Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kin mennyi smink volt szülés...

Kin mennyi smink volt szülés közben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
45%

Soha sehova nem megyek úgy, hogy a szemöldököm ne lenne megcsinálva. Szedni kozmetikus szedi, én pedig satírozom magamnak ecsettel, a hajamhoz illő szemöldök púderrel, mivel a tartós festést nem szeretem. Szempillám tartósan van festve.


Amúgy annyira bírom mikor egyes válaszolók épp csak meg nem alázzák a másikat azért, mert ilyennel is foglalkozik. Hogy már "vakol" meg majd két fájás között púderezik meg ilyenek. Komolyan basszus, milyen emberek írogatnak ilyeneket? Érdekes, aki csinált valamit magán az csak leírt ennyit, de nem kezdett el azzal foglalkozni, hogy gyorsan valahogy próbálja már meg lealázni a többieket, akik nem úgy csinálták, hogy jobban érezze magát tőle.

2016. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
50%

#21 Ne is törődj velük..


A szemöldökömet, hozzád hasonlóan, én is mindig megcsinálom. Egyszerűen nem vagyok hajlandó enélkül emberek közé menni. Ha itthon vagyok és nem megyek sehova, akkor is megcsinálom, mert egyrészt a férjem előtt is jobb szeretek így lenni, illetve ha netán betoppan hozzánk valaki, akkor ne lásson csúnya szemöldökkel. Idétlenül kopik a szemöldököm, és ez nekem kell, hogy jól érezzem magam a bőrömben. És bizony a szüléshez is kellett. Ha hajnalban folyik el a magzatvíz, akkor is megcsinálom. Egyébként meg nagyjából fél percembe telik, nem ezen fog múlni.

2016. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
56%
22# dettó. A fogmosás kb. 4x tovább tart nálam, de még azt is megcsináltam. Általában egy szülés nem úgy indul be, hirtelen kint van a feje, 30 másodpercem sincs.
2016. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem indult be magatol,inditani kelett,igy tudtam melyik nap lesz! Szoval ugyan ugy mentem be,mint ahogy az utcara kilepek... Szajkontur,szemhejtus,4d muszempilla,pirosito,mukorom 😂
2016. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
Reggel még volt időm rendbe szedni magam, így sminkeltem is. Hála Istennek, gyorsan szültem és beavatkozás-mentesen. Később viccelődtem is, hogy a sminkem épphogy egy picit elkenődött.
2016. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
46%

hihihi

szülési smink :))))))


(Margit!

Noooooormális????)

2016. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
57%
Nem sminkelek. Egyszerűen zacskót húzok a fejemre és már mehetek is szülni.
2016. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
41%

"Amúgy annyira bírom mikor egyes válaszolók épp csak meg nem alázzák a másikat azért, mert ilyennel is foglalkozik. Hogy már "vakol" meg majd két fájás között púderezik meg ilyenek."


Csupán egyszerűen nevetséges az egész:) Nem bálba megyünk, hanem szülni. Nem oda való!

2016. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:

Nem is az,hogy nem odavaló,hanem egyszerűen a fontossági sorrendben és a kapkodásban sehol nem volt a smink-készítés! Ennyi!

Attól,hogy nem talpig sminkben megyek szülni,ne legyek már toprongy,igénytelennek titulálva!

Nekem qrvára idők sem volt ilyenekkel foglalkozni! Ez nem jelenti,hogy egyébként nem szoktam!

2016. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
*időm
2016. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!