Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség tüneteiben tapasztal...

Terhesség tüneteiben tapasztaltak! Nem lehet, hogy mégis terhes vagyok, mert annyira gyanús? Előfordulhat, hogy a teszt, ami korábban megbízható eredményt mutatott, most tévedett?

Figyelt kérdés
Csináltam egy tesztet (Easy Pregnancy-t, ez ha jól tudom 20-as érzékenységű) és egyértelműen negatív lett, pedig biztos voltam benne, hogy legalább egy halványcsíkom lesz, ahogy az előző terhességemnél is volt (sajnos ez az első terhességem vetéléssel végződött), már próbálkozunk egy pár hónapja, és eddig még sosem fordult elő, hogy ilyen, a mostanihoz hasonló tüneteim legyenek: még a peteérés előtt elkezdett nőni és fájni a mellem! a bimbó udvara is megnőtt, és sötétebb színű is lett, ahogy az terhesség alatt szokott, a hasam is megnőtt, állandóan szédülök és iszonyatos mennyiségeket tudok enni, sokat járok pisilni, hangulatingadozásaim vannak, ingerlékenyebb vagyok, nem vagyok egy sírós, de mostanában még egy filmen is elbőgöm magam, pattanásos lettem (zsírosabb a bőröm), és a párom (férjem) vette észre azt is, hogy amikor odabújok hozzá, nagyon meleg a homlokom, vagyis magas a hőm, már hetek óta, bővebb a nyáltermelésem, és kicsit vézik az ínyem, egy kisebb lépcsőzés után is csak úgy kapkodom a levegőt, valamint kicsit fáj a torkomnál is, pontosabban nem is fáj, inkább azt érzem, hogy megvan dagadva enyhén, mindez az összes tünet az előző terhességemnél fordult elő!!! Ugyanakkor sok tünetet a férjem vett észre, ő hívta fel a figyelmet, tehát nem beszéltem be magamnak semmit! Kérlek segítsetek! Annyira tanácstalan vagyok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Az előző terhességemet is ez a fajtájú teszt mutatta ki, igaz az elején mégcsak halványan! Most megint vegyek egy tesztet?? Megpróbáljam újra?
2010. okt. 5. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:

Ha te azt nevezed segítségnek, hogy káromkodásokkal gazdagon tarkítva beszólogatok a másiknak, akkor szerintem te vagy beteg! Te is így szoktál segítséget kapni? Ha igazán segíteni akar valaki, akkor nem küldi el a fenébe azzal, hogy egy "idióta", meg "gyerek", meg hadd ne soroljam tovább.

Az hogy van-e diplomád, vagy sem, tulajdonképpen a lényegen nem változtat! Attól még viselkedhet valaki bunkón, ahogy itt ez meg is történt, ugyanis a diploma nem egyenlő az intelligenciával, főleg nem az illemmel, csak általában a tanult emberek értelmesebbek szoktak lenni, és illedelmesebbek, de ezek szerint, bár mondjuk ezt eddig is tudtam, hogy mindig vannak kivételek! Bár az is elég szomorú tény rád nézve, hogy nem néztem volna ki belőled, hogy van végzettséged.

Bár a mai világban már boldog, boldogtalannak adnak diplomát..., és bármit megtehetnek maguknak azt hiszik, mert akkora rohadt nagy önbizalmuk lesz hirtelen, pedig ez nem jelenti azt, hogy nem kell tudni viselkedni! Alapvető normák és szabályok akkor is vannak, hogy hogyan viselkedek a másikkal szemben! Mert ne monnd már nekem, hogy jogosnak találod azt, hogy ha valaki beír egy kérdést, és nem feltétlenül válaszol a válaszolók kérdéseire, vagy nem is tud válaszolni mindegyikre, akkor azt már el kell küldeni a büdös francba, meg le kell "idiótázni"!? Ezt te sem gondolod komolyan...

2010. okt. 6. 15:15
 52/79 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok. kitöröltetted az előző, normális, intelligens hosszú válaszomat, amiben nem volt egy trágár szó sem. hihetetlen.

én egyik válaszomban se voltam trágár, a legcsúnyább amit mondtam a "beteges" szó olt.

összetévesztesz valami másik válaszadóval, mert annyi választ töröltettél ki, hogy magad se tudod, ki volt a bunkó veled.

