Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kin mennyi smink volt szülés...

Kin mennyi smink volt szülés közben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
37%
Kár,hogy a fejedben nincs annyi cc.,mint a cickódban! :-D
2016. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
13%
Kar,hogy nektek egy evig kellene gyujtogetni azert amit en 2heti munka aran fizettem ki! 💩
2016. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
55%
Inkább meg sem kérdezem mi volt az a munka.
2016. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
22%
Gyerek mellett nem dolgozom! 😉
2016. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit visszabb olvasol es lathatod ki kezdte a provokaciot.
2016. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim válasza:
0%
Azt a ribi kva eget ! :D :D :D
2016. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 mi a fene ***** válasza:
Hajjaj nem olvastam el minden kommnetet, de nagyon elszaladtak a dolgok.mindenki úgy megy szülni, ahogy sikerül, és kivánom mindenkinek, hogy úgy ahogy szeretne. "A végén minden kiderül ."
2016. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
82%

Ezeket végig olvasva,mindenki szembe állhat a tükörrel és kezet foghat! Ti mondjátok magatokat anyának mikor ilyen gusztustalanul összefogva kipécéztek valakit aki más mint ti? Lehet,hogy mondott butaságokat,de az jogos,hogy miért kellett lepontozni a normális kommentjét amiben leírta,hogy ugyan úgy ment szülni,ahogy bárhova máshova kilép az utcára,mert a szülése nem indult be,ezért bőven volt ideje rá. Ezen mit kellett lepontozni? Ha ti smink nélkül mentetek,az a ti dolgotok,ő biztosan sminkbe és talpig csinibe érezte magát komfortosan!(rengeteg ilyen van)Nem mellesleg én smink nélkül szültem(de csak mert nekem nem volt időm szépítkezni,pedig tuti én is úgy mentem volna),kócosan,hálóingbe vártam a családom látogatóba,mégis engem is zavart,hogy némelyik szoptatás után be sem gombolta magán és nekem is ott volt a kisfiam,férjem,apukám,másnap a papám és dédipapám akiket a férjem hozott be! Én éreztem kellemetlenül magam,hogy akaratlanul is mindenhol női melekkel kell találkoznia a családomnak! Szóval mindenki nézzen egy kicsit magába és amennyire ő üresfejű,legalább annyira üresfejű mindenki más,aki neki esett egy olyan dologban amiben ő először egy teljesen normális,kicsit sem bántó kommentet írt,majd a lepontozásaitok miatt kifejtette bővebben,amiben részben igaza is volt! Csodálatos anyukák vagytok,ha a gyerek/ek mellett ennyi időtök van mást kritizálni aki nem áll be a sorba utánatok!!!

Az ő élete,az ő teste,neki kell komfortosan éreznie magát szülés közben és után! Ha neki ettől jobb volt,hát egészségére,nektek semmi közötök hozzá,ahhoz meg főleg,hogy bíráskodjatok felette!!

2016. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:

[link]



:)

2016. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
59%
Jézusom....hát ez elképesztő....de hol van a kérdező? Vagy Ő olyat írt hogy őt el is kellett tüntetni? Nem mindegy ki hogy megy szülni? Hány évesek vagytok akik össze ugrottatok? 15-16? Kb azok csinálnak ilyet, nem egy felelősség teljes felnőtt szülő...Nekem 5 lányom van, és csak az egyiknél mentem sminkben szülni, mert elindultunk vacsorázni, kicsíptem magam, mert jól akartam érezni magam vacsora közben. Elmentünk a barátnőmért, meg a párjáért, és ahogy kiléptem az ajtón, begörcsöltem. Az orvosom magánrendelője a másik házban volt, így bementem hozzá, hogy vmi nem stimm. 37 hetes voltam még csak. villámnál is gyorsabban kórházba kerültem, és meg lett a lányom. Na ha most ez otthon jön rám, még arra sem lett volna időm, hogy a gondolatát elővegyem a sminkelésnek. a kórházban pedig első az volt, hogy lemosták rólam a sminket is, meg a köröm lakkot is. Szóval sztem mindenki úgy megy szülni, ahogy neki jól esik. Nem attól lesz valaki jó anya, hogy tetőtől talpig sminben szül, vagy épp ellenkezőleg. Az ilyen agyban dől el....de nektek még nagyon sokat kell ehhez érni.....
2016. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!