Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kin mennyi smink volt szülés...

Kin mennyi smink volt szülés közben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
24%
A rágalmazásnak kicsit utána kellene nézni, hogy mi még a feltétele, hogy megvalósuljon a tényállás. Nem segítek, biztosan rájössz magadtól is, hisz te nem vagy üresfejű. 😊
2016. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
45%

Nem rágalmaztalak meg, mindent tényekkel bizonyítottál te magad.

Most viszont az is kiderült rólad, hogy jogász sem vagy! Nyugodtan égesd magad tovább, lássuk! :)

2016. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy túllőttél a célon, így már gyenge kamu csak amit levágsz. Menj aludni, tiniknek ilyenkor már pizsiosztás van.
2016. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
41%
Akkor javaslom az olvasas tanulast! Egy szoval nem mondtam,hogy jogasz vagyok,azt irtam,h jogi tanulmanyaim voltak 😉 erto olvasas! Masreszt nem kell konyvet se elovenni! Google-> ragalmazas es meg lehet nezni! Kb majdnem szoszerint idezteztem csak szokozok nelkul es ugy ahogy en tanultam! Reszemrol ragalmazas ugyanis en szerencsetlennek nem azt nevezem aki ugy el mint en... Szoval ez alapbol megdolt! Nem vagyok allat sem,igy a libus sem tul talalo
2016. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
50%
Azert gondolom megnezted,(annyira nem erdeke)ezert jellemzel azzal,h "kislany" masreszt a privat uzenet privat uzenet,nem kell a jogig menni,a gyakorin is le van irva,h mas privat uzenetet nem adhatod ki,ezert privat uzenet!
2016. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
56%
*ekezet nelkul
2016. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
45%

Te sok dolgot nevezel sokféleképp, de attól még nem az. Az állítólagos jogi tanulmányaid eredménytelenek, meg az olvasás és írástudásod sem az igazi.

Pl. nincs "mélységes" kapcsolat, azt úgy mondják, bensőséges. Mélységes a hülyeséged. De legalább szép vagy, az is valami. Örülj annak, nem kell mindenben jónak lenned, ne görcsölj.

2016. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
24%

Jó, úgy tűnik mégis segítenem kell. A rágalmazás megvalósulásának feltétele, hogy mások számára egyértelműen beazonosítható legyen a megrágalmazott személye. Szerinted ez itt megvalósult? Ne, ne kutass a neten, újra segítek: nem valósulhat meg.

Sírva röhögök egyébként.

2016. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
50%

3. / Tilos


(a) trágár kifejezéseket, sértő szavakat, másokban megbotránkozást, félelmet keltő kifejezéseket használni;


(b) a személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja kora, neme, származása, vallása, faji, nemzetiségi hovatartozása, világnézeti meggyőződése, véleménye, élethelyzete miatt)

2016. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
24%
Nem néztem meg és már megint ostobaságot írtál. A kislány megnevezés az értelmi képességeidet jellemezte. Kár volt ebbe a jogi dologba belemenned, ebben gyorsan kiderül, hogy lövésed sincs hozzá.
2016. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!