Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünetem a...

Lehet terhességi tünetem a ciklus 23. napján? Peteérés a 14-15. nap körül volt. Kinél mikor jelentkeztek a legelső tünetek?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom ilyenkor még nem érdemes komolyabban beindulni a témára de 2 vetelesem volt 2021ben így nehéz nem bizakpdni egy egy tunet éreztén :) amikor terhes voltam sokszor lett hanyingerem ha éhes lettem és ez a tunet ma is jelentkezett és akármennyire racionálisan akarok hozzaallni most mégis elindult a dilis női agyam is tapasztalatok érdekelnének h kinél mikor jelentkeztek az első tünetek?:)
2022. ápr. 17. 15:39
 81/135 A kérdező kommentje:

A hőm is lejjebb ment, még 37-37,1 de kb 37,4 között volt, szóval biztos h kémiai, bárcsak ne lenne igazam.


Igen, próbálok én is pozitívan hozzaallni, csak mégis ott van az a belső hang, hogy miért történik ez velünk, 2 missed ab, most meg ez... Van genetikai rendellenesség de kb 30% esélye van h rosszul fordulnak a kromoszóma mi meg ezt beszivjuk 3x is?

2022. ápr. 27. 06:45
 82/135 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, remélem nem így lesz, ahogy gondolod. Nekem januárban volt kémiai, előtte meg egy beteg baba, szóval tudom milyen ez. Megkérdezhetem milyen genetikai rendellenesség, és hogy derült ki? Drukkolok, hogy sikerüljön!
2022. ápr. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/135 A kérdező kommentje:
A páromnak van kromoszóma rendellenessége, meg akkor derült ki mikor az anyukája pocakjában volt, mert anyukájának is voltak vetelesei. Párom is örökölte, az x kromoszóma ja hiányos.
2022. ápr. 27. 08:07
 84/135 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én nem bírnám ki, hogy nem csinálok több tesztet ma.. lehet hogy pont ez az egy mai hazudik. Szerintem csinálj újat. A Predi nagyon erős volt ahhoz hogy hazudjon. Én nagyon drukkolok :)


Én ma jobban aludtam, igaz megint előbb felkeltem mint kéne, a hőm 36.91, mellem még mindig fáj oldalt. Reggel facelle negatív :(

Ma vagyok a 11-12. dpo-n ha holnapig nem jön meg, reggel ellövöm az utolsó predit. Sajnos az elmúlt hónapokban a luteális szakaszom 11-13 nap volt össze vissza.

Még mindig tart ez a "most jön meg" érzés folyamatosan :/


10

2022. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/135 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy drukkolsz, remélem igazad van es pozitívan csalodok. Most egyelőre abban maradtunk a férjemmel, hogy pihentetjük a tesztelés mert csak elkenodunk. Várok péntekig, ha addig nem jön meg tesztelek predivel megint, ha gyengébb vagy ugyanolyan akkor nincs mese, ennyi volt. Addig meg egyelőre a legrosszabb opciót feltételezés, lentrol nem esek nagyot legalább :)

Szerintem a 11-13 meg nem olyan vészesen rövid, a beagyazodas 12. napon ér véget ugyan, de már a 7-8. Naptól termelodhet hcg, ami arra készteti a progeszteront h fent tartsa a ciklust. Lassan már tulleped a szokásos ciklushosszt, hathaaa :)

2022. ápr. 27. 09:55
 86/135 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, hogy pihenteted, és az is igaz, hogy lentről nem esel nagyot :)

De ha a pénteki predid ugyanolyan erős lesz mint a múltkori, akkor ne add fel, menj orvoshoz, vérvételre.. bármi. Azért a múltkori teszted nem volt halvány egyáltalán :)


10

2022. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/135 A kérdező kommentje:
Ha nem gyengül addig a predi akkor mindenképp felkeresem az orvost, hogy nézzük meg mi van :)
2022. ápr. 27. 11:22
 88/135 anonim ***** válasza:

Szorítok én is, hogy minden rendben legyen.

6hetes

2022. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/135 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) egyelőre verzes mentes vagyok. Vettem tesztet, pénteken vagy szombaton megcsinalom ha addig minden jó lesz :)
2022. ápr. 27. 14:08
 90/135 A kérdező kommentje:
Jelentkezem, egyelőre nincs mensi, a mellbimbóm továbbra is elég érzékeny, tegnap volt néha mindjart megjon érzésem de szerencsére nem hozott magával semmit. Az alaphő 37 fok, nap közben pedig 37,4 de volt este 37,7 is (hüvelyben). Ha holnapig nem jon meg akkor tesztelek egy predictort reggel :) veletek mizujs?:)
2022. ápr. 28. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!