2016. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
33%
Senkinek nem bizonygatok semmit,ezek tenyek,amikkel szembesulok! Nem egy ismerosom van aki +20kiloval nem is tesz azert h valtozzon,a haja fiusan rovid lett,amit folyamatosan vissza sir es mikor rakerdezek,h akkor miert vaggatta le,az ra a valasz,h azert mert szultem! Es? Mi van akkor? Aztan meg jon a nyavajgas,h a ferje mar nem kivanja annyira,plusz mas csajok utan nez es meg is csalta...koszonom,de en ebbol nem kerek! Nem mellesleg a buta fejemmel jogi tanulmanyaimmal es a ferjem kulfoldi munkajaval havi 8000frankot keres nettoba,igy nem gondolom magam se uresfejunek,se szanalmasnak! 😉 anyagilag ugy gondolom,h meg is tehetem azt,h nezzek ki valahogy! Es ahogy mondtam mar,a ferfiak vizualisak! Nekem is melyseges kapcsolatom van a ferjemmel,megis megnez egy kerek segget,mert pasibol van!a tied is megnezi,csak max nem elotted,hanem a hatad mogott. En viszont ezt sem szeretnem igy teszek erte
2016. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
45%
Hogyne nézné,egészégére, én is megnézek egy izmos férfit. Én is jogász vagyok egyébként, így pontosan tudom, hogy mennyi ilyen külső mániás nő végez jogon és sajnos mennyi üresfejű. A férjed fizetése pont nem érdekel, de az, hogy ezt leírtad, szintèn a felszínességedet bizonyítja. Én is adok magamra, de nem ilyen mániákusan. Egy biztos,nem irigyellek a műcicid és a többi számodra fontos külsőség miatt, sőt, én nem szeretnék ilyen görcsösen élni, de hát nem vagyunk egyformák. Azt viszont igénytelennek nevezni, aki nem teljes vakolattal indult szülni, ne haragudj, de sok észre nem utal. Tudod, van, akinek a gyerek fontos a szülésben, van akinek a szülésznő nyalása. Nekem és a legtöbbünknek az előbbi. Szép estét.
2016. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
38%
És egyáltalán miért kell véleményezni a másik embert? Miért nem magával foglalkozik, akinek mindene megvan állítólag, és rohadtul igényes (mert az igényesség ugyebár abban merül ki, hogy smink van rajta)? Mert fogalma sincs, mi a fontos.
2016. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
34%

Mrs.Tökéletes azért az igényesség nem csak a külsőnél fontos...

NyavaLYgás...igen,igen,...nem j-vel írják...

2016. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
41%

Elnezest,nem tudtam,hogy az egesz jogi karon te voltal az egyetlen esz es rajtad kivul mindenki mas kulsoseges pi*csa...

Nem vagyok tokeletes,de legalabb foglalkozom a kulsommel. Attol meg nem ez hatarozza meg a hazassagomat,csak teszek azert,h ne is akarjon masra nezni... Mi ezzel a baj? Azert szivesen fogadnek privatban mindegyikotokrol egy fotot,mert szaj az van 😂

2016. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
21%

Ne sotetezz es foleg ne szerencsetlenezz le ismeretlenul egy nyilvanos "kozossegi" oldalom ha megkerhetlek,mert ez ragalmazasnak minosul es nem nezem el! 😉


A buntetojogban a ragalmazas emberi MELTOSAG elleni BUNCSELEKMENY. A ragalmazas vetseget koveti el, aki valakirol mas elott a becsulet/meltosag csorbitasara alkalmas "tenyt" allit vagy hiresztel, vagy ilyen tenyre kozvetlenul utalo kifejezest hasznal.


Megserted a meltosagom! Szoval kerlek ne tedd!

2016. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
31%

El is kepzelheted!😉 biztos szebb latvany voltam mint......

Legalabbis eleg sok pozitiv reakciot kaptam!

2016. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!