Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem pozit. A férjem...

Ma teszteltem pozit. A férjem hallani sem akar második babáról. Szedtem gyógyszert, becsúszott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Abortusz ellenes vagyok, a férjem meg 2. gyerek ellenes. Váljak el? Meg tudnám oldani egyedül is, de szeretem a férjem...
2020. okt. 19. 10:52
 81/98 anonim ***** válasza:
37%
76 azért kell ebben az esetben a férfinak jobban vigyázni, mert ő az aki NEM akarja. És ő az aki nem tudja befolyásolni, hogy a felesége elveteti e. Ha a no nem akarta volna és mégis megszakítással védekezne, akkor ő lenne a saras a szememben, csak ugye nála az ütő kártya, hogy a végső szó az övé abortusz témában. Az is tönkre teszi a házasságot, ha elveteti az, aki nem akarja. En meg ilyet ismerek. Abban egyet értek, hogy olyan part kell választani, akivel legalább ilyen alapvető dolgokban egyezünk.
2020. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
56%

#80 Elolvastam, de te is az enyémet. Ott is belement a férj, hogy oké legyen mégis második gyerek, megbeszélték, nem lesz gond. Aztán mégis mi lett a vége.

Ráadásul nálatok ez az egész ma azaz egyetlen nap alatt zajlott le, nekem ez elég gyors és éles váltásnak tűnik a "hallani sem akar róla" és "megbeszéltük, mégis akarja" között... Bár ne legyen igazam, azért én annyira még nem lennék nyugodt.

2020. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 A kérdező kommentje:
Utolsó majd a jövő eldönti.
2020. okt. 19. 21:25
 84/98 anonim ***** válasza:
67%

64-re:

Őszintén örülök, hogy rendeződött a dolog.

Az itteni károgókra ne hallgass!

2020. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:
33%
Barátnőm 2 vagy 3 évig szedett fogamzásgátlót, és nem hagyott ki napokat, és mégis becsúsztak az ikrei...
2020. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 A kérdező kommentje:
Utolsó, ikrek?! Az szép.
2020. okt. 20. 11:06
 87/98 anonim ***** válasza:
51%
Igen, bizony. Már 5 évesek 🤣😁
2020. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 A kérdező kommentje:
87es gratulálok! Mindig csodáltam az ikres mamikat. :)
2020. okt. 20. 14:44
 89/98 anonim ***** válasza:
24%
Hát pedig ez csakis a kedves férjed hibája! Miért nem húzott inkább gumit? Az biztosabb megoldás. Vagy húzta volna ki még időben..
2020. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
61%

Na azért azt ne feledd kedves nemtomhányas, hogy a nőre van hárítva itt minden. A férfi csak élvezkedik. A nő szedi a fogamzásgátlót rendesen, de ha (hogy a te szavaiddal éljek) a biosz tudásod nem lenne hiányos, tudnád, hogy semelyik fogamzásgátló nem megbízható 100%-ban. Ő belekerült abba a kis százalékba. De a ffi miért nem húzott gumit? Gyereket nem akar, de nem tesz ellene semmit, majd ha terhes lesz a felesége, beküldené a műtőbe, hogy vegyen el egy kezdődő életet. Végülis, "tök igaza van", nem benne fognak turkálni, nem őt fogják kikaparni. Aztán persze minden műtétnek van rizikófaktora is, a lelki és testi gondokon túl.


Kedves kérdező! Próbáld meg felhozni, ha tudod, hogy menjen el pszichológushoz a férjed, hátha ő tud segíteni feldolgozni a múltban történteket. Nem azt mondom, hogy könnyű lesz, azt mondom, hogy megéri.

2020. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!