Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem! Nagyon megvagyo...

Teherbe estem! Nagyon megvagyok rémülve. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, tehát leírom mi is a problémám, bocsánat, ha hosszú és nem érthető, de össze vagyok zavarodva! 16 éves lány vagyok. 5 hónapja van barátom, és a múlt hónapban jutottunk el odáig, hogy lefekszünk egymással. Most leszögezem, hogy védekeztünk óvszerrel, én sem tudom, hogy történhetett! Az utolsó menstruációm április 1.-én kezdődött, és 6.-án lett vége. Most május elsején nem jött meg, igazából nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget.. Barátomnak elmeséltem, azt mondta, nincs baj, biztos a stressz,stb.. Tüneteim nem voltak, de 7.-e óta feszültek a melleim, és rávettem magamat a tesztelésre.. Sajnos beigazolódott amitől féltem, 4 db teszten is erős 2 csík..:( Barátom, szüleim nem tudnak még róla. Azóta lehangolt vagyok, sírok, csak fekszek bent a szobában, semmihez sincs kedvem.. Én még szakközépbe járok, vendéglátást tanulok, még lenne 2 évem.. Nem tudom, mit tegyek, nagyon egyedül érzem magam..:(
2020. máj. 10. 15:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/180 anonim ***** válasza:
84%
Azért a srácnak szólj hamarabb, ne a szüleid előtt tudja meg. Így is elég ciki lesz neki, hát még ha a szüleiddel egyszerre, egy helyen tudja meg.
2020. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/180 A kérdező kommentje:
Nem tudom én sem, hogy ez az egész hogy történhetett meg velem, higgyétek el..
2020. máj. 10. 15:23
 13/180 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi, nincs semmi baj. Meg lesz oldva. De tanulság neked is és a fiúnak is: a természet által kitalált dolgokat arra kell használni amire való, akkor nem lesz váratlan meglepetés.
2020. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/180 anonim ***** válasza:
70%
Tudom kicsi az esely ra, de hatha...Tuti hcg tesztet csinaltal es nem ovulaciosat?
2020. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/180 A kérdező kommentje:
Igen, 100%, hogy hcg teszt volt.. Ebben biztos vagyok. Az az igazság, hogy a szüleim közül csak édesanyámmal tudok majd erről beszélni, mert apukám már 5. éve nem él velünk..:(
2020. máj. 10. 15:41
 16/180 anonim ***** válasza:
75%
Nehez időszak jön, de átvészeled. Mondd el a barátodnak, aztán az anyukádnak. Segíteni fog anyukás, együtt átvészelitek.
2020. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/180 anonim ***** válasza:
79%
Túl sok opció nincs a te esetedben, mert kiskorú vagy, így anyukad engedélye kell az abortuszhoz. Kitartást!
2020. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/180 A kérdező kommentje:
Nagyon félek a barátom reakciójától, hogy mit fog tenni vajon, hogy érinti.. Ő 2 évvel idősebb nálam, de nagyon gyerekes még, nagyon sok mindent nem tud komolyan venni..
2020. máj. 10. 16:02
 19/180 anonim ***** válasza:
11%
Az az opció egyáltalán nem működik, hogy megtartod?
2020. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/180 A kérdező kommentje:
Működne az az opció, hogy megtartom, csak anyukám tanácsát, javaslatát, véleményét is szeretném hallani.. Meg ez páromon is műlik.. Egyelőre nem tudom, teljesen kiakadtam, szomorú vagyok.. Valahol a szívem mélyén érzem azt, hogy akarom, de az akadály pedig az iskola..
2020. máj. 10. 16:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!