Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünetem a...

Lehet terhességi tünetem a ciklus 23. napján? Peteérés a 14-15. nap körül volt. Kinél mikor jelentkeztek a legelső tünetek?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom ilyenkor még nem érdemes komolyabban beindulni a témára de 2 vetelesem volt 2021ben így nehéz nem bizakpdni egy egy tunet éreztén :) amikor terhes voltam sokszor lett hanyingerem ha éhes lettem és ez a tunet ma is jelentkezett és akármennyire racionálisan akarok hozzaallni most mégis elindult a dilis női agyam is tapasztalatok érdekelnének h kinél mikor jelentkeztek az első tünetek?:)
2022. ápr. 17. 15:39
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/135 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a tegnapi predi, de én semmit nem látok

2022. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/135 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, peteérésem 15-én volt, 16.-a reggelre leesett a hőm 36.3-ra, majd szépen felment 36.9 körülre.. fennt is volt napokig.. csak ez a tegnapi 36.6 amikor lezuhant.. ma meg megint vissza. Szóval az is lehet, hogy a tegnapi fals, de az is hogy a mai, és ma is alaphő közelbe kellett volna lennem ha nem ébredek fel egyszer.. szóval tiszta kétség az egész :)

10

2022. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/135 anonim ***** válasza:
100%

Ja kérdező, most látom, hogy nem nekem írtad :D bocsi

Hanem a 68-asnak :) 10

2022. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/135 anonim ***** válasza:
100%
Igen az a predi teljesen negatív😔
2022. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/135 A kérdező kommentje:
En azt mondom amíg pici remény is van, pl egy fent maradó hó, addig lehet reménykedni :) egyébként mi most amit máshogy csináltunk az az ovu teszt használata, lehet érdemes egyszer kiprobalni :)
2022. ápr. 26. 10:50
 76/135 anonim ***** válasza:

Használtunk mi is ovu tesztet most is :)

Persze, még bennem is bennem van a remény :D

Melleim nyomásra érzékenyek oldalt, meg néha szurkál alul a hasam, néha meg aztérzem, hogy na most tuti megjött.. ez tegnap óta így megy, De nyilván ez megint lehet a PMS is :/

Meg én ittam ciklus első felében málnalevél teát, hogy segítse a peteérést, ovu óta palástfű teát iszok, hogy vastagítsa a nyálkahártyát, E-vitamint szedek, hogy erősítse a méhem, 3 hónapja barátcserje tablettát szedek, hogy beállítsa a ciklusom ( a műtét óta össze vissza volt ) illetve D vitamint, és folsavat is veszek be naponta 1 szemet.

Méhpempő is van itthon.. az csak néha jut eszembe mert hányinger az íze :D

Szóval már nemtudom, hogy mivel segíthetném még a folyamatot :D

Ez a 9. próbálkozós ciklusunk a méhen kívüli óta

De a remény mindig ott van :)

10

2022. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/135 A kérdező kommentje:
Mintha magamat olvasnám :'D bízom benne, hogy pozitívat tesztelhetsz :) én viszont most teljesen le vagyok sujtva, sírtam is egy sort. Csináltam ma meg egy livsane érzékeny ilyen csak papíros tesztet és borzaszto halvany... Nem értem... Sehogy nem logikus, meg a a mai véletlen 25-ös akkor is 16 DPOn is már le kéne ugrani a tesztrol, erre olyan halvany h csak na... Osszetortem, szerintem a predictor fals reményt adott és el mertem hinni h tényleg van vmi és megszivtam.
2022. ápr. 27. 05:04
 78/135 anonim ***** válasza:

Mért nem predit csináltál 2 különbő tesztet nem jó, nekem is eleinte csak a predin látszott hogy erősödik 14.dpon még a 25 ösök alig látszódtak.

Az a predi nem fals, de sajnos lehet kémiai terhesség.

2022. ápr. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/135 A kérdező kommentje:
Eddig olyan tesztet használtam mint a mai, pont a predictor volt a másmilyen, gondoltam kiprobalom. Ha a predit figyelmen kívül hagyjuk akkor kb azt látom h stagnál aj a tesztek, semmi nem változik, a predi csak arra volt jó, hogy jól megszivasson :( ez a ciklus egy igazi érzelmi hullámvasút most... Ki vagyok nagyon
2022. ápr. 27. 06:16
 80/135 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de még nem jött meg. Ha még is megjönne a kémiai után sokaknak egyből sikerül.

Nekem 1 év után volt vetélésem majd,rá 2.hóba jött a fiam.

Engem a kémiaik megnyugtattak tudtam, hogy legalább van peteérés és feljutnak a katonák.

2022. ápr. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!