Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem! Nagyon megvagyo...

Teherbe estem! Nagyon megvagyok rémülve. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, tehát leírom mi is a problémám, bocsánat, ha hosszú és nem érthető, de össze vagyok zavarodva! 16 éves lány vagyok. 5 hónapja van barátom, és a múlt hónapban jutottunk el odáig, hogy lefekszünk egymással. Most leszögezem, hogy védekeztünk óvszerrel, én sem tudom, hogy történhetett! Az utolsó menstruációm április 1.-én kezdődött, és 6.-án lett vége. Most május elsején nem jött meg, igazából nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget.. Barátomnak elmeséltem, azt mondta, nincs baj, biztos a stressz,stb.. Tüneteim nem voltak, de 7.-e óta feszültek a melleim, és rávettem magamat a tesztelésre.. Sajnos beigazolódott amitől féltem, 4 db teszten is erős 2 csík..:( Barátom, szüleim nem tudnak még róla. Azóta lehangolt vagyok, sírok, csak fekszek bent a szobában, semmihez sincs kedvem.. Én még szakközépbe járok, vendéglátást tanulok, még lenne 2 évem.. Nem tudom, mit tegyek, nagyon egyedül érzem magam..:(
2020. máj. 10. 15:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/180 anonim ***** válasza:
95%
En az előző hozzászólásomban az opciót nem úgy értettem, hogy abortusz vs megtartod, hanem, hogy elmondod anyukadnak vs nem. Persze meg is tarthatod, ha úgy gondoljatok, de azért ez nagyon-nagy felelősség lenne. Mindenképp jól át kell gondolnod, mit szeretnél.
2020. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/180 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsánat, csak nagyon összevagyok zavarodva, ne haragudj!!!:(
2020. máj. 10. 16:47
 23/180 anonim ***** válasza:
82%

A barátod reakciojatol nem kell félned. O kb. semmilyen terhet nem kell hogy viseljen, nem kell dontenie, felnevelni biztos nem akarja. Persze ot is remelhetoleg elgondolkodtatja a helyzet, de se mutetre nem kell mennie, se felnevelnie, se esetleg adopcio mellett dontenie....attol meg ne felj, hogy megharagszik vagy ilyesmi...az o hibája is ugyanannyira mint a tiéd..


valoszinuleg elobb vagy utobb elhidegultok majd egymástól, és vége lesz a kapcsolatnak...de egy varatlan terhesseg az ennek stabilabb, hosszabb, érettebb kapcsolatot is konynen tonkreteheti. Sot, a ti korotokban meg iylen meretu problema nelkul is csak nagyon-nagyon ritkán fordul elo, hogy életed szerelmével legyél egyutt. Még ha most azt is gondolod, hogy o a tokéletes a számodra.

2020. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/180 anonim ***** válasza:
83%
azért majd megirhatod a fejleményeket, hogyan reagált a barátod és foleg anyukád.
2020. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/180 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! 1 óra múlva jön át hozzám a párom, elmondok neki mindent, a teszteket megmutatom neki, elmondom hogy érzem magamat, mi a véleménye... Remélem sikerül dűlőre jutnunk!:(
2020. máj. 10. 18:01
 26/180 anonim ***** válasza:
83%
Kitartást, bízz benne hogy anyukád és a barátod támogatni fognak, még ha dühösek is lesznek elsőre. Mesélj majd mi volt!
2020. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/180 A kérdező kommentje:
Persze, fogok még írni nektek, hogy mi történt! Anyukámmal még nem tudom, hogy mikor fogok beszélni, ettől még nagyon rettegek..:( De a mai napon még jelentkezem, hogy mire jutottunk!
2020. máj. 10. 18:08
 28/180 anonim ***** válasza:
73%

Már megbocsáss hogy kétkedem de biztos nem volt olyan hogy az elején betette "két percre" gumi nélkül? Meg ellenőriztétek aktus után rendesen esen hogy nem lyukadt e ki? Meg a harmadik lehets~ges oka a történteknek, nem volt lejárva a gumi?


Egyébként voltam hasonló helyzetben mint te csak már egy pár évvel idősebben szóval mi anyámat kitudtuk hagyni a dologból, de neked mindenképp beszélned kell vele a dologról. Megértem hogy van egy kis részed ami megtartaná, de gondolj bele hogy 16 éves vagy egy 5 hónapos kapcsolatban és ilyenkor azért még a fiúk se reagálnak olyan jól erre hírre. Én egyedül csináltam végig az egészet egy kedves barátnőm segitségével mivel páromtól külön, másik v@

2020. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/180 anonim ***** válasza:
75%
#29 (véletlen elküldtem) na szóval külön városban voltunk, de azóta is együtt vagyunk még egyébként, szóaval nem feltétlen jelenti ez egy kapcsolat végét. Egyébként ha segítség kell procedúrával kapcsolatban vagy beszélni szeretnél valakivel aki nem ismer írj nyugodtan. Ha meg megtartod akkor, gratulálok, remélem minden rendben megy majd :)
2020. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/180 anonim ***** válasza:
44%
Mindenképp írd meg mi volt, ismeretlenül is, de aggódom miattad! :(
2020. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!