Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem pozit. A férjem...

Ma teszteltem pozit. A férjem hallani sem akar második babáról. Szedtem gyógyszert, becsúszott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Abortusz ellenes vagyok, a férjem meg 2. gyerek ellenes. Váljak el? Meg tudnám oldani egyedül is, de szeretem a férjem...
2020. okt. 19. 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
86%
Vagy a baba vagy a férjed. Válassz. A kettő együtt nem megy, vagy ha igen, akkor nem lesz zökkenőmentes.
2020. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
77%
Miért ellenzi annyira??
2020. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
96%
Két választások van. Bevallalod aztan meglátod, hogy kibírja e a házasság, vagy abortusz.
2020. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
82%
Nincs az a férfi, aki miatt elvetetném a babámat. De ez én vagyok. Senki nem dönthet helyetted.
2020. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
59%
Számomra nem lenne kérdés. Senki kedvéért nem mondok le a gyerekeimről. Ha nem tetszik neki, még ma költözhetne. Megcsinálta, itt van, ez már számomra tény. De ez én vagyok. Neked kell tudnod, nálad mi fér bele. Te szereted a férjed. De a férjed szeret téged?
2020. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
57%
Pontosan...aki szeret az nem vár el ilyet a másiktól.
2020. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
45%
Most őszintén, átvágtad a férjed?
2020. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
72%

A gyerek kérdés mindig két ember döntése. Ha az egyik nem akarja, nem szabad vállalni. Se a férjedet nem jo ötlet második gyerekre kényszeríteni, se téged nem jo ötlet abortuszra kenyszeritnei.

De: megtartod és egyedülálló anya leszel. Eddig oke. Az meg van, hogy ha a férj ennyire a gyerek ellen van, akkor semennyire nem fog vele törődni? Fizeti majd a tartásdíjat a két gyerek után, de a kicsit le se xarja majd. Akarsz ilyen életet a gyerekednek?

2020. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 A kérdező kommentje:

Nah jó. Álljon meg a menet. Nem vágtam át. Szedtem. A szeme láttára minden reggel amikor szólt az ébresztőóra. Nem szedtem semmit ami hatástalanítja.

Úristen, milyen undorító emberek akik ilyeneket írnak?! Miért lennék ostoba? A tények ismerete nélkül, hogy mersz ilyeneket írni 5ös? Fél éve szedem.

Jesszusom, nem értem hogy tudsz ilyen ember lenne 5ös.


A babát szeretném megtartani. Este beszélek a férjemmel. Nem kényszerítem semmire. Át kell gondolnia, le kell higgadnia. Egyetlen ok ami miatt nem akart még egy babát a kora. 43 éves. Én 30.

2020. okt. 19. 11:40
 10/98 anonim ***** válasza:
100%
A másik gyerek mekkora?
2020. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!