Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség tüneteiben tapasztal...

Terhesség tüneteiben tapasztaltak! Nem lehet, hogy mégis terhes vagyok, mert annyira gyanús? Előfordulhat, hogy a teszt, ami korábban megbízható eredményt mutatott, most tévedett?

Figyelt kérdés
Csináltam egy tesztet (Easy Pregnancy-t, ez ha jól tudom 20-as érzékenységű) és egyértelműen negatív lett, pedig biztos voltam benne, hogy legalább egy halványcsíkom lesz, ahogy az előző terhességemnél is volt (sajnos ez az első terhességem vetéléssel végződött), már próbálkozunk egy pár hónapja, és eddig még sosem fordult elő, hogy ilyen, a mostanihoz hasonló tüneteim legyenek: még a peteérés előtt elkezdett nőni és fájni a mellem! a bimbó udvara is megnőtt, és sötétebb színű is lett, ahogy az terhesség alatt szokott, a hasam is megnőtt, állandóan szédülök és iszonyatos mennyiségeket tudok enni, sokat járok pisilni, hangulatingadozásaim vannak, ingerlékenyebb vagyok, nem vagyok egy sírós, de mostanában még egy filmen is elbőgöm magam, pattanásos lettem (zsírosabb a bőröm), és a párom (férjem) vette észre azt is, hogy amikor odabújok hozzá, nagyon meleg a homlokom, vagyis magas a hőm, már hetek óta, bővebb a nyáltermelésem, és kicsit vézik az ínyem, egy kisebb lépcsőzés után is csak úgy kapkodom a levegőt, valamint kicsit fáj a torkomnál is, pontosabban nem is fáj, inkább azt érzem, hogy megvan dagadva enyhén, mindez az összes tünet az előző terhességemnél fordult elő!!! Ugyanakkor sok tünetet a férjem vett észre, ő hívta fel a figyelmet, tehát nem beszéltem be magamnak semmit! Kérlek segítsetek! Annyira tanácstalan vagyok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Az előző terhességemet is ez a fajtájú teszt mutatta ki, igaz az elején mégcsak halványan! Most megint vegyek egy tesztet?? Megpróbáljam újra?
2010. okt. 5. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:

azt azért csak tudod, hány napot késik...

az nem függ a peteéréstől

2010. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 A kérdező kommentje:

Nem vagyok beteg! Nagyon egészségesen étkezem és vitamint is szedek! Sokat sétálok, mozgok...

Amiket leírtam egyértelműen hormonváltozásra utaló tünetek inkább!

2010. okt. 5. 13:09
 13/79 anonim ***** válasza:
70%
De mióta KÉSIK???????????????????????
2010. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:

Azt még mindig nem tudjuk,hogy mikor kellene/kellett volna megjönnie.

24 napja voltatok együtt???? Nem volt ez egy kicsit régen??? Ha babát szeretnétek kicsit gyakrabban kellene akciózni.Már amennyire ez lehetséges!

2010. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
Te tudod eggyáltálán ,hogy mikor KÉNE MGJÖNNIE?
2010. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha 24 napja voltatok utoljára együtt a férjeddel, akkor csakis 24 nappal ezelőtt (esetleg 22 nappal-mert kb addig élnek a spermák) eshettél teherbe. Ami azt jelenti, hogy orvosi számítás szerint már több, mint 5 hetes terhes vagy. Ezt tutti, hogy minden teszt kimutatná! Ha a teszted mégis negatív, akkor biztos, hogy nem vagy terhes, sajnálom!
2010. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
Majd egyszer ird meg.hogy megjött-e:
2010. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 A kérdező kommentje:
Nem értem! Azt hogyan tudnám befolyásolni, bebeszélni magamnak, hogy sötétedjen be a mellbimbóm és a környéke??? És ilyen sosem szokott lenni, tehát menses előtt sem, nekem még sosem volt ilyen, csak amikor terhes lettem! És az nem furcsa egy kicsit, hogy még a peteérés előtt megnőtt a mellem és már onnantól fáj? Általában csak peteérés lefolyása után szokott mindenkinél elkezdeni fájni, feszülni, vagyis valahol az előző menstruáció környékén foganhatott valami, nem? persze ha egyáltalán fogant...
2010. okt. 5. 13:16
 19/79 anonim ***** válasza:
29%

De hanyadikára nem vártad a menstruációdat????????

Hónap nap!!! Mit nem értesz ezen??????????????????????????????????????????

2010. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:

"Általában csak peteérés lefolyása után szokott mindenkinél elkezdeni fájni, feszülni,"

Ebben nem adok neked igazat.Nekem van ,hogy egyáltalán nem fáj/feszül,van olyan is amikor már a pé előtt majd megőrülök tőle és nem voltam még terhes sajnos!

De a tesztnek már ki kellett volna mutatnia.A biztonság kedvéért csinálj holnap reggel mégegyet,ha az is nega akkor most nem sikerült.

Mikor kellett volna megjönnie???

2010. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!