Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem pozit. A férjem...

Ma teszteltem pozit. A férjem hallani sem akar második babáról. Szedtem gyógyszert, becsúszott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Abortusz ellenes vagyok, a férjem meg 2. gyerek ellenes. Váljak el? Meg tudnám oldani egyedül is, de szeretem a férjem...
2020. okt. 19. 10:52
 21/98 anonim ***** válasza:
49%
Szia szerintem üljetek le és beszéljétek meg. A kora miatt nincs mitől aggódnia szerintem🙂 Mond el neki, hogy mit érzel és ő is mondja el neked a félelmeit. Egy gyermek az áldásnak kéne, hogy legyen főleg úgy, hogy gyógyszer mellett fogant. Van ilyen hallottam már én is ismerősömtől...kár ezen vitázni itt bárkinek is. Viszont a helyedben én beszélnék a nőgyógyászommal mert nem biztos, hogy az a baba egészséges lesz....
2020. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, kedves vagy! :)

Nem akartam vitázni, nyilván mindenki azt gondol amit akar. De rögtön lehazugozni, meg ostobázni meg azt írogatni, hogy megérdemlem a sorsom meredek nekem... Ez tömény rosszindulat. Ami számomra a legundoritobb jellemvonás.

Lehet, hogy valahol hiba csúszott a gépezetbe, nem mondom, hogy nem. De azt mondom, sőt, az életem teszem rá, hogy tényleg szedtem a gyógyszert, nem akartam senkit becsapni. Nem szedtem más gyógyszert. Jah de. D-vitamint.

2020. okt. 19. 13:11
 23/98 anonim ***** válasza:
78%
En nem tudom itt az egyik válaszoló miért nem tud erről leakadni. Ez itt egy kérdezős oldal az eredmény szempontjából már tökmindegy, hogy történt. A kérdezőnek egy kész helyzetben kell így vagy úgy helytállnia. Ha direkt csinálta akkor is neki kell vele együtt élni 🤷🏼‍♀️
2020. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim ***** válasza:
78%

Annak üzenem, aki ilyen magas lóról beszél minősíthetetlen stílusban egy idegennel, aki csak feltett egy kérdést, hogy bizony lehet olyan hormonális probléma, ami sajnos befolyásolja a fogamzásgátló hatását. Sajnos a közvetlen környezetemben volt erre példa. Abból méhen kívüli terhesség lett.

Hihetetlen, hogy mennyi frusztrált ember van, akik idejárnak kiélni magukat... Szar lehet, hogy otthon kis sem nyithatjátok a szátokat.

2020. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 A kérdező kommentje:
Utolsó, pajzsmirigy alulműködés befolyásolhatja? Az van nekem. Karbantarva, természetesen
2020. okt. 19. 13:16
 26/98 anonim ***** válasza:
90%
Igen, a barátnőmnek is az van, valamilyen hormonproblémával együtt. A doki küldte is laborra egyből és miután beállították a gyógyszereit, azután kapott más fajta fogamzásgátlót.
2020. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mondjuk nem logikus, hogy x hónapig nem volt gond most meg igen. Mondjuk mindegy, kár ezen rágódni. Az a lényeg, hogy ha már ez van ne legyen gond...
2020. okt. 19. 13:20
 28/98 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező. Igazából logikus. Minden peteereskor védekezés nélkül 33% esély van a terhessegre. Van aki minden nélkül 11-13 hónap alatt esik teherbe.
2020. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 anonim ***** válasza:
36%
Miért akar minden nő ennyire feladni mindent a gyerekért? Miért akar egyedülálló lenni inkább? Megbeszéltétek, hogy egy gyerek és kész. Lett is, boldogok vagytok, szereted. Te is belementél az egybe. Mi is ezt beszéltük meg. Peteéréskor ki lehet bírni, hogy úgy nem vagytok együtt, vagy akkor még pluszban gumi is. Komolyan nem értem, ezek a csodaterhességek mindig csak gyakorin vannak védekezés mellett
2020. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
24%

"Egyetlen ok ami miatt nem akart még egy babát a kora. 43 éves."

Üzenem neki, hogy férfiaknál az életkor nem jelent plusz kockázatot a szülésnél... :D

Egyébként én elhiszem, hogy nehéz helyzet. 100%-os védekezés nem létezik. Ha valaki percre pontosan szedi a gyógyszert, akkor sem.

Én sem támogatom az abortuszt, egyelőre megpróbálnék beszélni a férjemmel. 9 hónap van még neki is ezt feldolgoznia.

Vicces amúgy, mert a 20. válaszolóval értek egyet abortuszellenes létemre: én is inkább nevelnék egy gyereket családban, mint kettőt apa nélkül. Nekem a házasságom lenne a fontosabb. De abortusz helyett ott az örökbeadás verziója is. Létezik olyan, hogy te választhatod ki az örökbefogadó szülőket, hogy biztos jó helyre kerüljön. Civil szervezetek foglalkoznak ezzel, nyílt örökbefogadásnak hívják.

2020. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!