Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem pozit. A férjem...

Ma teszteltem pozit. A férjem hallani sem akar második babáról. Szedtem gyógyszert, becsúszott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Abortusz ellenes vagyok, a férjem meg 2. gyerek ellenes. Váljak el? Meg tudnám oldani egyedül is, de szeretem a férjem...
2020. okt. 19. 10:52
 61/98 anonim ***** válasza:
41%

Letojom, hogy ki minek tartja, nem ez a "gond". Csak ne jelentsuk már ki általános igazságként a hülyeséget, ami minden tényt és valóságot mellőz! Csupán ennyi, attól hogy van egy véleményed még illik tisztában lenni a valósággal is.


Kérdező, ahhoz szólok hozzá, amihez akarok, pont ugyanúgy válaszoltam a kérdésedre, az hogy nem tetszik, a te bajod. Miért vagy ilyen ingerült? Ezzel a stílussal te vagy a szánalmas és nem én. Rád is rádférne egy kis futás, talán akkor nem kelnel ki magadból idegbeteg módjára egy ellentétes válaszon és képes lennél kulturált válaszadásra. :)

Lehet lepontozni, ettől nem lesz kevésbé igaz, amit írtam.

2020. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de iszonyú nagas lóról, a tények ismerete nélkül, rosszindulatúan adod elő Magad.

Erre nem kíváncsi senki.

A kulturálttól távol állsz.

Nem a más vélemény a gond, hanem a stílus. Tudod,a stílus maga az ember. Ez nem idegbetegség, csupán nem bírom elviselni az okoskodást, rosszindulatot.

2020. okt. 19. 19:11
 63/98 anonim ***** válasza:
41%

43-as! Te hogy vagy ennyire ostoba? Szerinted akkor mindent el kell mondani a gyereknek? Tegyük fel, hogy a Kérdező elveteti. Együtt marad a "boldog"család.(Ha a kérdező nem akar abortuszt, akkor ez lehetetlen mondjuk, mert vagy rámegy a kapcsolat, vagy nem lesz boldog.) De tételezzük fel, hogy mégis. A gyerek pár év múlva felteszi a kérdést, anya, nekem miért nincs tesóm?(Az egykék 99%-a legalább egyszer felteszi.) Őszinte válasz: Tudod kicsim, apád csak egy gyereket akart, neked mázlid volt, te időben érkeztél. A tesód nem volt ilyen szerencsés, ezért ő a veszélyeshulladék-gyűjtőben végezte 🤷 Igen, ez így tényleg jobban hangzik. Ja, nem. Pedig őszinte, ugye?

Amúgy,ha a férj emiatt elválik, akkor a házasság nem a tesó miatt ment tönkre, hanem mert alapvető értékrendbeli különbség volt köztük. Ilyen esetben egy házasságnak létre se szabadna jönni, csak sokan megússzák, hogy kiderüljön,mert nem kerülnek ilyen élethelyzetbe. Minket amúgy egyedül nevelt anyám. Apám az egyik tesóm születése után lépett le, de ha megtudtam volna, hogy "miatta", akkor nem a tesómat utálnám, hanem apámat.(Nem derült ki ilyesmi, mivel egy gyerekben ez fel se merül, a szülőknek meg jó esetben van annyi esze, hogy nem mondaáa a gyereknek.) Tisztelet a kivételnek, kedves 43-as.

Kérdező! Újat nem tudok írni. Szerintem a fentiekből kiderül, hogy én megtartanám a babát. Apuka meg, ha akar megy, ha akar marad.

2020. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 A kérdező kommentje:
Apukával azóta beszéltem. Bocsánatot kért üzenetben is, személyesen is, elmondta a félelmeit, aztán abban maradtunk, hogy elengedni a félelmeit (meghalt a tesója, ez volt az igazi ok, hogy 1 gyereket akart csak) és meg fogjuk oldani.
2020. okt. 19. 19:16
 65/98 anonim ***** válasza:
41%

"A kulturálttól távol állsz."


