Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünetem a...

Lehet terhességi tünetem a ciklus 23. napján? Peteérés a 14-15. nap körül volt. Kinél mikor jelentkeztek a legelső tünetek?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom ilyenkor még nem érdemes komolyabban beindulni a témára de 2 vetelesem volt 2021ben így nehéz nem bizakpdni egy egy tunet éreztén :) amikor terhes voltam sokszor lett hanyingerem ha éhes lettem és ez a tunet ma is jelentkezett és akármennyire racionálisan akarok hozzaallni most mégis elindult a dilis női agyam is tapasztalatok érdekelnének h kinél mikor jelentkeztek az első tünetek?:)
2022. ápr. 17. 15:39
 91/135 anonim ***** válasza:
100%

Szia, na ezek jó jelek :) Bár a napközbe mért hő semmit nem számít, mert ugye akkor mozgásba vagy.


Én velem fogalmam sincs mi történik, a reggeli hőm 37.00.. de teszteltem ma predictorral. és olyan volt, hogy időn belül láttam egy nagyon halvány vonalat, ami akár rózsaszín is volt.. ahogy száradt egyre kevésbé láttam.. rá 1 órára még mindig láttam a vonalat, de már inkább szürke volt, és fényképezhetetlen. De ez már a 12. dpo.. szóval szerintem negatív :/

Illetve most is folyamat azt érzem, hogy "na most tuti megjött", hasam nem görcsöl, csak néha ilyen miniket. Inkább lent érzem azt a diszkomfort érzetet amit mensikor szoktam.

Eddig még (lekopogom) nem jött meg, ha nincs baba, akkor gondolom a mai nap folyamán meg fog jönni (Remélem nem így lesz :) )


10

2022. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/135 anonim ***** válasza:
10 nekem is ilyen volt a 8dpos predim én lefotóztam kb csak én láttam rajta, és el is tünt idővel. Másnapi már egyértelműbb volt.
2022. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/135 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, de nekem már ez a 12. dpo.. szóval elég elkeserítő :(


10

2022. ápr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/135 anonim ***** válasza:

[link]


Komolyan egyszerűen teljes mértékben fényképezhetetlen.. ez kb másfél órával utána volt, de rendesen esélytelen, így szét kellett szednem. Ezzel nem azt akarom mondani hogy ez pozitív lenne :D hanem hogy én szerintem látom a vonal helyét :D kb az összes teszten.. igaz ezen a képen az sem látszik túl jól, meg béna is vagyok ehhez a fotózkodáshoz :D

10

2022. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/135 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok 6 hetes vagyok.

8mm élő embriót látott a doki.

Azt nem értem, mért kisebb 1 héttel? Hogy hogy működik ez, mert itt os olvasom egy-két helyen 100% ovuval 1 hetes lemaradásban vannak, és később hozza be.

A doji is csak azt mondta későbbi ovu, hiába mondtam hogy nekem ott már volt majdnem + tesztem.

2022. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/135 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahány orvos, annyifélét mondanak. Amikor a magándoki megállapította nálam a méhenkívülit, akkor azt mondta, hogy 7 hetesnek megfelelő a mérete.. ugye a kórházba műtét előtt nekik is meg kellett vizsgálni, ott már csak 6 hetes volt szerintük.. teszem hozzá, hogy este 7 kor voltam a magánnál, és aznap este 9kor már műtöttek.


Úgyhogy ezen ne aggódj

2022. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/135 A kérdező kommentje:

En is látok egy halvany csíkot kedves 10es de tényleg jó kérdés, hogy ez esetleg száradási csík e v sem. Hjajj de nehéz kérdés ez. Meg mensi nélkül vagy? :)


Kedves 95-os, annyira már nem tudom a méreteket de egy ilyen táblázatot igen: [link] Egyébként a mérés függ a gép minőségétől is amivel néznek, foleg ha meg ilyen picur.

2022. ápr. 28. 15:28
 98/135 anonim ***** válasza:

Kérdező, igen még mensi nélkül vagy ( újra lekopogom :D )

Amíg még időn belül volt a teszt, kicsit jobban látszódott az a csík, és kicsit rózsaszínes is volt. Szóval szerintem nem száradási.. mármint nem száradásból maradt csík, hanem ha negatív, akkor inkább a csík helye lehet..

De jó lenne már tudni, hogy mivan.. mert már kikészít :)


10

2022. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/135 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Lányok ti láttatok már ilyet??

Hazaértem, elővettem a reggeli predit, most is ugyanúgy látom rajta a csíkot mint reggel (kétesélyesen)

Én elraktam a tegnapit is meg a tegnapelőttit is , hogy legyen viszonyítás alapom.

Ez a TEGNAPELŐTTI 😳

Mi történt ezzel? Megint nem jön át a képen.. de egy tök tisztán látható hajszálvékony csík van rajta.

Volt már ilyen tapasztalatotok?

10

2022. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/135 anonim ***** válasza:
Vékony csíkkal nincs saját tapasztalatom. Nekem a negatív Predi teljesen hőmérő volt. Pozi pedig jól látható. Lehet, hogy még kevés a HCG, de a teszt már érzékel valamit. Ismételni kell 1-2 nap múlva, hogy erősödik-e.
2022. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!