Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kin mennyi smink volt szülés...

Kin mennyi smink volt szülés közben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem menjetek,foglalkozzatok a gyerekkel esha en talpig sminkbe 5m-es szempillaval akarok legkozelebb szulni menni,akkor sem kel lepontozni,mert ez az en eletem,ugy elem ahogy en szeretnem es annyi sminkel ahogy en szeretnem! Ha akarom, 800cc implantatumot tetetek be es ha nekem ugy tetszik,akkor magamhoz bilincselem a ferjem! Mindenkinek ez a sajat dolga mit,h csinal. En leirtam,h mentem be szulni,ezert azonnal le lettem pontozva! Erdekes en senkit nem pontoztam le aki smink nelkul ment be,mert ezt mindenki maga donti el! Ha en ugy erzem,h ezzel meginkabb meg fogom tartani a ferjem,akkor igy csinalom! Marpedig szamomra eleg pozitiv dolog,h mar keves olyan fenek van amit meg tud nezni,mert amennyit ki lehetett hozni belole azt megtettem... Mi lenne,ha ti is a sajat eletetekkel foglalkoznatok es nem lepotoznatok azt,aki nem ert egyet veletek? Dehat mit varok... Ez magyarorszag! Ha valaki nem megy a 99% utan az mar uresfeju,szar anya! 😉
2016. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
70%
Olyan nem letezik,h valaki telefonrol ir es nem olvas vissza minden elkuldott kommentet ezert hibak vannak benne... 😉 latjatok,ezek vagytok ti! Mindenbe csak a kritizalast! Nem melesleg azert fejettem ki a velemenyem,mert le lettem pontozva a teljesen normalis valaszomra amit eloszor irtam,h en sminkbe mentem be
2016. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
87%

*mellesleg

Mielott meg kiemelnetek,h 2 L

2016. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
87%

Semmit nem keresek! Mar nem reagalok tovabb! Szomoru,h egybol szanalmas az aki kifejti a velemenyet! Ismetlem VELEMENYET!!!

Gyonyoru szep almokat minden kedves ittlevo anyukanak es picurjanak!

2016. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
12%

Nem találta meg. :-)

Na, én jól szórakoztam, minden értelmes válaszoló társamnak jó éjszakát kívánok!

2016. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
12%
Igen, vicces volt. Jó éjt! :)
2016. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
87%
En viszont meg csak akkor tettem le a lanyom aludni igy fejben nem ott voltam! Bocsanatot kerek,remelem elnezitek nekem,amint utana olvastam javitottam is! Sajnalom,h ilyen magasrangu embereknek veletlen nem azt irtam amit akartam,mert masra is figyeltem! Remelem megbocsatotok!
2016. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
30%
Én még gondolkodom, lehet hogy feljelentelek valamiért. Várj, kikeresem. :)
2016. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
56%
Varom a papirt! 😉👍🏼
2016. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
12%
Na jó, most már aludj tényleg.
2016. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!