Nem távolabb, mint te. :)


Hogy én vagyok rosszindulatú? Miért, mert leírtam, hogy amit írsz, az mindenféle tényt mellőz? Tudod ennek nem rosszindulat a neve, arról nem én tehetek hogy erősen hiányos a biosztudásod, amivel nem lenne baj, csak ne akarnád igazságosként beállítani a saját privát véleményed.


Már ne is haragudj, te írtad ki a kérdést, ennyi információt közöltél, jobb híján kénytelen ez alapján válaszolni az ember. 🤷🏻‍♀️ Már pedig te azt írtad a férjed egyáltalán nem akarja a második gyereket, te meg igen. Itt nincs mit ragozni, te eldobnád a családod egy embrióért, ő nem. Szüld meg, aztán éld tovább az életed, nem tudom mi mást vársz. Ha valaki nem veled ért egyet, annak nekiugrassz? Hat jó.

2020. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nem csak véleményt írtál. Vagy szerinted a több kommented miszerint tönkreteszem a családom, stb az normális megnyilvánulás és abszolút jóindulatú?! Te kezdted ezekkel a megnyilvánulásokkal a támadásomat. S én ezen a ponton zártam le a kommunikációt Veled.

Élmény volt, remélem többet nem hallok felőled ;) Évek óta ez volt az első kérdésem itt, de az utolsó is egy pár évre.

2020. okt. 19. 19:27
 67/98 anonim ***** válasza:
35%
Na hát csak összejött hogy kijátszottad a gyógyszer mellett lettem terhes - kártyát 😊😊😊😊😊
2020. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 A kérdező kommentje:
Na, még szerencse, hogy nem vagy rosszindulatú 😅
2020. okt. 19. 19:30
 69/98 anonim ***** válasza:
67%

65 állj már le! Az hogy jogilag milyen kategória az embrió vagy a magzat az rohadtul tökmindegy ráadásul változik is az idők folyamán. A kérdező szemében már egy teljes értékű ember. Ez a felfogás sem irreálisabb, mint a sejtcsomo amit te tolsz, mert az a másik véglet és igazán gusztustalan hozzáállás. Jo, hogy van abortusz, de ne essünk már át a ló túloldalára bakker. Nem a szemolcsodet szedeted le hanem egy élőlényt oletsz meg. Akkor is ha nem számít embernek. Attól meg élőlény.

Állítsd már le magad mert igazad sincs és gusztustalan is vagy. Értjük neked a megfogant gyereked egy kitependo sejtcsomo. Szuper. Nem érdekel itt senkit. Lehet tovább menni.

2020. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 anonim ***** válasza:
25%

#66 Miről hadoválsz? Az 57es komment volt az ELSŐ válaszom. Örülnék, ha nem vádaskodnál össze-vissza, meg talán kérdeznél mielőtt ramkensz olyan hsz-t, amit nem én írtam.


#68 Megint sikerült olyan kommentet hozzámvágnod, amit NEM ÉN írtam. Ügyi vagy.


#69 Állítsd le te magadat! Nehogy már te akard nekem megmondani, hogy hova és mit írhatok! Sokkal közelebb áll a "sejtcsomó" kifejezés az embrióhoz, mint az "ugyanolyan egyenértékű, mint a megszületett emberek". Tényleg? Talán tud magától levegőt venni? Érez fájdalmat? Képes a nő méhén kívül életben maradni? Ja, hogy nem? Akkor miről beszélünk? Megmondtam, nem azzal van a gond, hogy valaki másképp gondolkodik, csak nem kellene a hülyeséget reklámozni meg igazságként beállítani, ha egyszer köszönőviszonyban sincs a valósággal, ennyi. Higgadjál le, te sem érdekelsz itt senkit, kvittek vagyunk. :)

2020. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!