Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem pozit. A férjem...

Ma teszteltem pozit. A férjem hallani sem akar második babáról. Szedtem gyógyszert, becsúszott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Abortusz ellenes vagyok, a férjem meg 2. gyerek ellenes. Váljak el? Meg tudnám oldani egyedül is, de szeretem a férjem...
2020. okt. 19. 10:52
 11/98 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de az 5ös kommenten nem tudok továbblépni. Nem ismersz, nem tudsz rólam semmit. Kérlek szállj Magadba és ne Magadból indulj ki amikor ócsárolsz valakit...
2020. okt. 19. 11:44
 12/98 A kérdező kommentje:
11es, 3 éves
2020. okt. 19. 11:44
 13/98 anonim ***** válasza:
15%

Minket átvághatsz, de magadat nem. Te egy orvosi csoda vagy ha mindig percre pontosan szedted mégis teherbe estél. :)

Ilyen nincs. Tudod hogy működik a fogamzás gátló? Babám, nincs peteérésed, nincs ami megtermékenyüljön. 5 hónapig működik, és egyik hónapba egyszer csak újra visszatér a saját peteérésed minden fele ciklusbeli problémák és időeltolodás nélkül. Ne nézz már madárnak.

2020. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
91%
Értem. Akkor érvelhetsz azzal, hogy ez nagyon kicsi korkülönbség ahhoz, hogy a szülők kora problémát okozhasson. De esélyesebb számomra, hogy más az indoka, a kort csak kifogásnak használja. Van olyan, aki nem akar csak egy gyereket.
2020. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 A kérdező kommentje:

Nah jó. Én ezt befejeztem. Nem hazudok, de nem vagyok hajlandó ezt senkinek bizonygatni.

Amúgy meg, nem vagyok orvos, de q nőgyógyászom amikor magyarázta nem így mondta: szerinte van peteérés csak a méhnyálkahártyát elvékonyítja a bogyó emiatt nem tud beágyazódni.

De mindegyis: befejeztem az igazam bizonygatását. Sajnálom, hogy ilyen megkeseredett vagy.

2020. okt. 19. 11:49
 16/98 anonim ***** válasza:
77%
Remélem higgadtan másként látja majd, a kora-ami nem is olyan sok- nem lehet oka az abortusznak.
2020. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem válts orvost (is), sürgősen!
2020. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
27%
Igen nyilván nincs vaj a füled mögött, azért reagálsz ilyen "higgadtan" egy netes vadidegen feltevésére. Szerinted a férjednek nem ez lesz az első gondolata?
2020. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
72%

"Egyetlen ok ami miatt nem akart még egy babát a kora. 43 éves."


Üzenem a férjednek, hogy totál h..lye!


Mondom ezt 47 éves apaként úgy, hogy a második gyerekem 3 éves. Mi sem így terveztük, de ha már jönni akart, örömmel vártuk.

Természetesen tartsd meg a gyereket, a férjednek meg adj 24 órát, hogy eldöntse: összepakol és elhúz balfenéken, vagy veled örül a babának. Pont.

2020. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
51%

Én inkább nevelnék 1 gyereket családban, mint kettőt apa nélkül. De én nem ellenzem az abortuszt.

Azért remélem áttudjátok még beszélni a férjeddel, ha lehiggadtok.

2020. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!