Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem pozit. A férjem...

Ma teszteltem pozit. A férjem hallani sem akar második babáról. Szedtem gyógyszert, becsúszott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Abortusz ellenes vagyok, a férjem meg 2. gyerek ellenes. Váljak el? Meg tudnám oldani egyedül is, de szeretem a férjem...
2020. okt. 19. 10:52
 41/98 A kérdező kommentje:

Utolsó. Basszus. Ez szörnyű :(

Sajnálom!

2020. okt. 19. 15:03
 42/98 anonim ***** válasza:
27%
Figyelj rengeteg dolog van ami gyengítheti a fogamzásgátló hatását .( van olyan nyugtató te is ami gyengíti) Azért nehéz elhinni , hogy te pontosan szetted és vagy nem történt veled olyan ami gyengíthette a hatását , mert itt a rengeteg ember fogamzásgátló mellett esik teherbe pedig 99% -os hatékonysága van .
2020. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
21%

Azért milyen "jó" lesz már a nagynak, amikor az apja a láthatáson elmondja, hogy azért lett vége a boldog családi életnek, mert az anyja testvért akart neki az ő tiltakozása ellenére. Biztosan lenne anélkül is féltélenység, de így pláne gyűlölni fogja.

Az embrió nem érző lélek, hanem egy sejtcsomó.

2020. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 anonim ***** válasza:
65%

43 egy felnott embernek meg (kene) legyen annyi IQ-ja, hogy ne tomje baromságokkal a gyereke fejét. Milyen proszto paraszt csinál már olyat, amit felvázoltál? Akinek ilyen selejt lelke van, attól már csak ezért is el kell válni. De szerencsére a kérdező egyáltalán nem tart itt még és ha mégis elválnak, remélhetőleg a férjnek is lesz esze.

Bírom azért ezt a férfit palira vették dumát. Ha annyira nem akar gyereket, húzzon gumit. Azt minden körülmények között ő kontrollálja. Könnyű áthárítani a feladatot és a felelősséget is.

2020. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim ***** válasza:
17%
Ne tömje baromságokkal... Aha, akkor hazudjon. Tanulja azt a gyerek.
2020. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 A kérdező kommentje:
42es, értem. Írtam már, lehet, hogy hiba csúszott a gépezetbe. De nem szándékosan történt, az biztos.
2020. okt. 19. 16:14
 47/98 A kérdező kommentje:
A férjem tudja legjobban, hogy tényleg szedtem mindennap.
2020. okt. 19. 16:15
 48/98 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy ha meglesz a pici spirált rakatok fel 😂
2020. okt. 19. 16:17
 49/98 A kérdező kommentje:
43as. A jó Isten megáld. Hol olvastad ezt a sok hülyeséget amit most összehordtál?!
2020. okt. 19. 16:18
 50/98 anonim ***** válasza:
87%

45 mert csak hazudni lehet, meg proszto módon viselkedni?!

Olyan nincs, hogy “édesanyáddal úgy döntöttünk, hogy nem tudjuk tovább folytatni együtt, de téged mind a ketten nagyon szeretünk” ???

Anyam borogass. Johogy nem a szexuális életüket teregsse ki a gyereknek, mert hat hazudni csúnya dolog. Létezik ám olyan is, hogy nem hazudsz, csak nem bocsátkozol részletekbe.

Értelmes ember nem terheli a gyerekeit a válásuk mocskos részleteivel. Nem szabad a gyerek lelkére ilyen terhet tenni.

2020. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!