Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért önzőség, ha nem akarok...

Miért önzőség, ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Párommal nem lehet amúgy se biológiai gyerek, de én nem is szeretnék.

Nem látom őket cukinak, aranyosnak. A cicákat, bocikat, kutyákat sokkal inkább, én inkább őket vállalnám.

Meg nyilván amit nem szeretnék, arra nem is akarok költeni, és ez azt mondja önzőség, mert abból a pénzből akár örökbe fogadott gyereket is lehetne nevelni.

Én elvagyok utazgatva, csinositgatva a házat, dolgozom, ha olyan kedvem van, megtanulok ejtőernyőzni ha olyan kedvem van, megtanulok egy új nyelvet, és erre szánok időt és pénzt. De ha én keresem meg, miért önzőség?



2020. okt. 15. 10:09
1 2 3 4 5 6
 51/51 A kérdező kommentje:

Uhh, update time :

Elkezdted megcsalogatni, és elmondta, hogy a törést az okozta, hogy nem tudja elképzelni a jövőt úgy, hogy nem akarok gyereket.

Nagyon komoly önsorsrontásba kezdett, én őszintén remélem, hogy még egy ideig nem sikerül be a kölyök, mert a jövendőbeli anya is instabilan viselkedik, család, meg alap meg nem lenne mögötte.

De köszönöm a figyelmet, köszönöm a tanácsokat.

Tényleg nem értem miért nem jobb a nagyobb jóért több száz ember életét tehetjük jobbá azzal, ha gyerek helyett ezzel foglalkozunk és még pénzt is kapunk érte, bár nyilván az nem lényeg. Nem értem, hogy miért egy saját gyerek a fontos, van akit ennyire köt a biológia?

2021. júl. 14. 14:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!