én vagyok az egyetlen, aki még szóba áll veled, erre kitörölteted a válaszomat. aki lehülyézett, azt persze nem.

más: te hangoztattad, hogy hány diplomád van, annyira ez olt a témád, hogy erre reagálva válaszoltam, hogy ha már ennyire ezen lovagolsz, akkor...stb.

nem jutok szóhoz.

2010. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de ezt én most nem töröltem ki!!! Ugyanis egyből írtam rá a kommentemet (nézd meg az időt, hogy mikor küldtem el!), és ha tudni akarod, én is csodálkoztam, hogy eltűnt! Miért? Most így hogy néz ki, hogy a válszom megvan az írásodra, de az írásod meg sehol? Ennek mi értelme lenne szerinted, ha ezt csinálnám?? Ne nekem gratulálj, hanem valaki másnak, aki kitörölte, vagy kitöröltette, mert ebben most én nem vagyok "sáros"! Vagy nem tudom, hogy rendszerhiba-e, mert én tuti, hogy nem nyúltam hozzá! Nem is tudtam volna mire hivatkozni, hiszen valóban nem is volt benne egy trágár szó sem, meg így az én válaszomra az előzményt sem láthatják már, és különben sem volt semmi bajom vele...
2010. okt. 6. 15:31
 54/79 A kérdező kommentje:

Nem is értem, hogy törlődhetett ki anélkül, hogy én rákattintottam volna!?? Teljesen érthetetlen!

Tényleg nem én voltam! Sajnálom!

2010. okt. 6. 15:34
 55/79 anonim ***** válasza:

igen, ennek így tényleg semmi értelme nem lett volna.

csak akkor nem értem, miért törölték ki?!

mindegy, azért legalább jót beszélgettünk:)

2010. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 A kérdező kommentje:

Így igaz! :) Szerintem is! Köszi, hogy írtál! Végre egy ember, akivel értelmesen is el lehet beszélgetni!! Ezt hiányoltam! Örültem... :)


Minden jót!

2010. okt. 6. 15:41
 57/79 A kérdező kommentje:
(Ja! Amúgy nekem is kitörölték egy-két kommentemet! Ez elég érdekes... :D Lehet, hogy az egyik válaszadó egyben a moderátor is??? hmmm...)
2010. okt. 6. 15:52
 58/79 anonim ***** válasza:

:)

nem, szerintem van, amikor nagyon éberek a moderátorok, és olyan kedvük van, akkor kitörlik azt is, ami nem indokolt.

na persze a szex kategóriában az ocsmány kérdéseket meg válaszokat meg benthagyják, amitől az ember gyomra felfordul...


visszatérve a témádra: nem csináltál újabb tesztet? nekem most a második terhességemnél 2 nap alatt 4 tesztet csináltam, különböző márkájút, és 2 pozitív lett, 2 negatív. ja, és én is nagyon korán csináltam, még a kimaradt menses előtt.

2010. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:

Nem csináltam még, mert féltem a csalódástól, de gondolkozom rajta...


Ledöbbentem. Hihetetlen, hogy ennyire eltérőek a tesztek! Nem semmi! Akkor tényleg lehet, hogy érdemes nekem is még tesztelgetni? Mert eddig még nem jött meg, és akkor ezek szerint van rá esélyem...


Amúgy gratulálok a második babához! :)

Én is nagyon bízom benne, hogy nemsokára újra lehetek terhes, és hogy ezúttal nem lesz semmi gond a terhességgel, és egészségesek leszünk! Bár minden eredményem tökéletes volt végig a múlkor is, ezért is nem értjük, miért történt velünk ez a tragédia...

De most adtál egy kis reményt :), és jobban el kezdtem fontolgatni a tesztelést, lehet hogy még a napokban veszek is egy másikat, hátha kiderülne esetleg valami.

2010. okt. 6. 17:57
 60/79 anonim ***** válasza:

szia:)

amíg nem jön meg, addig van remény. nekem a gagyi rossmannos kimutatta, a drágább nem.

nem tudom, mi volt a baj az első babáddal, de biztos, hogy össze fog jönni a következő és minden rendben lesz. rengeteg ismerősöm van, aki vetélés után terhes lett és egészséges lett a babája.

de meg tudlak érteni, hogy aggódsz, én nemrég értem haza a 12. heti genetikai uh-ról, és előtte nagyon ideges voltam, főleg mert gondok voltak korábban.


drukklok neked, ha tesztelsz, majd írd meg!

2010. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!