Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség tüneteiben tapasztal...

Terhesség tüneteiben tapasztaltak! Nem lehet, hogy mégis terhes vagyok, mert annyira gyanús? Előfordulhat, hogy a teszt, ami korábban megbízható eredményt mutatott, most tévedett?

Figyelt kérdés
Csináltam egy tesztet (Easy Pregnancy-t, ez ha jól tudom 20-as érzékenységű) és egyértelműen negatív lett, pedig biztos voltam benne, hogy legalább egy halványcsíkom lesz, ahogy az előző terhességemnél is volt (sajnos ez az első terhességem vetéléssel végződött), már próbálkozunk egy pár hónapja, és eddig még sosem fordult elő, hogy ilyen, a mostanihoz hasonló tüneteim legyenek: még a peteérés előtt elkezdett nőni és fájni a mellem! a bimbó udvara is megnőtt, és sötétebb színű is lett, ahogy az terhesség alatt szokott, a hasam is megnőtt, állandóan szédülök és iszonyatos mennyiségeket tudok enni, sokat járok pisilni, hangulatingadozásaim vannak, ingerlékenyebb vagyok, nem vagyok egy sírós, de mostanában még egy filmen is elbőgöm magam, pattanásos lettem (zsírosabb a bőröm), és a párom (férjem) vette észre azt is, hogy amikor odabújok hozzá, nagyon meleg a homlokom, vagyis magas a hőm, már hetek óta, bővebb a nyáltermelésem, és kicsit vézik az ínyem, egy kisebb lépcsőzés után is csak úgy kapkodom a levegőt, valamint kicsit fáj a torkomnál is, pontosabban nem is fáj, inkább azt érzem, hogy megvan dagadva enyhén, mindez az összes tünet az előző terhességemnél fordult elő!!! Ugyanakkor sok tünetet a férjem vett észre, ő hívta fel a figyelmet, tehát nem beszéltem be magamnak semmit! Kérlek segítsetek! Annyira tanácstalan vagyok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Az előző terhességemet is ez a fajtájú teszt mutatta ki, igaz az elején mégcsak halványan! Most megint vegyek egy tesztet?? Megpróbáljam újra?
2010. okt. 5. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz terhes, a teszt tévedhet. De ciszta is okozhat terhességi tüneteket!!! Remélem, babás vagy! Majd tesztelj néhány nap múlva újra egy másik fajta teszttel is! Drukkolok!
2010. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm! Csak őszintén! Ha úgy van, akkor nem kenődök el túlzottan, ha nem vagyok terhes, csak szimplán érdeklődöm, mert annyira gyanús tünetek vannak, és van összehasonlítási alapom, mert már egyszer voltam terhes. Ha nem, hát nem! Itt van még a következő hónap! Ha az a véleményetek, hogy nem vagyok terhes a tüneteim alapján, akkor ezt elfogadom! Nyugodtan mondjátok el a véleményeteket, ha nem gondoljátok úgy, hogy terhes vagyok, akkor is! Nagylány vagyok már! Bár biztosat úgyis a természet fog adni válaszként, ha megjön, vagy ha nem... Mindenkinek kitartást, aki még próbálkozik és minden jót kívánok! :)(Azért azt azt egyet viszont remélem, hogy nincs semmi gubanc velem, már ami a női szerveket illeti!)
2010. okt. 5. 13:24
 23/79 anonim ***** válasza:
Hogyan produkálhatnál besötétedett bimbót,jhaj de még hogy,annp mikor nem voltak tesztek,meg hiper szuper uh-ok,tudod hány terhes volt?Kérdezd meg anyukádat,biztos tud ő is mesélni.Amúgy meg tényleg megírhatnád mióta késik...
2010. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:

:-D

Ahogy előttem is írták, ha csak akkor voltatok együtt utoljára, akkor már 5 hetes terhes lennél. Nincs olyan teszt, ami ezt ne mutatná ki.

De ha nem hiszel a tesztnek, csináltass egy ultrahangot, mert ilyenkor már bőven látszik a petezsák, ha van.

2010. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
100%

Ne minket próbálj meggyőzni arról, hogy terhes vagy, hanem szerintem fogadd el, hogy most sajnos NEM sikerült! De ha még mindig bizonytalan vagy, akkor reggel csinálj egy tesztet.

Egyébként ha elárulnád, hogy mikor kellett volna megjönnie, vagy mikor jött meg utoljára, akkor mi is jobban tudnánk neked segíteni.

2010. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
MIKORRA NEM VÁROD??? Megírnád? esetleg vagy még könyörögjünk egy páran???
2010. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek szerintem nem terhességre utalnak. Peteérés előtti mellfájás és növekedés még nem jelez terhességet, mivel peteérés előtt nem lesz senki terhes. Max. peteéréskor.

A has általában a 12-16. héttől szokott nőni. Az étvágy szintén később szokott jelentkezni. Na szóval ezek a tünetek nem stimmelnek. Én hamarabb gondolnék egy megfázásra, hormonzavarra, cisztára, stb..

5 hetes terhesen pedig már lennie kell minimum egy pozitív tesztnek.

2010. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
MIKOR VOLT AZ UTOLSÓ MENSZID VAGY MIKOR KELLENE MEGJÖNNIE A KÖVETKEZŐNEK???????????????? ☺ ☻ ♥ ♀♪
2010. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
Tudod egyáltalán hogy mikor van a menstruációd??? Vagy volt már egyáltalán? Ha igen hanyadikán? Szeptemberben?
2010. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? És ha írod, hogy már peteérés előtt voltak tüneteid, akkor ezekszerint azt is tudod, mikor volt peteérésed?
2010. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!