Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünetem a...

Lehet terhességi tünetem a ciklus 23. napján? Peteérés a 14-15. nap körül volt. Kinél mikor jelentkeztek a legelső tünetek?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom ilyenkor még nem érdemes komolyabban beindulni a témára de 2 vetelesem volt 2021ben így nehéz nem bizakpdni egy egy tunet éreztén :) amikor terhes voltam sokszor lett hanyingerem ha éhes lettem és ez a tunet ma is jelentkezett és akármennyire racionálisan akarok hozzaallni most mégis elindult a dilis női agyam is tapasztalatok érdekelnének h kinél mikor jelentkeztek az első tünetek?:)
2022. ápr. 17. 15:39
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/135 anonim ***** válasza:

#130! Jaj, nagyon örülök! Továbbra is drukkolok, hogy minden rendben legyen. Remélem, néha megírod, mi újság. Már jobban izgulok, mint magamért🤣

Nekem sajnos, most nem sikerült ☹️Ez volt az 1.a vetélés után, amikor lehetett próbálkozni. Mondjuk, valószínűleg lekéstük az ovut. A következőt megpróbálom nem lekésni, hátha úgy könnyebb lesz😁

#129

2023. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/135 A kérdező kommentje:
Jajj de cuki vagy, köszönöm. :) szívből ajánlom amúgy az ovulációs tesztet, hogy pontosan be tudjátok lőni, meg pl. a méhpempő is hasznos tuning lehet. 😊
2023. jún. 14. 20:09
 133/135 anonim ***** válasza:

Köszönöm.😁 Régóta használok ovu tesztet, de sajnos, az ovum pont úgy ugrál, hogy véletlenül se jöhessen össze🤦🏽‍♀️Ha korábban kéne, akkor később lesz, ha később, akkor korán. Most pl.direkt korábban volt, amikor távolság miatt nem volt esély, de nem adom fel.

Különben is, egy éve már megálmodtam, hogy mikor szülök, szóval most lesz jó.🤣

#131

2023. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/135 A kérdező kommentje:
Huu, igen akkor nehéz belőni, nincs mese, minden második nap rá kell vetned magad a jóemberre ha otthon van. :'D
2023. jún. 14. 20:28
 135/135 anonim ***** válasza:
#134! Ááá, nekem ez egy "kicsit" (sokkal) bonyolultabb, de mindegy, csak lesz happy end, csak győzzem kivárni.
2023. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!