Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünetem a...

Lehet terhességi tünetem a ciklus 23. napján? Peteérés a 14-15. nap körül volt. Kinél mikor jelentkeztek a legelső tünetek?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom ilyenkor még nem érdemes komolyabban beindulni a témára de 2 vetelesem volt 2021ben így nehéz nem bizakpdni egy egy tunet éreztén :) amikor terhes voltam sokszor lett hanyingerem ha éhes lettem és ez a tunet ma is jelentkezett és akármennyire racionálisan akarok hozzaallni most mégis elindult a dilis női agyam is tapasztalatok érdekelnének h kinél mikor jelentkeztek az első tünetek?:)
2022. ápr. 17. 15:39
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/135 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan dolog a nőknél, hogy képesek vagyunk arra, hogy minden utolsó hajszálba megkapaszkodunk, hiába vannak egyértelmű jelek, hogy nem sikerül (mint ez a hőleesés).

Én még mindig reménykedek. De amennyire ismerem magam, ha megjön még akkor is legeslegbelül ott lesz a remény darabja, mert hogy vannak akiknek megjön az elején :D szóval durva, hogy mennyire képesek vagyunk akarni

Veled kérdező mi a helyzet? :)

10

2022. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/135 A kérdező kommentje:

Igen egyébként én is magamra ismerek ebben :D én is hányszor kerestem már rá a v érzéssel terhesseg cimszokra is :'D borzaszto tényleg a női agy.


Nálam továbbra sincs mensi, tesztelni majd csak holnap fogok, a mai napot kihagytam, hogy legyen ideje erősödni. Illetve most predictor tesztet is vettem a livsane melle, hogy más típus is legyen. :) kicsit bizakodó mert ujra számoltam a peteeresem időszakon tesztjét és az alapján lehet, hogy szombaton meg lh csucsom volt, így lehet a peteérés csak hétfőn volt, eszerint a mai a 14. dpo. Hátha mégis így történt :)

2022. ápr. 25. 11:59
 63/135 A kérdező kommentje:
Lányok, a mai predictor tesztem: [link] :)
2022. ápr. 26. 07:26
 64/135 anonim ***** válasza:
100%
De jó!!!!! 🙂
2022. ápr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/135 anonim ***** válasza:
100%

Ez már szép teszt kérdező, gratula.

10 te hogy állsz?


6 hetes

2022. ápr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/135 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de jóóó, gratulálok :) :)


Köszönöm a kérdést, ma is elég rosszul aludtam, (5kor kelek) 4-kor felébredtem, kicsit visszaaludtam.. és ezek után 36.95 lett reggel a hőm.

Szóval én már teljesen össze vagyok zavarodva. Ugye tegnap sem aludtam jól, akkor leugrott 36.60-ra, ma meg 36.95.

Nemtudom, hogy ez érvényes-e így. Facelle teszt reggel negatív.. max a reagens helyét látom szerintem.

10-11. dpo


10

2022. ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/135 anonim ***** válasza:
Kép nics a tesztről a facelle késöbb mutatja mint a predi
2022. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/135 anonim ***** válasza:
Most hogy is van ez a hőmérős dolog, lányok? Én is méregettem mostanában, de össze-vissza ugrál. Hol lejjebb megy, hol fel. Nem tudom, hogy megvolt-e a tüszőrepedés nálam…
2022. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/135 anonim ***** válasza:

Hát konkrétan semmit nem tudnék sajnos lefényképezni, szerintem nega, most munkahelyemen vagyok már :) Tegnap csináltam predit.. este,de 3 óráig nem ittam nem pisiltem.. ott is látom a hülye reagens helyét.. na azt megpróbáltam lefotózni, de semmi nem látszik szerintem, élőben is csak akkor ha úgy forgatom.

10

2022. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/135 A kérdező kommentje:

Peteeres előtt lejjebb megy a korábban mért alaphő, majd felmegy pár tizeddel és fent is marad. Ha van terhesseg akk fent marad, ha nincs akkor mensi előtt lemegy.


10-es,azert bizakodásra ad okot, hogy megint fentebb van, a tesztrol nincs képed?

2022. ápr. 26. 08:53
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!