Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kin mennyi smink volt szülés...

Kin mennyi smink volt szülés közben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
53%

Semennyi. Az elsővel hajnaltól vajúdtam a kórházban, a második éjjel indult, nem volt időm sminkelni, őszintén eszembe se jutott.

Ha nap közben lett volna, talán a reggeli szempillaspirál rajtam lett volna...

2016. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
27%
Semmi, nulla, zéró. Nehogymár pandamaci legyek, mire megszületik a gyerek.
2016. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
54%

Semennyi. Sminket amugy is ritkán használok.időm se lett volna sminkelni és 100%,hogy el is maszatoltam volna.

a szemöldökömet mindig szedem, a hajam jòl van vágva... nem éreztem szükségégét vakolni :)

2016. márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
54%
Semmi smink nem volt rajtam. A szülés utáni fejemre visszaemlékezve félelmetesen néztem volna ki a totál lefolyt sminkben. Egyébként miért kellene a szülésre sminkelni? Ott aztán senkit nem érdekel hogy nézel ki, hidd el téged sem.
2016. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
30%

Smink??? Hát, sz,rni sem volt időm, a smink volt az utolsó,ami eszembe jutott.

Elég nevetséges ezen rugózni,mikor az alfeledből jön ki a gyerek és kb.rajtad kívül még jónéhányan az alsófertájjal lesznek elfoglalva.

De végülis,ha ennyire fontos két fájás között igazíthatod állandóan. Meg a tolókbközött szólhatsz a dokinak,hogy jaj még bepúderoznád az orrod,mielőtt kinyomod a gyereket.

Szóval a fontossági sorrendben kb.sehol nem szerepelt a smink.

2016. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
55%

Semennyi. Ez a kérdés fel sem merült bennem eddig, eszembe sem jutott sminkelni mikor beindult a szülés.

Két gyerekem van egyébként.

2016. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
78%
Semennyi. A kórházban kezdett szivárogni a magzatvíz, éjfél előtt 10 perccel. Szóval eszembe sem jutott sminkelni. :)
2016. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
41%
Semennyi. Hajnali fél 1kor folyt el a magzatvíz, az agyból keltem ki pisilni. Eszembe se jutott amúgy, h sminkelnem kéne a szüléshez. Szerintem nevetséges is. Olyan, mintha krumpliszedéshez vagy disznóvágáshoz sminkelne valaki.
2016. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
32%
Smink és szülés. Számomra nem tartoznak össze:) 3-szor szültem, de eszem ágában sem volt sminkelgetni...Minek? Kinek?
2016. márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
72%

Ejjel folyt el a magzatviz, igy nem sminkeltem. De egyebkent vanudas alatt ugy izzadtam, hogy a frissen mosott hajam is ugy nezett ki, mintha ket hete nem lett volna kimosva. Pedig amugy egyaltakan nem vagyok izzados. Szoval emiatt a masodik szulesnel is teljesen smink nelkul mentem be a korhazba, pedig ott lett volna idom ra, mert inditott volt.de nem akartam, tudtam, hogy csak elmosodna.

En amugy sminkelos vagyok, a szememet, szemoldokomet minden nap megcsinalom, mondjuk alapozot csak heti 1-2 alkalommal hasznalok. Pl az esti szulest koveto reggel mar sminkeltem.

2016. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!